Перекис водню

Де придбати? 

ІНСТРУКЦІЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ

Загальна характеристика:

Міжнародна назва: Нydrogen peroxide;

основні фізико-хімічні властивості: прозора, безбарвна рідина, без запаху або зі слабким специфічним запахом;

Склад: 100 мл розчину містять водню пероксиду медичного в перерахунку на 30% вміст водню пероксиду 10 г;

Допоміжні речовини: натрію бензоат, вода очищена.

Форма випуску: Розчин для зовнішнього застосування.

Фармакотерапевтична група: Антисептичний засіб. Код АТ D08А Х01.

Фармакологічні властивості. При контакті розчину перекису водню з ушкодженою шкірою та слизовими оболонками звільняється активний кисень, який сприяє очищенню ранової поверхні та інактивації органічних речовин (протеїн, кров, гній). При застосуванні препарату відбувається лише тимчасове зменшення кількості мікроорганізмів.

Показання для застосування: Препарат застосовують для зупинки капілярної кровотечі при поверхневому ушкодженні тканин, носових кровотечах, для обробки слизової оболонки при стоматитах, парадонтитах, ангінах, гінекологічних захворюваннях, а також при гнійних ранах і опіках.

Спосіб застосування та дози: Перекис водню наносять на пошкоджену ділянку шкіри для дезінфекції ран реr SЕ (тобто без розведення). Для полоскання розчиняють 1 столову ложку в 1 склянці води; для аплікацій, обробки ранових поверхонь, зупинки кровотечі (капілярної) уражені ділянки обробляють тампоном, просоченим розчином перекису водню. Тривалість лікування залежить від досягнутого ефекту.

Побічна дія: Можливе відчуття печіння в момент обробки рани. У деяких випадках при індивідуальній чутливості до компонентів препарату можливе виникнення місцевих алергічних реакцій.

Протипоказання: Підвищена чутливість до препарату. Чи не вводять в порожнечі і глибокі рани (можливість емболії).

Передозування: не спостерігалися.

Особливості застосування: Введення розчину під пов'язку забезпечує безболісне зняття її з рани. Велика кількість піни, яка утворюється, сприяє механічному очищенню рани від гною і тканинного детриту.

Перекис водню не можна використовувати для зрошення порожнин.

Препарат нестабільний у лужному середовищі, у присутності металів, складних радикалів деяких оксидантів, а також на світлі і в теплі. Слід уникати попадання розчину в очі.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами: Взаємодія поки що невідомо.

Умови та термін зберігання: Зберігати в прохолодному (8-15 ° С), захищеному від світла та недоступному для дітей місці. Термін придатності - 2 роки.

Відпускається: Без рецепта.

Упаковка: По 40 мл у флаконах.