fbpx

Беліса

Неврастенія особливості захворювання

22.07.2021

Неврастенія - це таке нервово-психічний стан, який викликаний тривалим пригніченням нервової системи, що супроводжується тривожними станами, сильними психологічними перевантаженнями, тривалими стресовими ситуаціями, емоційною, фізичною перевтомою.

Неврастенія особливості захворювання- Фото 1

Неврастенія представляє собою вид неврозу, піддається корекції грамотно підібраними лікарськими препаратами і психотерапевтичними методами.

Клінічна картина нервової патології здається не такою небезпечною, більшість передбачає, що людина просто не здатна стримувати себе від прояву сильних емоцій, хвилювання, гніву та ін., не може сконцентруватися. Але проблема неврастенії носить більш глибокий характер і часто без допомоги лікаря, а також відповідних медикаментів, впоратися з нервовою патологією буває складно. Тривала неврастенія (астенічний невроз) може мати важкі наслідки, вона суттєво погіршує якість життя людини, позбавляє його здатності насолоджуватися життям, радіти, плідно працювати, відчувати впевненість і спокій.

Причини патології

Причинами захворювання можуть бути різні психічні, соматичні і зовнішні провокуючі фактори. До сприяючих чинників відносять різні форми перфекціонізму, надмірну особистісну тривожність, залежність від стресових тригерів. Найчастіше в якості екзогенного фактора-провокатора виступає важке переживання (втрата батьків і т.п.), довгострокове пригнічення нервової системи (постійні конфлікти в сім’ї і т.п.), важкі хвороби, алкоголізм, несприятливі умови праці (перенапруження, понаднормова робота і т.д.).

Спровокувати виникнення психогенного розладу може будь-яка проблема, яка здатна вибити людину з повсякденного життєвого ритму. Якщо такі провокуючі епізоди повторюються систематично, адаптивні можливості нервової системи до мінливих умов знижуються, що сприяє виникненню неврастенії.

Астенічні стани психогенної етіології (неврастенії) є природним захисним механізмом організму, які дозволяють нервовій системі захищатися від впливу несприятливих ендогенних, екзогенних факторів. В основі механізму природного захисту лежить рефлекс охоронного гальмування. Коли потенційно небезпечний вплив на організм збільшується, даний захисний механізм активізується через стан неврастенії.

Реакція головного мозку у вигляді неврастенічних розладів свідчить про виснаження ресурсів організму. Повернути енергію, життєвий тонус допоможе грамотно проведена відновна терапія. Лікування неврастенії носить комплексний характер і спрямоване на усунення причини, що викликала патологію нервової системи.

Неврастенія: симптоми захворювання

Характерними симптомами неврастенії є нездатність розслабитися, постійна втома, пригніченість, а також такі ознаки:

підвищена стомлюваність;

біль в м’язах, запаморочення;

інсомнія;

підвищена тривожність;

підвищена чутливість до гучних звуків, яскравого світла;

сексуальні розлади;

вегетативні порушення.

При гіперстенічній неврастенії рекомендується відпочинок, усунення провокуючих тригерів, прийом лікарських препаратів на рослинній основі, наприклад, таких як комбінований фітопрепарат Беліса для лікування неврастенії від компанії Vishpha, який можна купити в аптеці без рецепта. У більшості випадків подібні методи дозволять повністю позбутися від даної нервово-психічної патології.

Детальніше про препарат

Застосування лікарського препарату Беліса на рослинній основі для лікування неврастенії

Лікарський фітопрепарат Беліса в краплях застосовується в комплексній терапії астенічного синдрому психогенної етіології, гиперстенічній неврастенії, забезпечує седативний, заспокійливий ефект, також використовується для терапії інших неврологічних патологій:

нервово-психологічні перевантаження;

дратівливість, висока стомлюваність;

нейроциркуляторна дистонія (ВСД);

пригніченість, страхи, тривожні, депресивні стани;

зниження концентрації, уваги, пізнавальних здібностей;

коливання артеріального тиску, серцевого ритму, відчуття нестачі повітря, неприємні відчуття за грудиною та ін.

Препарати на основі рослинних екстрактів часто виявляють свою дію в міру накопичення активних компонентів в організмі, тому приймати фітопрепарат рекомендується згідно з інструкцією.

Ефективний фітопрепарат Беліса має заспокійливу, спазмолітичну дію, бореться з нервовим перенапруженням, нормалізує сон, забезпечуючи його необхідну тривалість, знижує дратівливість, нормалізує настрій, усуває підвищену тривожність, страхи, стабілізує показники артеріального тиску, частоту серцевих скорочень, не викликає сонливості вранці, підвищує життєвий тонус.

Купити лікарський препарат для лікування неврастенії в Україні за доступною ціною

Фармакологічна компанія Vishpha пропонує різноманітний асортимент високоякісних лікарських засобів, препаратів при астенічних станах, синдромі хронічної втоми, астенії, перевтомі для дорослих і дітей від 12 років, які можна купити онлайн, скориставшись інтернет-сервісом, актуальна ціна вказана на сайті.

Реалізація медикаментів фармкомпанії Vishpha здійснюється через аптеки України, багато з яких працюють цілодобово і мають зручну локацію для клієнтів. Отримати замовлений товар можна в зручно розташованої аптеці вашого міста.

Поділитися статтею: