Септил

Де придбати? 

ІНСТРУКЦІЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ

Склад: 100 г розчину містить спирту етилового 96% -66,42г;

Допоміжна речовина: вода очищена.

Форма випуску: Розчин для зовнішнього застосування, спиртовий 70%.

Фармакотерапевтична група: Антисептичні та дезінфікуючі засоби. Код АТС D08А Х08.

Клінічні характеристики

Показання. Септил застосовують в основному як зовнішній місцево і антисептичний засіб для лікування фурункулів, панаріцеев, інфільтратів, маститів на ранніх стадіях. Застосовують як антисептик для хірургічної обробки рук хірургів. Застосовують як піногасник при альвеолярному набряку легень. Як подразнювальний засіб застосовують для обтирання та компресів.

Спосіб застосування та дози: Зовнішньо - для обтирання, компресів, дезінфекції шкіри, у тому числі рук, у вигляді примочок. При альвеолярному набряку легень призначають інгаляції парів спирту в умовах стаціонару через носовий катетер.

Побічні реакції: Пригнічення центральної нервової системи. Можливі подразнення шкіри і слизових оболонок.

У разі появи будь-яких небажаних явищ необхідно звернутися до лікаря!

Передозування: не спостерігалися.

Особливі засоби безпеки: Не допускати потрапляння препарату в очі!

Особливості застосування: Для компресів і обтирань (з метою попередження опіку) етанол слід розвести водою у співвідношенні 1:1.

Під час інгаляційного застосування етанолу для запобігання його інтенсивному всмоктуванню та появі збудження кожні 30-35 хвилин необхідно вдихати кисень або киснево-повітряну суміш.

Не слід порушувати правила застосування лікарського засобу, це може зашкодити здоров'ю.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. При застосуванні етанолу внутрішньо одночасно з нитрофуранами відзначається збільшення токсичності останніх. При одночасному застосуванні етанолу і пероральних протідіабетіческіх засобів (похідних сульфаниловой кислоти) можливий розвиток гіпоглікемічної коми. Етанол знижує ефективність тіаміну, збільшує ризик виникнення виразки шлунка при поєднанні з кислотою ацетилсаліциловою. При спільному прийомі з снодійними засобами різних груп спостерігається ускладнення дихання.

Фармакологічні властивості: Фармакодинаміка. При зовнішньому застосуванні має антисептичну, дезінфікуючу, місцево дію. Етанол коагулює білки, активний по відношенню до грампозитивних і грамнегативних бактерій та вірусів. Має «дубильну» дію на шкіру і слизові оболонки. При інгаляційному застосуванні можливі системні ефекти дії спирту. Його терапевтична дія як піногасника розпочинається через 10-15 хвилин, а повна терапевтична дія - через 1 годину.

Фармакокінетика: При місцевому застосуванні не всмоктується через шкіру.

Фармацевтичні характеристики:

Основні фізико-хімічні властивості: безбарвна, прозора, летка запалює рідина з характерним запахом.

Термін зберігання: 5 років.

Умови зберігання: Зберігати в добре закупореній тарі, в недоступному для дітей місці.

Упаковка: По 100 мл у флаконі.

Відпускається: За рецептом.