Як часто ви помічаєте дискомфорт і важкість у шлунку, особливо в затяжні святкові дні? Цьому сприяють рясні й довгі застілля, особливо в святкові новорічні дні, коли на кожному столі в достатку присутні страви з м’яса, яєць, щедро приправлені майонезом.

Переїдання і порушення звичного режиму харчування призводить до запору. Для різдвяних свят характерне обмеження в русі, що в тандемі з рясним, жирним харчуванням провокує проблеми із випорожненнями у більшости людей. А якщо до цього додати хронічні хвороби, які також призводять до запору, то засіб від запору – найбільш часті ліки в домашній аптечці.

Напевно, кожному відомі симптоми запору. Це тверда або часткова дефекація, постійне напруженні під час випорожнення, відчуття незавершеності «процесу», ходіння «по великому» менш 3-х разів на тиждень. Якщо ви відмітили хоча б два симптоми у себе або когось із родини, то це вже вважається ознакою хронічного запору. Що ж робити, запитає кожен з вас? Сучасна фармацевтика пройшла довгий шлях з часів Парацельса і Асклепія. І тепер найефективніші засоби від запору ви знайдете в одному флаконі Пікосен.

З лікуванням запору краплі Пікосен справляються відмінно. Форма крапель м’яко і ефективно очищає кишечник від накопичених відходів. Форма рідини не тільки зручна в застосуванні, але і діє в більш «щадному» режимі для організму, завдяки високій біодоступності. Краплі швидше, ніж таблетки, всмоктуються в кишечник і не викликають звикання. Лікування запору відбувається швидко і не вимагає спеціальної підготовки. Всього 10-20 крапель препарату Пікосен на ніч і вранці ви вже зможете без проблем сходити в туалет спорожнити кишечник. Секрет препарату криється в унікальній комбінації діючих компонентів. Перший з них – сенна вузьколиста, найдавніше з відомих проносних засобів. Активні компоненти лікувальної трави стимулюють секрецію, посилюючи моторику товстої кишки і сприяючи руху калу по ній. Вони не порушують звичного ритму дефекації і суттєво пом’якшують випорожнення, підвищуючи при цьому швидкість проходження їжі по кишечнику, активізуючи його перистальтику. Натрію пікосульфат, другий діючий компонент Пікосену, ефективність якого доведена в багатьох клінічних випробуваннях у всьому світі. Компонент впливає на нижні відділи товстої кишки, не викликаючи побічних дій в інших внутрішніх органах. Пікосен – зручне рішення незручної проблеми!