Синафлану мазь

Де придбати? 

ІНСТРУКЦІЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ

Склад:

Діюча речовина: 1 г мазі містить флуоцинолону ацетоніда 0,25 мг;

Допоміжні речовини: пропіленгліколь, ланолін безводний, парафін білий м'який.

Лікарська форма: Мазь.

Фармакотерапевтична група: Кортикостероїди для застосування в дерматології. Код АТС D07A C04

Клінічні характеристики:

Показання: Алергічні та запальні захворювання шкіри немікробної етіології, що супроводжуються сильним свербінням: себорейний дерматит, атопічний дерматит, екзема, нейродерміт, поліморфна еритема, системний червоний вовчак, червоний плоский лишай, псоріаз, пруриго, кропив'янка, укуси комах.

Протипоказання: Бактеріальні, вірусні та грибкові інфекції шкіри, звичайні та рожеві вугри, періоральний дерматит. Новоутворення та передракові стани шкіри. Алергія на будь-який з компонентів препарату. Дитячий вік до 2 років. І триместр вагітності та тривале застосування на великих ділянках шкіри у ІІ та ІІІ триместрі вагітності. Чи не застосовують після профілактичних щеплень.

Спосіб застосування та дози: Дорослим і дітям старше 2 років мазь потрібно наносити тонким шаром на уражену шкіру 1-2 рази на добу. Не слід застосовувати мазь під оклюзійну пов'язку. Тільки в разі червоного плоского лишаю і псоріазу дозволяється застосовувати закриту пов'язку, яку слід змінювати кожен день. Курс лікування становить не більше 2 тижнів. На шкіру обличчя не можна застосовувати більше 1 тижня. Протягом тижня рекомендується застосовувати не більше 1 туби.

Побічні реакції: Угри, обумовлена ??стероїдами пурпура, пригнічення росту епідермісу, атрофія підшкірної клітковини, сухість шкіри, надмірний ріст волосся на тілі або алопеція, знебарвлення або гіперпігментація шкіри, атрофія та порушення цілісності шкіри, телеангіоектазії, періоральний дерматит, запалення волосяних фолікулів, вторинні інфекції. В окремих випадках можуть з'явитися кропив'янка, плямисто-папульозная висип або загостритися існуючі зміни. Застосування мазі під оклюзійну пов'язку, враховуючи рясні висипання, може викликати розвиток системного побічної дії, яке проявляється у вигляді набряків, артеріальної гіпертензії, підвищеної сприйнятливості до інфекцій. При зовнішньому застосуванні на шкірі повік може розвинутися катаракта або глаукома.

Передозування: При тривалому застосуванні на великих ділянках шкіри можуть з'явитися системні симптоми передозування, що проявляються посиленням побічних ефектів (набряки, артеріальна гіпертензія, гіперглікемія, підвищена чутливість до інфекцій), а в тяжких випадках - хвороба Кушинга. Місцево - свербіж.

Лікування: Терапія симптоматична.

Застосування в період вагітності або годування груддю: Не можна застосовувати препарат у І триместрі вагітності. Застосування у ІІ та ІІІ триместрі вагітності та в період годування груддю можливе лише за призначенням лікаря і під ретельним його контролем у разі, якщо очікувана користь від застосування для матері перевищує потенційний ризик для плоду. Під час застосування препарату слід припинити годування груддю. В окремих випадках можна застосовувати короткочасно на невеликих ділянках шкіри. Не застосовувати на шкірі грудей.

Діти: Слід з обережністю застосовувати препарат дітям старше 2 років, і тільки 1 раз на добу, на невеликій ділянці шкіри; не завдавати на шкіру обличчя.

Особливості застосування: Необхідно уникати потрапляння препарату в очі. Не слід застосовувати на великих ділянках шкіри у дітей.

Не застосовувати безперервно більше 2 тижнів. При тривалому застосуванні на великих ділянках шкіри збільшується частота прояву системних ефектів: можливість розвитку набряків, артеріальної гіпертензії, гіперглікемії, зниження резистентності. У разі розвитку інфекції у місці застосування мазі слід провести відповідне антибактеріальне або протигрибковий лікування. Слід уникати нанесення препарату на повіки або шкіру навколо очей пацієнтам із закритокутовою або відкритокутовою глаукомою, а також пацієнтам з катарактою, враховуючи можливість посилення симптомів захворювання. На шкірі обличчя, пахових областях застосовувати з обережністю, через високий ризик виникнення побічних ефектів навіть після нетривалого застосування. Слід з обережністю застосовувати лікарський засіб при наявності атрофії підшкірної клітковини, переважно особам похилого віку. Під час лікування не рекомендується робити щеплення проти віспи, а також проводити інші види імунізації.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими потенційно-небезпечними механізмами: СИНАФЛАНУ мазь не впливає на здатність керувати автотранспортом або роботу з іншими потенційно-небезпечними механізмами.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій: Препарат може посилювати дію імуносупресивних лікарських засобів і гальмувати дію імуностимулюючих лікарських засобів.

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка: СИНАФЛАНУ МАЗЬ чинить сильну місцеву протизапальну, антиексудативну та протисвербіжну дію, що обумовлено вмістом синтетичного фторного ГЛЮКОКОРТИКОСТЕРОЇДНИЙ гормону флуоцинолону ацетоніда. Препарат гальмує накопичення макрофагів, лейкоцитів у вогнищі запалення, знижує судинно-тканинну проникність, перешкоджаючи утворенню запальних набряків. Гальмує фагоцитоз, вивільнення мікросомальних ферментів і медіаторів запалення. При зовнішньому застосуванні в терапевтичних дозах практично не має системної дії і не гальмує функцію кори надниркових залоз. Препарат гальмує правильне поділ клітин, тому застосовується при лікуванні келлоід і псоріазу.

Фармакокінетика: При місцевому застосуванні в терапевтичних дозах трансдермальне всмоктування флуоцинолону ацетоніда в кров дуже низьке. Після абсорбції з поверхні шкіри флуоцинолону ацетонід зв'язується з білками плазми, метаболізується в печінці з утворенням неактивних метаболітів і виводиться нирками.

Фармацевтичні характеристики:

Основні фізико-хімічні властивості: мазь світло-жовтого або жовтого кольору з характерним запахом.

Термін придатності: 5 років.

Умови зберігання: Зберігати при температурі не вище 25 ° С в недоступному для дітей місці.

Упаковка: По 10 г в тубі в пачці.

Відпускається: За рецептом.