Меновазан Саліцилат

Де придбати?  YouTube

Коротка інструкція

Опис: Крем білого або майже білого кольору зі специфічним запахом.

Властивості: Для полегшення болю у суглобах та м’язах. Є чудовим і ефективним засобом для збереження еластичності м'язів, зв'язок і їх швидкого відновлення. Засіб стимулює кровообіг в пошкоджених тканинах, знімає спазми м'язів навколо пошкодженого суглоба, тонізує тканини. Рекомендується наносити на уражену ділянку масажними рухами, таким чином дія продукту посилиться. Сприяє швидкому полегшенню при болях в м'язах, розтягненнях зв'язок, набряках, що виникають при заняттях спортом. Рекомендується також для розігріву м'язів - до, під час і після фізичних навантажень. Має відволікаючу та знеболювальну дію, застосовується при укусах комах.

Cклад: Білий парафін м’який, Вода очищена, Метилсаліцилат, Цетостеариловий спирт, Макрогол 1000, Левоментол, Камфора рацемічна, Натрію лаурилсульфат, Ніпагін, Ніпазол.

Рекомендації щодо застосування: Застосовують для полегшення болю у м'язах, ревматичних болях; болях, що з'явилися відразу після ударів. Основні спектри дії крему:

  • Зниження болю в суглобах та м’язах.
  • Поліпшення кровотоку.
  • Зменшення запального процесу.
  • Усунення м'язової скутості.
  • Покращення еластичності тканин.

Швидко та ефективно знімає свербіж і болючість шкіри після укусів комарів та інших комах за рахунок відволікаючої та знеболюючої дії.

Спосіб застосування: Крем слід застосовувати зовнішньо. Втирати 2—3 рази на добу у болючі ділянки тіла. Після втирання крему при болях в м’язах та суглобах рекомендується накладати суху зігріваючу пов’язку.

Особливості застосування: Перед застосуванням засобу спочатку необхідно нанести його на невелику ділянку шкіри, щоб запобігти розвитку алергічних реакцій. Можливі відчуття дискомфорту при застосуванні у спеку або після прийому ванни. Засіб наносити на неушкоджені ділянки шкіри. Уникати контакту з очима та чутливими ділянками шкіри. У разі випадкового потрапляння крему в очі необхідно промити їх водою і негайно звернутися до лікаря. При втиранні у шкіру викликає відчуття холоду, потім теплоти, слабкого печіння та поколювання. Після кожного застосування крему ретельно мити руки. При сильному подразненні шкіри втирання слід припинити. У разі випадкового проковтування засобу слід звернутися до лікаря або до найближчого пункту невідкладної допомоги.

Протипоказання: Підвищена чутливість до компонентів крему.

Термін придатності: Не більше 4 років з дати виготовлення.

Умови зберігання: Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С. Не заморожувати. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка: По 40 г у тубі.