fbpx

Краплі від грибка нігтів

Фильтр
Лікарська форма
Торгові марки
Інші фільтри
Термін придатності
Розмір упаковки
Умови відпуску
АТХ-класифікація
Фармгрупа
МНН
Показання
Діти
Вагітні
Годуючі матері
Алергіки
Діабетики
Водії
Без рецепта
Екзік
Екзік

Лікування грибка шкіри стоп та нігтів

Розчин,

Детальніше Де купити

Протигрибкові препарати

В останні роки відзначається збільшення кількості грибкових захворювань. Дане зростання викликають різні етіологічні фактори, у тому числі антибіотики широкого спектра дії, масове їх використання у лікувальній практиці, імуносупресивні медикаменти та інші групи фармакологічних засобів; у зв'язку із зростанням інфекцій грибкової етіології, розвитком резистентності патогенів до існуючих ліків збільшилася потреба у високоефективних протигрибкових препаратах нового покоління.

Нові протигрибкові препарати (антимикотики) являють собою фармакологічні засоби для профілактування та терапії мікозів, які мають фунгіцидний (знищуючий грибок, розвиток його спір) або фунгістатичним (що затримує та зупиняє зростання грибів) впливом.

Для усунення інфекції призначається комплексна протигрибкова терапія, у тому числі антигрибкові фармзасоби, що різняться за походженням (природні або синтетичні), спектром впливу, ефектом, показаннями до призначення, способами прийому.

Особливості антимікотиків на основі нафтифіну

Фармпрепарати проти грибків класифікують на кілька груп антимікотиків: за хімструктурою, принципом впливу, активністю, надходженням препарату в організм, його трансформацією та виведенням з організму, переносимістю, особливостями клінічного використання та ін.

Відповідно до хімічної структури, протигрибкові препарати останнього покоління також ділять на кілька груп, у тому числі виділяють аліламіни, що є похідними N-метилнафталіну, до яких відносять тербінафін, нафтифін

Нафтіфін гідрохлорид має синтетичне походження, є похідним аліламіну. Нафтифін знищує зачатки, розвиток спор грибів, виявляє фунгіцидну дію на дерматофіти. Речовина проникає у роговий шар шкірного покриву, утворює у ньому високі концентрації, яких достатньо придушення розвитку дерматофітів. Нафтифін затримує та зупиняє ріст дріжджоподібних грибів, зменшує прояви запального процесу на місці прикладання препарату, усуває свербіж. Протигрибковий препарат ефективний при лікуванні грибка шкіри волосистої частини, покривів шкіри з потовщенням рогового шару.

Аліламіни, що є найбільш перспективною групою антигрибкових препаратів, мають переважно фунгіцидну дію, інгібує найбільш ранні етапи вироблення ергостерину. Принцип впливу обумовлений придушенням ферменту скваленмонооксигенази, що прискорює перетворення сквалену на тетрациклічний тритерпеноїд (попередник природних стероїдів грибів). Це веде до нестачі основного стерину грибів, акумуляції сквалену всередині клітин, знищення спор гриба. Підставою до призначення протигрибкових засобів сімейства аліламінів є дерматофітії, тербінафін призначають місцево та внутрішньо, а препарат проти грибка – нафтифін – лише зовнішньо.

Вибір медикаменту залежить від виду інфекційного агента та його біочутливості до фармзасобу, особливостей абсорбції, біодоступності, розподілу, метаболізму та виведення ліків, загального стану хворого та ін.

Препарати для терапії грибкових захворювань

Лінійка протигрибкових препаратів на основі нафтифіну) фармацевтичної компанії Vishpha (Україна), які можна зарезервувати в режимі онлайн на сайті та купити за доступною ціною, призначається для терапії грибкових уражень шкіри та нігтів, усуває свербіж, запальні процеси, лущення, неприємний запах, ефективно бореться з патогеном, дія ліків спрямована лікування мікозів, викликаних чутливими до нафтифіну інфекційними агентами.

Зовнішні місцеві протигрибкові препарати, потужний засіб проти мікозу, ліки для лікування грибка (розчин, краплі) використовуються при грибкових інфекціях нігтів, шкіри голови, шкірних складок, міжпальцевих ураженнях, хронічних дерматологічних захворюваннях грибкової природи, запальних поверхневих патологіях шкірних покривів сильним свербінням або без нього.

Протигрибковий засіб, лікарські препарати відпускаються без рецепта, їх слід застосовувати при захворюванні на нігті та шкіру; використання крему, мазі здійснюється лише зовнішньо, перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем, оскільки є побічні ефекти, протипоказання.

Де знайти хороші ліки?

Vishpha є виробником лікарських засобів на основі натуральних рослинних, тваринних компонентів, а також з використанням синтетичних формул, що ґрунтуються на масштабних наукових розробках, експериментальних дослідженнях, спрямованих на створення.високоефективні фармакологічні сполуки.

Компанія Vishpha пропонує різноманітний асортимент високоякісних фармпрепаратів для дорослих, дітей, які можна замовити, забронювати, скориставшись інтернет-сервісом, ціни наведені на сайті. Отримати замовлений товар, купити недорогі ліки від компанії Vishpha можна у зручній аптеці. Продаж медикаментів фармкомпанії Vishpha здійснюється через аптеки України, багато з яких працюють цілодобово та мають зручне місцезнаходження для клієнтів.

У компанії Vishpha здійснюється безперервний внутрішній моніторинг, вчасно відстежується інформація про особливості зберігання, терміни придатності медичної продукції, що унеможливлює реалізацію неякісної, простроченої фармакологічної продукції.