Женьшеню настойка

Де придбати? 

ІНСТРУКЦІЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ

Загальна характеристика:

Основні фізико-хімічні властивості: прозора рідина жовтуватого кольору, зі специфічним запахом; допускається наявність осаду в процесі зберігання.

Склад:

1 флакон містить:

Діюча речовина: настойки коренів женьшеню (1:10) - 50 мл;

Допоміжні речовини: спирт етиловий 70%.

Форма випуску: Настоянка.

Фармакотерапевтична група: Тонізуючий засіб. Код АТС А13А.

Фармакологічні властивості: Женьшеню настойка належить до лікарських засобів, що діють на центральну нервову систему. Підсилює процеси збудження в нейронах кори та в стовбурових відділах головного мозку, покращує рефлекторну діяльність, активізує обмін речовин, підвищує працездатність. Ефекти препарату є залежними від дози: при застосуванні в низьких дозах спостерігається посилення збудження та послаблення гальмівних процесів, у високих - посилення останніх.

Показання до застосування: Женьшеню настойку призначають при гіпотонії, втоми, перевтомі, неврастенії, а також при астенічних станах, в період одужання після інфекційних та інших захворювань, що викликають виснаження організму і при ослабленні статевої функції неврастенічного генезу (у складі комплексної терапії).

Спосіб застосування та дози: Женьшеню настойку застосовують внутрішньо за 30-40 хвилин до їжі. Разова доза для дорослих становить 15-20 крапель. Препарат приймають 2-3 рази на день, протягом 30-40 днів. Повторні курси лікування проводять через 2-3 тижні.

Побічна дія: Можливі генералізована розеолезно шкірний висип і свербіж (як прояви підвищеної чутливості до препарату).

Протипоказання: Артеріальна гіпертензія, підвищене збудження, безсоння, схильність до виникнення кровотечі різного походження та характеру. Дитячий вік (до 12 років).

Передозування: При передозуванні можуть спостерігатися головний біль і запаморочення, безсоння, нудота, блювота, підвищення температури тіла. При отруєнні - порушення дихання, втрата свідомості. Характерним симптомом інтоксикації є кровоточивість.

Лікування: Симптоматичне.

Особливості застосування: Женьшеню настойку не слід приймати у другій половині дня. Необхідно враховувати, що прийом препарату найбільш ефективний навесні і зимою.

Застосування в періоди вагітності та лактації: Вплив біологічно-активних речовин, які містяться в корені женьшеню, на репродуктивну функцію не досліджений. Невідомо також, чи потрапляють діючі речовини препарату в грудне молоко, тому застосовувати настойку Женьшеню для лікування вагітних і жінок, що годують груддю не рекомендується.

Вплив на здатність керувати автомобілем і працювати з механічними пристроями: Оскільки в складі препарату міститься етиловий спирт, не рекомендується вживати настоянку Женьшеня під час водіння автомобіля і проведення робіт із застосуванням потенційно небезпечного механічного обладнання.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами: невідомо.

Умови та термін зберігання: Зберігати в прохолодному (8-15 ° С), захищеному від світла та недоступному для дітей місці.

Термін зберігання: 3 роки.

Відпускається: без рецепта.

Упаковка: по 50 мл у флаконах.