fbpx

CPHI & PMEC China 2024 та China International Beauty Expo (CIBE) 2024

25.06.2024

Фармацевтична фабрика Vishpha® стала відвідувачами двох найбільших знакових галузевих виставок, таких як CPHI & PMEC China 2024 та China International Beauty Expo (CIBE) 2024, які проходили з 19 по 21 червня 2024 року у місті Шанхай.

CPHI & PMEC China — провідна фармацевтична виставка в Азії, присвячена торгівлі, обміну знаннями та налагодженню зв’язків. Вона охоплює всі галузі фармацевтичного ланцюжка постачання, надаючи єдину платформу для розвитку бізнесу. Масштабний захід зібрав понад 3500 експонентів зі всього світу та близько 60 тисяч представників фармацевтичної промисловості з усіх куточків світу, які в рамках виставки змогли обговорити свіжі ідеї, бізнес-проекти та налагодити ділові контакти.

China International Beauty Expo (CIBE) – найвпливовіша міжнародна виставка індустрії краси та здоров’я в Азії, яка збирає ключових гравців галузі, включаючи відомі міжнародні бренди. Захід є головною демонстраційною та торговою вітриною товарів для краси та здоров’я, флюгером останніх тенденцій на світовому ринку.

Для компанії Vishpha® дні виставок пройшли дуже плідно. В рамках триденного візиту колегами були проведені зустрічі з потенційними партнерами, отримано цінну інформацію про інноваційні тренди, нові ідеї та технології.

Поділитися статтею: