fbpx

Засіб від грибка нігтів

Фильтр
Лікарська форма
Торгові марки
Інші фільтри
Термін придатності
Розмір упаковки
Умови відпуску
АТХ-класифікація
Фармгрупа
МНН
Показання
Діти
Вагітні
Годуючі матері
Алергіки
Діабетики
Водії
Без рецепта
Екзік
Екзік

Лікування грибка шкіри стоп та нігтів

Крем,

Детальніше Де купити
Без рецепта
Екзік
Екзік

Лікування грибка шкіри стоп та нігтів

Розчин,

Детальніше Де купити

Мікоз або грибкове ураження нігтів - одне з найнеприємніших захворювань, з якими протягом життя можуть зіштовхуватись як дорослі, так і діти. Окрім естетичних недоліків інфікування грибком може призвести до суттєвого дискомфорту або серйозного ураження ряду органів, тому, якщо ви виявили в себе перші ознаки мікозу, варто відразу купити препарат, це може бути мазь, крем або інші засоби від грибка нігтів ніг. Екзік виробництва фармацевтичної компанії Vishpha - це ефективні ліки від грибка нігтів ніг, який випускається у формі мазі, крему та крапель, доступна ціна та висока ефективність гарантовані.

Зміст:

 1. Грибок нігтів ніг - що це
 2. Які симптоми можуть свідчити про наявність мікозу
 3. Засіб від грибка нігтів Екзік - лікарська форма, препарати, їх властивості
 4. Склад та діюча речовина засобу від грибка нігтів ніг Екзік
 5. Показання до використання засобу від грибка нігтів ніг Екзік
 6. Протипоказання до використання засобу від грибка нігтів ніг Екзік
 7. Інструкція до використання засобу від грибка нігтів ніг Екзік
 8. Можливі побічні дії та особливості використання засобу від грибка нігтів ніг Екзік
 9. Питання та відповіді

Грибок нігтів ніг - що це

Грибок нігтів ніг або оніхомікоз - це захворювання, характерною локалізацією якого є нігтьові пластини ніг та рук. Причиною його виникнення є грибкова інфекція, яка починає розвиватись на фоні ослабленого імунітету, найпоширенішими є Microsporum, Trichophyton та інші види грибків. Розвиток захворювання відбувається поступово, по мірі ураження нігтьової пластини та оточуючих її тканин, адже основною поживною речовиною для цих бактерій є кератин - білок, який є основою нігтів, волосся та епідермісу. Тож, якщо ви помітили в себе ознаки грибка нігтів на ногах, варто одразу купити спеціальний засіб від грибка нігтів.

Попри те, що грибок як такий не є великою загрозою для здоров'я людини, несвоєчасне лікування та відмова від використання засобів від грибка нігтів можуть викликати ряд проблем. Це і деформація нігтьової пластини, і значне навантаження на організм, послаблення імунітету. Останнє може призвести до появи інших захворювань, які не пов'язані з грибковою інфекцією напряму, або погіршити загальний стан хворого, тож до лікування варто поставитись відповідально.

Які симптоми можуть свідчити про наявність мікозу

Своєчасне виявлення захворювання дозволить уникнути ускладнень та суттєво підвищити ефективність засобів від грибка нігтів. Тож, якщо ви виявите у себе або дитини один з наступних ознак, варто звернутись до лікаря та придбати відповідні ліки.

До симптомів, що вказують на наявність грибкової інфекції, відносяться:

 • поява плям на нігтьовій пластині - це можуть бути різні за розміром плями або смуги, зазвичай світліші за природний колір;
 • зміна кольору нігтя - на зміну природньому рожевому приходить сірий, жовтуватий або коричневий, забарвлюватись може як вся пластина, так і її частина;
 • зміна форми - може спостерігатись товщина, форма, з'являтись тріщини або відшаровування;
 • больові відчуття при натисканні.

Ще однією ознакою на більш запущеній стадії може стати характерний неприємний запах гнилизни, при цьому стандартних гігієнічних процедур буде недостатньо. Важливо розуміти, що чим швидше ви почнете використовувати засіб від грибка нігтів, тим кращий та швидший результат зможете отримати.

Засіб від грибка нігтів Екзік - лікарська форма, препарати, їх властивості

Якщо ви шукаєте дієвий засіб, який допоможе вам позбутись грибка нігтів на ногах або руках, препарат Екзік стане чудовим вибором. Це препарат широкої дії, який не лише ефективно бореться з грибком, але й має протизапальну та антибактеріальну дію, також він допоможе вирішити таку поширену проблему як загрубіння шкіри стоп.

Наразі бренд Екзік пропонує відразу три продукти на вибір:

 • Екзік крем;
 • Екзік розчин (краплі);
 • Екзік Старт.

Креми мають білий колір, рівномірну густу текстуру та слабко виражений специфічний запах. Завдяки цьому вони прості у використанні та швидко впитуються в шкіру. Щодо крапель, то вони можуть бути як повністю прозорі, так і мати жовтуватий відтінок. Цей препарат від грибка нігтів ніг має виражений запах етанолу, який зникає досить швидко після нанесення.

Обираючи ліки від грибка нігтів на ногах орієнтуйтесь на рівень чутливості та інші особливості вашої шкіри. Краплі мають у своєму складі етанол, який може викликати підвищену сухість шкіри. Якщо на ураженій ділянці вже є тріщини або лущення, варто обрати крем, адже, окрім комфортнішого нанесення він здатен пом'якшити шкіру та зменшити запалення.

Склад та діюча речовина засобу від грибка нігтів ніг Екзік

Основна діюча речовина, яку мають усі засоби від грибка нігтів ніг Екзік - нафтифіну гідрохлорид. Ця речовина відноситься до синтетичних препаратів, які використовуються для боротьби з різноманітними грибковими інфекціями, адже має фунгіцидну дію. Внаслідок систематичного застосування такого препарату грибок не лише повністю зупиняє розвиток, але й гине.

Окрім нафтифіну гідрохлориду в кремі Екзік також присутні такі компоненти:

 • парафін;
 • білий віск;
 • гексиленгліколь;
 • пропіленгліколь.

Вони забезпечують не лише рівномірну текстуру, але й сприяють пом'якшенню шкіри, загоєнню ран та тріщин. До крему Екзік Старт виробник додав саліцилову кислоту. Завдяки цьому препарат має не лише виражену протигрибкову, а ще й відлущуючу дію. Він призначений для лікування грибка ніг та пом'якшення шкіри стоп при загрубінні.

Допоміжні речовини в краплях:

 • пропіленгліколь;
 • етанол;
 • очищена вода.

Такий склад сприяє більш швидкому відлущуванню відмерлих клітин епітелію. При цьому може викликати неприємні відчуття у вигляді свербежу або почервоніння, тому використовувати краплі потрібно з обережністю.

Показання до використання засобу від грибка нігтів ніг Екзік

Оскільки препарати від грибка нігтів ногах мають досить широкий спектр дії, застосовувати їх можна у разі виникнення цілого ряду грибкових захворювань.

ЗахворюванняОпис
Грибок шкіриМоже вражати ділянки навколо нігтів, складки, п'яти тощо
Міжпальцеві грибкиВражають переважно внутрішню частину пальців та міжпальцеві складки, можуть проявлятись на руках або ногах
Мікози нігтівВражають нігтьову пластину внаслідок чого вона може змінювати форму, колір, іноді з'являються тріщини та відшарування
Шкірний кандидозЗахворювання, викликані грибком Candida. Можуть вражати як руки або ноги, так і інші ділянки шкіри
ЛишайЗокрема висівкоподібний, для якого характерні сухість та лущення шкіри. Зазвичай уражує досить великі ділянки.
ДерматомікозиЗапальні процеси, які можуть супроводжуватись свербежем та іншими дискомфортними відчуттями

Заразитись вищевказаними грибковими захворюваннями можна при прямому контакті з хворим або використанні його речей, рушників, одягу. Часто грибкову інфекцію можна підчепити в місцях громадського користування - басейнах, банях, душових кабінах в спортзалах тощо. В групу найбільшого ризику входять люди з низьким імунітетом, адже більшість грибків можуть жити на поверхні шкіри, не викликаючи жодних проблем. Якщо ви побачили будь-яку з ознак грибкової інфекції на нігтях рук або ніг, крем (мазь) або краплі Екзік від грибка дозволять вам швидко позбутися цієї проблеми.

Протипоказання до використання засобу від грибка нігтів ніг Екзік

Як і більшість лікарських препаратів, крем (мазь) та краплі від грибка нігтів на ногах мають протипокази до використання. Вони можуть бути пов'язані як з особливостями організму хворого, так і зі специфікою речовин, які входять до складу препарату.

ПротипоказанняОпис
Підвищена чутливість до окремих компонентівАлергічну реакцію може викликати як основна діюча речовина - нафтифіну гідрохлорид, так і пропіленгліколь, саліцилова кислота, етанол тощо. Вона може проявлятись у вигляді лущіння, свербежу або почервоніння.
Наявність відкритих ранКомпоненти можуть викликати не лише больові відчуття, але й пошкодити уражену ділянку ще більше. Це також стосується глибоких тріщин.
Запобігати попаданню в очі та на інші слизовіСаліцилова кислота, етанол та інші складові можуть викликати опіки.

Якщо у вас є підвищена чутливість до будь-якого з компонентів засобу від грибка нігтів, варто звернутися до лікаря. Спеціаліст зможе підібрати ефективний препарат, який не зашкодить вашому здоров'ю.

Інструкція до використання засобу від грибка нігтів ніг Екзік

Екзік крем та розчин - це препарати від грибка нігтів на ногах, призначені для зовнішнього застосування, зазвичай ввечері, 1 раз на добу. Основну різницю становить форма випуску, яку потрібно обрати згідно з особливостями ураження та вашого організму.

Перед застосуванням препарату потрібно виконати такі дії:

 • ретельно очистити ділянку за допомогою води та косметичних або лікувальних засобів;
 • повністю висушити, обережно промокнувши серветкою або паперовим рушником;
 • нанести засіб на уражену ділянку, захопивши близько 10 мм здорової шкіри.

Тривалість лікування препаратом проти грибка нігтів на ногах складає від 4 до 8 тижнів і залежить від типу захворювання. Для дерматологічних захворювань та кандидозів період складає від 2 до 4-х тижнів. Якщо грибкове захворювання встигло вразити велику площу або суттєво пошкодити нігтьову пластину, тривалість може збільшитись до 6 місяців. При цьому лікування краще здійснювати під контролем лікаря.

Можливі побічні дії та особливості використання засобу від грибка нігтів ніг Екзік

Оскільки препарати проти грибка нігтів на ногах Екзік призначені виключно для зовнішнього використання, випадків передозування під час клінічних досліджень не спостерігалось. Це пов'язано з тим, що основна діюча речовина всмоктується досить повільно та в невеликих кількостях.

Щодо особливостей застосування, то вона наступні:

 • препарати проти грибка нігтів на ногах не рекомендовані до використання дітям;
 • в період вагітності або лактації їх варто використовувати з обережністю після консультації з лікарем;
 • препарати не впливають на концентрацію під час керування автотранспортом.

Щодо побічних дій, то вони можуть бути наступні:

 • дерматит;
 • еритема;
 • сухість шкіри;
 • почервоніння;
 • печіння;
 • свербіж тощо.

У разі виникнення будь-якого з проявів варто припинити використання препарату від грибка нігтів та звернутись до лікаря для підбору ефективного та безпечного лікування. Зберігати в недоступному для дітей місці при кімнатній температурі.

Питання та відповіді

Для того, щоб ви могли зрозуміти, чи підходить засіб проти грибка нігтів на ногах Екзік саме вам, ми зібрали найпопулярніші питання наших покупців та відповіді на них.

Яка діюча речовина у препаратів Екзік?

Нафтифіну гідрохлорид.

В якому форматі випускаються засоби?

У формі крему або спиртового розчину.

Чи можна вживати ліки орально?

Ні, препарати призначені виключно для зовнішнього застосування.

Який термін зберігання препаратів?

В залежності від форми випуску 3 або 4 роки. При цьому варто врахувати, що після відкриття упаковки термін зменшується до 6 місяців.