fbpx

Беліса

Артеріальна гіпертензія

22.07.2021

Артеріальна гіпертензія являє собою таке захворювання, при якому спостерігається стійке підвищення систолічного артеріального тиску (АТ), воно тримається на позначці 140 мм рт.ст.і більш протягом не менше трьох вимірів поспіль.

Артеріальна гіпертензія- Фото 1

Показник АТ в момент систоли характеризує силу тиску крові на судинні стінки, коли серце стискається і виштовхує кров. Діастолічний тиск фіксується в момент розслаблення головного органу кровообігу.

При ясній етіології артеріальна гіпертензія визначається як вторинна або симптоматична. Якщо причина не з’ясована, провокуючі фактори точно не визначені, тоді артеріальна гіпертензія носить найменування первинної, визначається як гіпертонічне захворювання.

Первинна гіпертензія не завжди має лише одну причину. Як правило, численні етіологічні фактори беруть участь в підтримці високого артеріального тиску. Спадковість може бути пусковим фактором до захворювання. Хронічний стрес, недостатня кількість рідини, що вживається, підвищений вміст солі в їжі, зайва вага прискорюють виникнення артеріальної гіпертензії, підвищують показники артеріального тиску.

Есенціальна (первинна) артеріальна гіпертензія (АГ) може бути викликана тривалим стресом, тому є психосоматичної патологією. Велика кількість експериментальних досліджень довели, що тривале підвищення показників артеріального тиску викликається різними стресорними агентами.

Особливості захворювання

Ступінь АГ знаходиться в прямій залежності від показників артеріального тиску. Діагноз уточнюють на основі сфігмоманометри.

Синдроми артеріальної гіпертензії:

головний біль, запаморочення;

шум, закладеність в вухах;

прискорені скорочення серця, больові відчуття за грудиною;

відчуття нестачі повітря.

Синдром артеріальної гіпертензії, сукупність симптомів можуть змінюватися в залежності від типу захворювання. Важка або тривала АГ сприяє пошкодження життєво важливих органів-мішеней, зачіпаючи нирки, серцево-судинну систему, головний мозок, збільшуючи ризик розвитку важких захворювань.

Обстеження дозволяє з’ясувати причину, оцінити ступінь ураження органів і систем, а також виявити інші фактори ризику. Лікування АГ включає в себе здоровий спосіб життя, прийом спеціальних лікарських препаратів, в тому числі фітопрепаратів з седативною, гіпотензивною дією, сечогінним ефектом, наприклад, комбінованого препарату Беліса рослинного походження для комплексної терапії артеріальної гіпертензії, створеного фармацевтичною компанією Vishpha.

Методи терапії гіпертонії, спрямовані на стабілізацію показників тиску крові до нормальних значень, повертають пацієнта до повноцінного життя здорової людини.

Беліса – комбінований фітопрепарат для лікування АГ

Застосовуючи для лікування артеріальної гіпертензії в складі комплексної терапії препарат Беліса від компанії Vishpha з гіпотензивним ефектом, можна значно обмежити наслідки впливу несприятливих чинників навколишнього середовища, стабілізувати показники артеріального тиску до бажаного рівня, знизити ризик судинних ускладнень.

Фітопрепарат забезпечує потужний седативний, антигіпертензивний ефект, має спазмолітичну, антіфлогістічну дію. Препарат має сечогінну, жовчогінну дію, нормалізує ліпідний обмін, регулює метаболізм вуглеводів, покращує загальний стан здоров’я.

Беліса має сприятливо рівномірний вплив на психічні, соматичні симптоми тривоги. Рослинний препарат добре зарекомендував себе в складі комплексної терапії за показаннями гіпертонії, інсомнії, головного болю, неврастенії, підвищеної тривожності і швидко завоював популярність.

Краплі Беліса можуть застосовуватися всередину дорослими і дітьми з 12 років для лікування захворювань нервової системи і артеріальної гіпертензії. Перед застосуванням ознайомтеся з інструкцією до препарату. Є протипоказання.

Купити антигіпертензивний засіб недорого в Україні

Фармацевтична компанія Vishpha пропонує різноманітний асортимент високоякісних лікарських препаратів, в тому числі комбінований фітопрепарат Беліса для лікування артеріальної гіпертензії у складі комплексної терапії, головного болю, порушень сну для дорослих і дітей з 12 років, який можна купити вже зараз, скориставшись інтернет-сервісом, актуальна ціна вказана на сайті.

Отримати замовлений фітопрепарат можна в будь-якій аптеці, зручно розташованої для покупця. Продаж фармацевтичних препаратів Vishpha здійснюється через аптеки України, багато з яких працюють в цілодобовому режимі.

Фармакологічна компанія Vishpha (Вішфа) виробляє високоякісні, ефективні лікарські засоби, гіпотензивні препарати для лікування, профілактики артеріальної гіпертензії. Вся продукція сертифікована і відповідає міжнародним стандартам якості.

Поділитися статтею: