Фармаконагляд – це наукова і практична діяльність, пов'язана з виявленням, оцінкою, розумінням і попередженням небажаних ефектів або інших проблем, які можуть бути пов'язані з прийомом лікарського засобу.

Функціонування системи фармаконагляду відбувається в суворій відповідності до міжнародних стандартів та українського законодавства. Для подальшого поглибленого вивчення безпеки препаратів на ринку використовується система спонтанного репортування про побічні реакції.

У нашій компанії система фармаконагляду спрямована на моніторинг безпеки та ефективності протягом усього життєвого циклу кожного нашого продукту.

Ми прагнемо підтримувати ефективний зворотній зв’язок зі споживачами нашої продукції і фахівцями охорони здоров’я для спостереження за проявами будь-яких побічних реакцій.

Що таке побічна реакція? Побічна реакція – це будь-яка небажана негативна реакція, яка виникає при застосуванні лікарських засобів.

Приклади побічних реакцій: головний біль, алергічні реакції, нудота, блювання, запор, біль у животі, погіршення зору, безсоння, запаморочення, судоми і т.д.

Якщо Вам стала відома будь-яка інформація про побічні реакції, або відсутність ефективності представлених нами лікарських засобів, необхідно завантажити та заповнити відповідну форму для повідомлення:


- для пацієнтів

- для лікарів

Далі Ви можете надіслати заповнену форму в електронному вигляді за адресами

Е-mail:

або надіслати інформацію на поштову адресу:

  ТОВ «ДКП „Фармацевтична фабрика“»

  вул. Корольова 4

  с. Станишівка, Житомирська обл., Житомирський р-н.

  12430, Україна

чи зателефонувати:

  (0412) 48-10-70
  (0412) 48-11-31

Вся інформація, яку Ви нам надаєте, є суворо конфіденційною і не підлягає розголошенню, за винятком випадків, встановлених законодавством.

Повідомлення не є формальним визнанням того, що медичний персонал, установа, виробник або лікарський засіб були причиною, чи будь-яким іншим способом сприяли побічній реакції або дії.