Лабіум Адванс

Де придбати? 

ІНСТРУКЦІЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ

Склад: Пропіленгліколь, Вода очищена, Парафін білий м'який, Цетостеариловий спирт, Метилурацил, Масло мінеральне, Пенцикловір, Макрогола 20 цетостеариловий ефір

Рекомендації щодо застосування: Рекомендованою застосовувати для догляду за шкірою навколо губ та при ознаках герпесу губ.

Спосіб застосування: Крем слід застосовувати кожні 2 години (крім періоду сну), намагаючись наносити тільки на уражені герпесом ділянки шкіри. Курс становить 4 дні. Перед застосуванням крему слід вимити руки.

Особливості застосування: Крем слід наносити тільки на уражені герпесом ділянки на губах або на шкірі навколо рота. Не рекомендується наносити крем на слизові оболонки (наприклад очей, рота, носа або статевих органів). Слід дотримуватися особливої обережності, уникати потрапляння крему в очі або на ділянки навколо них. Якщо після 4 днів використання крему симптоми захворювання не зникли, слід звернутися до лікаря. При появі алергічних реакцій, застосування крему припинити.

Термін придатності: Не більше 4 років з дати виготовлення.

Умови зберігання: Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С. Не заморожувати. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка: По 5 г у тубі.