Бензилбензоату емульсія

Де придбати? 

ІНСТРУКЦІЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ

Склад лікарського засобу

Діюча речовина: 1 г емульсії містить бензилбензоату 0.2 г;

Допоміжні речовини: мило господарське тверде, емульгатор Т-2, вода очищена.

Лікарська форма: Емульсія для зовнішнього застосування 20%.

Емульсія білого кольору зі слабким специфічним запахом, яка піниться при збовтуванні. Допускається наявність осаду, який зникає при збовтуванні.

Фармакотерапевтична група: Засоби, які застосовуються при ектопаразитах, включаючи коростяних кліщів. Код АТС Р03А Х01.

Фармакологічні властивості: Препарат проявляє протипедикульозну активність і акарицидну дію на різні види кліщів, включаючи коростяві.

Загибель вошей настає через 2-5 год, кліщів - через 7-32 хв.

Показання для застосування: Педикульоз, короста, демодекоз, червоні вугри.

Протипоказання: Підвищена чутливість до компонентів препарату. Гнійничкові захворювання шкіри. Період вагітності і годування груддю. Дитячий вік до 3 років.

Належні заходи безпеки при застосуванні: Необхідно запобігати попаданню препарату в очі, ніс, рот.

При обробці препаратом необхідно дотримуватися правил особистої гігієни, забороняється палити, приймати алкогольні напої та їжу.

Обов'язкове знезараження натільної і постільної білизни, верхнього одягу та головних уборів.

При потраплянні препарату:

  • в рот: рот прополоскати водою або 2% розчином теплої питної соди і забезпечити спокій;
  • в шлунок: шлунок промити 1-2% розчином питної соди, водною сумішшю паленої магнезії і активованого вугілля або водною сумішшю товченої крейди (2 столові ложки на 1 літр води), після чого дають випити смесь1-2 столових ложок активованого вугілля і паленої магнезії в склянці води, потім прийняти сольове проносне (забороняється приймати касторове масло);
  • в очі: ретельно промити водою або питною содою; при подразненні слизової оболонки очей закапати за повіку 30% розчин альбуциду, при болях - 2% розчином новокаїну;

При появі ознак подразнення шкіри застосування препарату слід припинити.

Особливі застереження:

Застосування в період вагітності або годування груддю: Препарат не застосовується в період вагітності або годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами: Невідомо.

Діти: Препарат не застосовується у дітей віком до 3 років.

Спосіб застосування та дози: Перед застосуванням емульсію ретельно збовтати.

Для знищення вошей: Емульсією змочити ватний або марлевий тампон, нанести на волосся голови або волосяні частини тіла, з розрахунку 25 г на людину, і злегка втерти в шкіру. Голову зав'язати хусткою. Через 30 хвилин після обробки при головному педикульозі (через 10 хвилин при лобковому педикулезе) змити препарат проточною водою. При змиванні препарату з голови уникати потрапляння його на шкіру обличчя. Після цього хустку змочити теплим 5% розчином оцту (змішати склянку оцту з такою ж кількістю води, підігрітим до 50 ° С) і, злегка викрутивши хустину, знову на 1 годину зав'язати голову. Гниди при цьому відклеюються від волосся. Після такої процедури волосся миють шампунем, розчісують густим гребінцем, видаляють загиблих вошей і гнид. Ефективність протипедикульозними обробки визначають через годину або через добу. Якщо гниди залишилися, обробку волосся проводять повторно тільки 5% розчином оцту.

Лікування корости: Препарат щодня, в кількості 100 мл, втирають руками в шкіру (крім обличчя і волосяної частини голови). Спочатку обробляють верхні кінцівки, потім тулуб і нижні кінцівки. Хворий приймає ванну перед першою обробкою і після 3-х днів лікування. Постільна та натільна білизна змінюють перед першою обробкою і після 3-х днів лікування і гігієнічної ванни. Тривалість курсу лікування становить 3 дні.

Лікування демодекозу і червоних вугрів: Увечері миють обличчя теплою водою з милом, потім шкіру обличчя змащують препаратом. Вранці обличчя миють теплою водою з милом. Тривалість курсу лікування становить 2-3 тижні.

Передозування: Подразнення шкіри.

Побічні ефекти: Відчуття печіння в місці нанесення препарату, почервоніння шкіри, алергічні реакції.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій: невідомо.

Термін придатності: 3 роки. Після першого відкриття флакона препарат придатний протягом 7 днів.

Умови зберігання: При температурі не вище 25 ° С в недоступному для дітей місці.

Упаковка: По 50 г у флаконі.

Відпускається: без рецепта.