Хондроїтинова мазь

Де придбати? 

ІНСТРУКЦІЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ

Загальна характеристика:

Основні фізико-хімічні властивості: мазь світло-жовтого кольору з характерним запахом;

Склад: 1 г мазі містить натрію хондроітінсульфату 0.05 г;

Допоміжні речовини: диметилсульфоксид, ланолін безводний, кукурудзяна олія рафінована, вазелін, вода очищена.

Форма випуску: Мазь.

Фармакотерапевтична група Засоби, які застосовуються для лікування опорно-рухового апарату. Код АТС M 09 A X10.

Фармакологічні властивості:

Фармакокінетика Препарат проявляє хондростимулюючу, регенеруючу, та протизапальну дії. Діючою речовиною є натрію хондроітинсульфат, який отримують з хрящової тканини трахеї великої рогатої худоби. Препарат впливає на фосфатно-кальцієвий обмін хрящової тканини, уповільнює резорбцію кісткової тканини, знижує втрату кальцію, прискорює відновлення кісткової тканини, гальмує процес дегенерації хрящової тканини. Стимулює відновлення суглобового хряща, зменшує біль і запалення в суглобах, нормалізує продукцію суглобної рідини.

Фармакодинаміка: не вивчена.

Показання до застосування: Дегенеративні захворювання суглобів і хребта: остеопороз, остеохондроз, артроз.

Спосіб застосування та дози: Дорослим мазь наносити тонким шаром на уражену ділянку і ретельно втирати в шкіру протягом 2-3 хвилин. Процедуру повторюють 2-3 рази на добу. Курс лікування залежить від тяжкості та перебігу захворювання, а також від характеру супутньої терапії - в середньому 2-3 тижні. При необхідності курс повторюють.

Побічна дія: При тривалому застосуванні інколи можливі прояви алергічної реакції: почервоніння, свербіж, набряк шкіри. При появі зазначених реакцій застосування препарату припиняють і змивають його залишки з шкіри.

Протипоказання: Гострі запальні захворювання в області нанесення. Підвищена чутливість до компонентів препарату, що може сприяти виникненню сверблячки, набряку або лихоманки.

Передозування: не відомо.

Особливості застосування: З обережністю застосовувати в період вагітності та годування груддю, при тромбофлебіті.

Для попередження виникнення побічних ефектів необхідно попередньо нанести невелику кількість мазі на шкіру для визначення індивідуальної чутливості. Не наносити на шкіру з проявами алергічної реакції.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами: не відомо.

Умови та термін придатності: Зберігати при температурі 2-20 ° С в захищеному від світла та недоступному для дітей місці.

Термін придатності: 3 роки.

Відпускається: Без рецепта.

Упаковка. По 25 г в алюмінієвій тубі, по 1 тубі в пачці з картону.