fbpx

Препарати від глистів для дітей

Фильтр
Лікарська форма
Торгові марки
Інші фільтри
Термін придатності
Розмір упаковки
Умови відпуску
АТХ-класифікація
Фармгрупа
МНН
Показання
Вагітні
Годуючі матері
Алергіки
Діабетики
Водії
За рецептом
Пірантел-Вішфа
Пірантел-Вішфа

Протигельмінтний засіб.

Cуспензія оральна, 15 мл

Детальніше Де купити

Глисти у дітей: вирішення проблеми

Наявність глистів у дітей – одна з найпоширеніших проблем, з якими стикаються батьки. Якщо ж у будинку є тварини, то рано чи пізно наявність паразитів у дитячому організмі може виявитися майже зі 100% ймовірністю. Навіть незважаючи на гарний догляд за вихованцями та грамотну профілактику. Підхопити глисти дитина може і у дворі, граючи із сусідським собакою, вживши погано вимиті овочі або фрукти, сумнівної чистоти воду, пробігшись босоніж по землі.

Навіть іграшки чи речі, взяті в друга чи дитячому садочку, здатні стати джерелом інфекції. Особливо вразливі малюки від 1 до 3 років, які обожнюють пхати в рот брудні пальці під час гри в пісочниці, тому мамам потрібно дуже уважно стежити за тим, як розважається її дитина, щоб не довелося потім давати антиглистові препарати.

Види ліків

Це лихо не оминає і дорослих: за офіційними даними, хвороби, викликані паразитами, числяться на 4 місці у списку поширених захворювань на планеті, найчастіше діагностують остриці, аскариди, волосоголовці та карликові ціп'яки. Сучасна фармакологія пропонує різні дитячі препарати проти глистів, призначені для лікування та профілактики захворювання; є хороші антигельмінтні засоби для маленької дитини до 3 років (на 1 або 2 роки), тому перш ніж купувати глистогінні препарати, дорослим варто уважно вивчити асортимент та інструкцію.

Найпопулярніший антигельмінтний засіб ще з давніх-давен - гарбузове насіння, такі народні ліки продовжують застосовувати і в наші дні. Але водночас сьогодні існують і потужніші протигельмінтні засоби, причому максимально безпечні для малюків. Щоб лікування дало ефект, важливо правильно вибрати для дитини протипаразитарний препарат, який поділяють на 3 групи:

  • від круглих черв'яків (аскарид);
  • від стрічкових;
  • від плоских (сисунів).

Необхідно враховувати, що одні медикаменти діють лише на личинок, інші – лише на дорослих паразитів, треті охоплюють усі варіанти. Тому дитячий протигельмінтний препарат має призначати педіатр після ретельного обстеження.

Характерні симптоми

Головна проблема полягає в тому, що наявність глистів в організмі дитини на ранніх стадіях рідко проявляється, іноді навіть аналіз нічого не показує, оскільки особини відкладають яйця з різним інтервалом, тому зловити момент, коли личинки потраплять у кал, вдається не відразу. Перший сигнал у цій ситуації подає організм вже на пізніших стадіях: груднички стають неспокійними, стукають ручками і ніжками, у старших діток з'являються скарги на свербіж і печіння навколо анального отвору.

Особливо небезпечним для дитини вважається аскаридоз - зараження гельмінтами виду аскарид, які провокують сильну інтоксикацію, тому потрібно відразу застосовувати протипаразитарні засоби. У цьому випадку першими проявами зараження глистами у дитини від 1 до 5 років можуть стати істерики, проблеми з вестибулярним апаратом, у немовлят до року зростає ризик гіпохромної анемії та порушень клітинного складу крові, так що дуже важливо вчасно розпізнати недугу, а ліки мають вибирати лише лікар. Справа в тому, що протиглистові склади від таких паразитів, як аскариди, відрізняються токсичністю, тому дітям призначають спеціальні симптоматичні медикаменти, які не тільки знімають неприємні відчуття, але й відновлюють роботу внутрішніх органів.

Характерні прояви зараження глистами:

  • слабкість, втомлюваність;
  • синці під очима;
  • поганий апетит;
  • нудота, пронос чи запор;
  • висипи на тілі;
  • неприємний запах із рота.

Якщо такі симптоми виникають, потрібно, не відкладаючи, звернутися по консультацію та обстеження. Чим раніше розпочати лікування, тим більше шансів, що позбавитися проблеми вдасться за короткий час.

Як обрати хороший протиглистовий засіб для дитини?

Немовлятам ліки від глистів давати не рекомендують. Починати протипаразитарну терапію можно щонайменше з 6 місяців, але краще, якщо дитині виповниться рік. Для маленьких дітей віком до 3 років розробляють сиропи та суспензії, таблетки приписують, коли пацієнт уже здатний їх проковтнути. Дитячі глистогінні ліки проти глистів, рекомендовані дитині до 3 років, включає елементи, які паралізують гельмінтів, з 2 до 4 років практикують протиглистові препарати, що гальмують розвиток паразитів, з 4 до 7 років для лікування та профілактики призначають протигельмінтний засіб, який виснажує запас.тканинах атакуючих шкідників.

Додатково педіатр може призначити ентеросорбенти, які виводять токсини після чищення, еубіотики, щоб налагодити роботу шлунка, антигістамінні препарати, що блокують розвиток алергії. Якщо хворобу запущено, додають до цього списку ще й глюкокортикостероїди, які пригнічують надмірну реакцію імунної системи.

Протипоказання та профілактика

Перш ніж давати дитині препарат, важливо переконатися, що вона немає алергії на складові або індивідуальну непереносимість компонентів. Для початку виділяють крихітну порцію - якщо через певний час не виникає висипки, нежиті, то ліки можна приймати. Кожен препарат має свої протипоказання, є вони і в протипаразитарних засобів. Забороняють їх приймати при захворюваннях крові чи нервової системи, у разі ліки підбирають дитині за індивідуальною схемою.

Вберегтися від такої неприємності, як глисти, складно, але цілком реально. Головне - дотримуватися гігієни, мити руки після прогулянки, вживати чисті овочі та фрукти, відучити малюка тягнути пальці та іграшки в рот, особливо під час прогулянки. Якщо в будинку є тварини, регулярно давати ліки та вихованцям. Білизна, в тому числі і постільна, потрібно ретельно гладити, часто проводити вологе прибирання в будинку.

Гарантія та якість від Vishpha

Компанія Vishpha вже багато років виробляє різні препарати, робота з ліками ведеться на базі Житомирської фармацевтичної фабрики. В основі всієї продукції - тільки якісні заготівлі, фахівці створюють медикаменти з натуральної - тваринної та рослинної - сировини, в асортименті є і штучно синтезовані медикаменти.

Створення кожного препарату, включаючи глистогін, передбачає глибокі лабораторні дослідження з доказами підтвердження ефективності. Вся продукція Vishpha відповідає вимогам сертифікату GMP та міжнародним стандартам якості. Компанія представляє свій товар не тільки на українському ринку, а й у Білорусі, Грузії, Молдові, Узбекистані, де реєструє ліки різних напрямків. Vishpha заслужено вважається одним із лідерів у списку українських виробників, так що заслуговує на абсолютну довіру.