Меновазин

Де придбати? 

ІНСТРУКЦІЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ

Загальна характеристика:

Основні фізико-хімічні властивості: безбарвна, прозора рідина із запахом ментолу;

Склад: 1 мл розчину містить ментолу рацемічного 0,25 г, новокаїну (прокаїну гідрохлориду) 0,01 г, анестезину (бензокаїну) 0,01г;

Допоміжні речовини: спирт етиловий 70%.

Форма випуску: Розчин для зовнішнього застосування.

Фармакотерапевтична група: Протисвербіжні засоби (включаючи антигістамінні місцево-анестезуючі засоби). Код АТС D04А X.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка: Препарат викликає зворотне порушення збудливості і провідності нервових рецепторів і провідників при безпосередньому контакті з ними, проявляє подразнюючу та відволікаючу дію (ментол), в основі якого лежить інтерференція збудження нервових центрів і перебудова больової домінанти. Пригнічує збудження мембран нервового волокна, знижує амплітуду потенціалу дії, підвищує поріг деполяризації мембрани нервового волокна, уповільнює швидкість розвитку висхідної фази потенціалу дії, знижує ступінь збудження в нервових елементах.

При нанесенні на шкіру і слизові оболонки викликає подразнення нервових закінчень, що супроводжується відчуттям холоду, легкого печіння та поколювання. Виявляє легку місцевознеболювальну дію.

Фармакокінетика: Чи не вивчалася.

Показання до застосування: Як протисвербіжний засіб - при дерматозах, що зудять, як місцевоанестезуючий засіб - при невралгіях, міалгіях, артралгіях.

Спосіб застосування та дози: Застосовують зовнішньо. Хворобливі ділянки шкіри розтирають препаратом 2-3 рази на день. Курс лікування залежить від форми, тяжкості захворювання, ефекту препарату, а також від характеру лікування (монотерапія або в комплексі з іншими лікарськими засобами), але не повинен перевищувати одного місяця.

Побічна дія: При тривалому застосуванні можливі запаморочення, загальна слабкість, зниження артеріального тиску.

Протипоказання: Підвищена індивідуальна чутливість до речовин, які входять до складу препарату. Дитячий вік до 3 років.

Передозування: Можуть розвинутися алергічні реакції шкіри (дерматит, лущення шкіри). Лікування. При появі симптомів алергії препарат відмінити.

Особливості застосування: Не застосовувати особам з підвищеною чутливістю до місцевих анестетиків новокаїнової ряду. Не наносити на шкіру з проявами алергічної реакції. Досвіду застосування меновазіном у вагітних жінок, у жінок в період годування грудьми і у дітей до 3 років немає.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами: Не рекомендується застосовувати Меновазин одночасно з іншими местнодействующими препаратами.

Умови та термін зберігання: Зберігати при температурі 8-15 ° С, в захищеному від світла та недоступному для дітей місці.

Термін придатності: 2 роки.

Відпускається: Без рецепта.

Упаковка: По 40 мл у флаконах.