Урохолум

Інструкція з медичного використання препарату

Склад лікарського засобу:

діючі речовини: 1 мл препарату містить водно-спиртовий екстракт (1: 1) (екстрагент-етанол 40%) з суміші: моркви дикої плодів (Dauci carotae fructus) 200 мг, ортосифона тичинкового листя (Orthosiphonis staminei folia) 180 мг, споришу трави (Polygoni avicularis herba) 150 мг, кукурудзи стовпчиків з рильцями (Zeae maydis styli cum stigmatis) 120 мг, бузини чорної квіток (Sambuci nigrae flores) 100 мг, хвоща трави (Equiseti herba) 100 мг, хмелю шишок (Lupuli flos) 50 мг , берези бруньок (Betulae gemmae) 50 мг, звіробою трави (Hyperici herba) 40 мг, м'яти листя (Menthae piperitae folia) 10 мг;

допоміжні речовини: крім екстрагента, відсутні.

Лікарська форма: Краплі оральні. Рідина темно-коричневого кольору зі специфічним ароматним запахом. При зберіганні допускається утворення осаду. Засоби, що застосовуються в урології. Код АТС G04B D.

Комбінований препарат рослинного походження. Комплекс біологічно активних речовин УРОХОЛУМ, легко всмоктуючись у кров і стимулюючи нирковий та печінковий кровообіг, сприяє збільшенню сечо-і жовчовиділення, нормалізує тонус гладкої мускулатури верхніх сечовивідних шляхів і жовчного міхура, послаблює запальні процеси, має бактерицидну, діуретичну, жовчогінну, спазмолітичну дії.

УРОХОЛУМ надає антиазотемічним ефект, виводить з організму сечовину, сечову кислоту, хлориди. Сприяє виведенню піску та каміння з нирок, сечового та жовчного міхура. Показання до застосування.

У складі комплексної терапії гострих і хронічних захворювань (неспецифічної інфекції) сечовивідних шляхів (цистит, уретрит) і нирок (пієлонефрит), хронічних неінфекційних захворювань нирок (нефрит, нефроз); сечокам'яна, нирковокам'яна хвороба і сольовий діатез (профілактика утворення конкрементів, в т.ч. після їх видалення); хронічний холецистит, дискінезія жовчовивідних шляхів.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату: Зміна реологічних властивостей крові, обтураційна жовтяниця.

Належні заходи безпеки при застосуванні: З обережністю застосовувати у пацієнтів з шлунково-стравохідним рефлюксом (через можливе виникнення і / або посилення печії). Не вживати препарат, якщо діаметр каменів перевищує 3 мм. Особливі застереження.

Застосування в період вагітності або годування груддю: Препарат не застосовують у період вагітності та годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами: Під час лікування слід утримуватися від керування транспортними засобами та роботи з потенційно небезпечними механізмами.

Діти: Препарат не застосовується у дітей віком до 12 років.

Спосіб застосування та дози.

Дорослим і дітям від 12 років застосовувати перед вживанням їжі по 10-20 крапель, розводячи невеликою кількістю води, тричі на добу.

Курс лікування визначається лікарем з урахуванням перебігу захворювання, характеру супутньої терапії і триває від 5 діб до 1 місяця. За призначенням лікаря курс терапії можна повторити.

Перед застосуванням збовтати, так як при зберіганні можливе утворення осаду.

Передозування: Посилення побічних реакцій.

Лікування: при передозуванні слід призначати велику кількість пиття і провести симптоматичне лікування.

Побічні ефекти: Алергічні реакції (в т.ч. висипання, свербіж, гіперемія, набряк шкіри), запаморочення, диспепсичні явища (нудота, блювота).

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій: Не встановлено.

Термін придатності: 3 роки.

Умови зберігання. Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 ° С в недоступному для дітей місці.

Упаковка: По 25 мл або по 40 мл у флаконі в пачці.

Відпускається: без рецепта