fbpx

Меновазан

Меновазан – і травма не залишить вас за бортом

05.11.2017

Меновазан - швидше болі!

Меновазан – і травма не залишить вас за бортом- Фото 1
Меновазан – і травма не залишить вас за бортом- Фото 2

Глибоко помиляється той, хто переконаний, що удари, розтягнення, вивихи та інші фізичні травми – прерогатива дітей і професійних спортсменів. На жаль, ніхто з нас не застрахований від неприємних сюрпризів у вигляді синців, шишок і гострого болю. Слизькі тротуари взимку, часті виїзди на природу влітку, не кажучи вже про дрібних побутових травмах на роботі чи вдома, регулярно супроводжуються фізичними ушкодженнями, як у дорослих, так і у дітей. А навесні і восени нагадають про себе загостреннями хронічні хвороби болями в суглобах, ломота в спині і іншими неприємностями. Це за умови, що ваша робота не пов’язана з фізичними навантаженнями і не є травмоопасной. В іншому ж випадку ризик отримати пошкодження збільшується в рази. І в перспективі у вас – відчуття дискомфорту і обмеження фізичної активності на невизначений час, а це в свою чергу може призвести до емоційними розладами, дратівливістю, неврозами, істотним зниженням якості життя.

Що робити при ударі, знає навіть дитина. Перша допомога в таких ситуаціях – терміново докласти до постраждалого місця що щось холодне. А якщо на вулиці спека і і нічого підходящого під рукою не виявилося? Як лікувати забій? Оптимально – використання мазі від ударів. Але який саме? Фахівці фармацевтичної фабрики Vishpha вже давним давно подбали про це і розробили препарат, який швидко позбавить від гострого болю, дуже зручний у використанні, а завжди тримати його під рукою не складає ніяких труднощів. Кращий засіб від синців – мазь Меновазан незамінна при лікуванні забитих місць.

Детальніше про препарат

Препарат Меновазан, на думку як лікарів, так і пацієнтів, давно і заслужено здобув репутацію “швидкої допомоги” при розтягненнях, вивихах, ударах. Завдяки ефективному з’єднанню трьох компонентів – новокаїну, анестезину і ментолу, Меновазан діє на пошкоджене місце комплексно. Новокаїн працює як місцевоанестезуючий засіб, анестезин надає поверхневе знеболювання, ментол, в свою чергу, охолоджує і полегшує неприємні відчуття. Всі разом ці три компонента підсилюють і доповнюють один одного, максимально швидко приносячи полегшення. Крім того ментол не тільки надає Меновазану приємну свіжість, але і проявляє протівозудний ефект, знімаючи неприємні наслідки укусів комах або сверблячих дерматозів. Новокаїн, анестезин і ментол – кошти, перевірені часом, прекрасно працюють “в команді”, швидко знімають біль в суглобах, м’язах, спині, полегшують перебіг невралгий. Міалгії, артралгії, невралгії, сверблячідерматози, забиті місця, вивихи приносять масу незручностей і неприємних моментів. Мазь Меновазан з успіхом не тільки позбавить від больових відчуттів, а й зупинить запальний процес, м’яко і точково впливаючи на постраждале місце. Засіб зручно завжди мати при собі і бути готовим до будь-яких несподіванок. З Меновазаном неприємності вас не застануть зненацька, так як «швидка допомога» буде завжди під рукою, незалежно від розміру вашої сумочки. Не варто тремтіти від болю, використовуйте Меновазан і забудьте про неприємні відчуття. Меновазан – швидше болю!

Поділитися статтею: