Септил Плюс

Де придбати? 

ІНСТРУКЦІЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ

Склад:

Діюча речовина: етанол; 100 мл розчину містить спирту етилового не менш 95,1% - і не більше 96,9%.

Форма випуску: Розчин.

Фармакотерапевтична група: Антисептичні та дезінфікуючі засоби. Код АТС D08А Х08.

Клінічні характеристики

Показання: Септил застосовують в як зовнішній антисептичний засіб для дезінфекції рук; як местнораздражающее засіб для обтирань і компресів; як протипінні засіб при альвеолярному набряку легень будь-якої етіології. Препарат є антидотом метилового спирту.

Спосіб застосування та дози: Зовнішньо наносять на шкіру за допомогою ватних тампоном, серветок.

Для обтирання, компресів препарат слід розводити водою у співвідношенні 1: 1 (з метою попередження опіку). При альвеолярному набряку легень Септил плюс призначають у вигляді інгаляцій або вводять через носовий катетер. При масочном способі подачі застосовують 40-50% розчини (комбінують з вдиханням кисню).

При отруєнні метиловим спиртом внутрішньо призначають 30% розчин етанолу або його 5% розчин вводять внутрішньовенно в стерильному фізіологічному розчині натрію хлориду.

Побічні реакції: Пригнічення центральної нервової системи. Можливі подразнення шкіри і слизових оболонок.

У разі появи будь-яких небажаних явищ необхідно звернутися до лікаря!

Передозування. При зовнішньому застосуванні випадки передозування не відомі. У разі почервоніння і подразнення шкіри, які є ознаками передозування, необхідно змити рідину водою і зупинити його застосування.

При застосуванні внутрішньо у високих дозах можливе пригнічення діяльності дихального центру, інтоксикація, гальмування, помутніння свідомості, гостра серцево-судинна недостатність. При отруєнні внаслідок прийому етанолу внутрішньо викликають блювання, промивають шлунок. При необхідності застосовують реанімаційні заходи.

Особливі засоби безпеки: Не допускати потрапляння препарату в очі!

Особливості застосування: Під час інгаляційного застосування етанолу для запобігання його інтенсивному всмоктуванню та появі збудження кожні 30-35 хвилин необхідно вдихати кисень або киснево-повітряну суміш.

Не слід порушувати правила застосування лікарського засобу, це може зашкодити здоров'ю.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій: При застосуванні етанолу внутрішньо одночасно з нитрофуранами відзначається збільшення токсичності останніх. При одночасному застосуванні етанолу і пероральних протідіабетіческіх засобів (похідних сульфаниловой кислоти) можливий розвиток гіпоглікемічної коми. Етанол знижує ефективність тіаміну, збільшує ризик виникнення виразки шлунка при поєднанні з кислотою ацетилсаліциловою. При спільному прийомі з снодійними засобами різних груп спостерігається ускладнення дихання.

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка: При зовнішньому застосуванні має антисептичну, дезінфікуючу, місцево дію. Етанол коагулює білки, активний по відношенню до грампозитивних і грамнегативних бактерій та вірусів. Має «дубильну» дію на шкіру і слизові оболонки. При інгаляційному застосуванні можливі системні ефекти дії спирту. Його терапевтична дія як піногасника розпочинається через 10-15 хвилин, а повна терапевтична дія - через 1 годину.

При застосуванні внутрішньо етанол, впливаючи на клітини центральної нервової системи (особливо кори головного мозку), викликає характерне алкогольне збудження, що обумовлено ослабленням процесів збудження в корі, пригнічення спинного мозку, функції дихального центру.

Фармакокінетика: При місцевому застосуванні не всмоктується через шкіру.

Фармацевтичні характеристики:

Основні фізико-хімічні властивості: безбарвна, прозора, летка легкозаймисту рідину. Гігроскопічна.

Термін зберігання: Не обмежений.

Умови зберігання: Зберігати в добре закупореній тарі, в недоступному для дітей місці; зберігати при температурі не вище 25 ° С.

Упаковка: По 100 мл у флаконі.

Відпускається: За рецептом.