Контроль якості

Житомирська фармацевтична фабрика (ТМ Vishpha®) - сучасне українське підприємство з виробництва лікарських засобів, один з лідерів на ринку препаратів на рослинній основі. Підприємство здійснює діяльність на підставі ліцензії на виробництво лікарських засобів АВ №598036, виданої Державною службою лікарських засобів і виробів медичного призначення МОЗ України.

Розробка і виробництво якісної, безпечної та доступної продукції є стратегічними пріоритетами нашої діяльності. Система управління якістю підприємства сертифікована за міжнародним стандартом ISO 9001: 2008 органом по сертифікації DEKRA.

Нами прийнято процесний підхід до системи управління якістю. Визначено і регламентовано основні види діяльності і взаємозв'язку між ними. Процеси і взаємозв'язки між ними описані в документах системи управління якістю - стандартах підприємства і стандартних робочих методиках.

Виробництво лікарських засобів здійснюється відповідно до вимог реєстраційного досьє та технологічного регламенту на кожен препарат.

Vishpha quality management

Служба контролю якості підприємства здійснює контроль якості використовуваних у виробництві сировини і матеріалів (у тому числі пакувальних матеріалів і друкованої продукції), напівпродуктів і готової продукції на відповідність вимогам специфікацій і АНД.

Видачу дозволу на реалізацію серії готової продукції та сертифікату якості здійснює спеціально призначена Уповноважена особа за якістю після завершення всіх контрольно-аналітичних процедур і аналізу досьє серії.

Фізико-хімічна лабораторія підприємства укомплектована сучасним аналітичним обладнанням: рідинний і газовий хроматографи «Agilent», UV-Vis спектрофотометр «Varian» та інші. Лабораторія атестована на право проведення контролю якості лікарських засобів.