Екзік розчин

- Грибкові ураження нігтів (зміна кольору нігтя (пожовтіння, поява білих плям), зміна структури нігтя (лущення, розшарування, тріщини, борозни на нігтьовій пластині, потовщення нігтя) та відшарування нігтя від шкіри пальця.
- Грибкові ураження шкіри (почервоніння, свербіж, лущенням шкіри стоп, міжпальцевих просторів, підвищена пітливість, неприємний запах)
застосування
-
Необхідно максимально видалити уражену частину нігтя ножицями або пилкою для нігтів. Ретельного очистити та висушити уражену поверхню шкіри та сусідні з нею ділянки.
-
Нанести розчин на уражену ділянку нігтя та сусідні з нею ділянки по краях зони ураження.
-
2 рази на добу – при грибкових захворюваннях нігтів 1 раз на добу – при грибкових захворюваннях шкіри.
(у разі необхідності — до 8 тижнів);- ;
- .

– відчуття подразнення, печіння та поколюванння на будь – якій частині шкіри, що викликано різними причинами(дія хімічних речовин, бактерій, паразитів).
Зуд може бути викликаний подразненням нервових закінчень під впливом наступних причин:
- Стрес, психічні розлади
- Потрапляння на шкіру подразнюючих речовин (кислоти, луги).
- Паразити
- Укуси комах
- Контакт з деякими рослинами
- Захворювання шкіри (екзема, псоріаз, лишай, грибкові ураження)
- Алергія
- Системні захворювання (цукровий діабет)
- Наслідки опіків та обморожень
- Процес загоєння
- Травми шкіряних покривів (мозолі, подряпини, дрібні порізи, подразнення)
- Не регулярне проведення гігієнічних процедур.

шкіри це надмірне відторгнення відмерлих клітин епідермісу.
Якщо у людини проявляється лущення покривів шкіри, то при цьому він часто відчуває помірний або сильний зуд, дискомфорт, часто відмічається сухість шкіри. Лущення шкіри може мати різний ступінь вираженості, це може бути майже не помітні для ока зміна шкіри, а також виражені зміни, що найчастіше нагадують висівки. Якщо такі процеси продовжуються роками, то такі патологічні процеси можуть затухати, а потім знову з’являтися.
В медицині визначаються природні (фізіологічні) і патологічні лущення. Фізіологічні процеси лущення відбуваються в наслідок регенерації епідермісу. Функціонування людського організму відбувається таким чином, що приблизно раз на місяць (26-28 днів) верхній шар шкіри оновлюється.
Патологічне відторгнення шкіри під дією певного несприятливого фактора або їх сукупності. Але при певних захворюваннях лущення може відбуватися десятиліттями.
Головним фактором, що впливає на стан шкіри є зовнішнє середовище. Хоча досить часто лущення викликають дерматологічні захворювання (псоріаз, себорейний дерматит, суха еритема, захворювання внутрішніх органів, червона системна вовчанка, грибкові інфекції, скарлатина, вторинний сифіліс та ін.).

– основна умова для появи бактерій та запаху. Викликати пітливість можуть порушення в роботі ендокринної системи, інфекційні або грибкові захворювання, цукровий діабет, захворювання нирок та нервові розлади.
Не останній фактор пітливості ніг, може сприяти носіння «не дихаючого» взуття – парниковий ефект запускає природній механізм терморегуляції організму.
Неприємний запах може бути симптомом розвитку захворювання, з яким потрібно боротися.

Помилково уникати лікування, вважаючи потовщення нігтя, або його деформацію, косметичним дефектом і маскувати його за допомогою педикюру.
Основні причини потовщення нігтя:
- Псоріаз – хронічне захворювання, при якому відбувається занадто швидкий поділ клітин шкіри та розвивається запалення.
- Грибкові ураження.
- Погана циркуляція крові в нижніх кінцівках.
- Генетична схильність.
- Ураження нервових закінчень (нейропатія), що розвивається після травм, інфекційних уражень.
- Не збалансоване харчування, дефіцит мікроелементів.
- Неправильно підібране взуття (занадто вузьке, тісне, високі підбори).