Екзік Старт

Де придбати? 

ІНСТРУКЦІЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ

Опис: Крем білого або майже білого кольору зі слабким специфічним запахом.

Властивості: Комбінований протигрибковий засіб, який містить інгредієнти, що пригнічують ріст і подальше розмноження патогенних мікроорганізмів. Вони пом'якшують шкіру, позбавляють від неприємного запаху і запобігають лущенню. Також забезпечується відновлення пошкоджених тканин і зміцнення нігтьових пластин. Саліцилова кислота при місцевому застосуванні проявляє антисептичну та пом'якшувальну дію на уражені ділянки шкіри та нігтів, що сприяє відлущенню пошкоджених тканин та подальшому їх відновленню і зміцненню. Прискорює процес загоєння, за рахунок посилення припливу крові до цієї ділянки шкіри. Пригнічує секрецію сальних і потових залоз.

Склад: Парафін білий м'який, Гексиленгліколь, Віск білий, Саліцилова кислота, Пропіленгліколь монопальмітостеарат, Вода очищена, Нафтифіну гідрохлорид, Динатрію едетат.

Рекомендації щодо застосування:

  • Грибкові інфекції нігтів та стоп.
  • Усуває грибок нігтів рук та ніг
  • Знімає свербіж і лущення
  • Перешкоджає появі неприємного запаху

Спосіб застосування: Крем ЕКЗІК СТАРТ наносити на уражений ніготь або стопу 1 раз на добу у такій кількості, щоб вкрити всю поверхню тонким шаром. Застосування засобом слід проводити ретельно кожен день та продовжувати до зникнення ороговілого шару. Тривалість курсу, зазвичай, становить 7-14 днів та залежить від розповсюдження інфекції та товщини нігтя.

Особливості застосування: Крем застосовувати при захворюванні нігтів та шкіри лише зовнішньо! Необхідно уникати контакту з пошкодженою або запаленою шкірою. Можливе виникнення алергічної реакції. У такому разі крем необхідно змити водою та звернутися до лікаря.

Протипоказання: Підвищена чутливість до компонентів крему. Не можна наносити на ранову поверхню. Не застосовувати для лікування очей.

Термін придатності: Не більше 4 років з дати виготовлення.

Умови зберігання: Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С. Не заморожувати. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка: По 15 г.