fbpx
Де придбати?

Пікосен — ефективний засіб від запору

Запор є однією з найчастіших проблем, пов'язаних із порушенням роботи травної системи. За статистикою, це найпоширеніша хвороба кишечнику. Фармацевтична компанія Vishpha розробила дієвий засіб, який допоможе позбавитися від цієї неприємності — капсули Пікосен.

Зміст:

 1. Причини запорів
 2. Капсули Пікосена: коли вони можуть допомогти?
 3. Капсули Пікосен: переваги
 4. Склад капсул Пікосена
 5. Капсули Пікосена: принцип дії
 6. Капсули Пікосен: показання до застосування
 7. Капсули Пікосена: протипоказання
 8. Прийом капсул Пікосен: заходи безпеки
 9. Капсули Пікосен: особливості використання
 10. Капсули Пікосен: передозування
 11. Капсули Пікосен: питання, що часто ставляться

>Причини запорів

Напевно, немає такої людини, яка б не знала основних принципів правильного харчування та здорового способу життя загалом. Насправді, втілити це знання у життя набагато складніше. Проблема в тому, що витрати часу на приготування корисних страв досить великі, але не всі мають на це час. Фаст-фуд, солодкі газовані напої, напівфабрикати – такий режим харчування сприяє розвитку запорів. І це – якщо організм практично здоровий. Ситуація є ще гіршою, якщо мають місце хронічні захворювання:

 • цукровий діабет;

 • хвороби підшлункової залози;

 • вікові хвороби;

 • надлишок кальцію і т. д.

Проблеми з випорожненням виникають і при прийомі окремих лікарських препаратів. На думку фахівців, запор — симптом, який тією чи іншою мірою відчуває більшість людей. Вирішення проблеми залежить від того, з якої причини вона виникла.

Капсули Пікосен: коли вони можуть допомогти?

Якщо похід у туалет викликає складності лише періодично, — позбутися запорів самостійно цілком можливо. Щоб привести перистальтику кишечника до норми, достатньо змінити харчові звички та спосіб життя. Насамперед, відмовитися від маринованих продуктів, солінь, магазинних соусів, копченостей, смажених страв, міцного чаю та кави. Якщо не виходить повністю відмовитися від них, слід хоча б обмежити їх вживання. Алкоголь також негативно впливає стан кишечнику. Бажано ввести в раціон такі продукти, як кефір, сир, овочеві бульйони, відварне нежирне м'ясо. Ще один крок до нормалізації функціонування кишківнику — більша кількість чистої води протягом дня, а також підвищення рухової активності. Плавання, велосипедна їзда, звичайна ранкова гімнастика сприяють нормалізації стану травної системи, покращенню самопочуття загалом.

Однак потрібно знати, що для повного усунення проблеми буде потрібно деякий час. Неприємні симптоми відразу не підуть. Якщо запор став реальною проблемою, то уникнути прийому ефективного проносного препарату навряд чи вдасться. Препарат повинен відповідати таким вимогам:

 • ефективність;

 • швидкодія;

 • безпечний склад;

 • універсальність, можливість застосування всім людям, незалежно від віку.

Капсули Пікосен найкраще відповідають усім перерахованим вимогам. Препарат у вигляді зручних капсул швидко та безпечно очистить кишечник, позбавить його зайвих «завалів».

Капсули Пікосен: переваги

Прийом Пікосену в капсулах має такі плюси:

 • висока біодоступність;

 • швидка дія;

 • безпека, відсутність ефекту звикання;

 • простота прийому, зрозуміла інструкція до капсул та таблеток Пікосен.

Лікування Пікосеном не вимагає будь-яких особливих навичок та знань. Достатньо ознайомитися з інструкцією щодо прийому капсул Пікосена, і проблему з порушенням травлення буде вирішено. Відгуки про капсули Пікосен – лише позитивні.

Склад капсул Пікосена

Препарат Пікосен (таблетки, капсули) містить 2 компоненти:

 • рослинний екстракт (витяжку сенни);

 • пикосульфат натрію.

Лікарська рослина – сенна вузьколиста – давно відома як м'яка проносна. Активні речовини, що містяться в ній, сприяють посиленню перистальтики кишківнику. Пікосульфат натрію — другий компонент, який також має проносну дію. Його ефективність та безпека доведені внаслідок клінічних випробувань. Перевага речовини в тому, що вона впливає виключно на товсту кишку. Вплив інших органів практично відсутній. Це дозволяє мінімізувати побічні дії капсул Пікосена.

Завдяки оптимально підібраному складу капсули Пікосен вигідно відрізняється від інших ліків із послаблюючим ефектом. Його відрізняє м'яка дія, ефект від прийому настає досить швидко. Крім капсул, Пікосен випускається і у вигляді крапель, що дає можливість підібрати дозування, оптимальне для конкретної людини. Все, що потрібно, — прийняти капсули Пікосена, щоб отримати гарантований результат. Швидке та ефективне вирішення неприємної проблеми знайдено!

Капсули Пікосена: принцип дії

Після прийняття капсул Пікосена активна речовина (пікосульфат натрію) доходить до товстого кишківника, практично не всмоктуючись. Препарат починає діяти залежно від індивідуальних особливостей організму через 6-12 годин. Кількість активної речовини в інших органах та системах після прийому капсул Пікосена – мінімальна.

Капсули Пікосен: показання до застосування

Показання до прийому капсул Пікосена – запори та стани, що потребують полегшення акту дефекації. Якщо причини запору не встановлені, Пікосен не можна приймати протягом тривалого часу або щодня.

Показання до застосування капсул Пікосен

Частота випорожнення кишечнику – менше 3 разів на тиждень

Калові маси сухі, фрагментовані, невеликого розміру (овечий кал)

Дискомфортні відчуття під час акту дефекації

Відчуття неповного спорожнення кишечника

Метеоризм

Болі внизу живота, що проходять після дефекації

Капсули Пікосена: протипоказання

Протипоказання для прийому Пікосена у капсулах:

Пікосен у капсулах не можна застосовувати при таких захворюваннях та станах:

гіперчутливість до основних та допоміжних речовин, що входять до складу препарату;

непрохідність кишечника, зокрема, обструктивна;

гострі хірургічні патології органів черевної порожнини: запальні захворювання, НЯК тощо;

гострі болі в животі з блювотою та нудотою, у тому числі після оперативних втручань;

хвороба Крона, виразкова хвороба шлунку, дванадцятипалої кишки зі схильністю до кровотеч;

геморой;

метрорагії;

гепатити, органічні ураження печінки;

захворювання нирок та сечовивідних шляхів (капсули Пікосен застосовують строго за призначенням лікаря та під наглядом фахівця);

защемлені грижі.

Хворим, у яких запор має хронічний перебіг, необхідно виконати повний цикл діагностичних заходів, щоб точно встановити причину проблеми.

>Прийом капсул Пікосен: заходи безпеки

Капсули Пікосен — ліки, розраховані на епізодичне використання. Порушення дозування або тривалий прийом капсул Пікосена можуть призвести до таких проблем:

 • розвиток атонічних запорів;

 • гіпокаліємія;

 • стани, пов'язані з порушеннями водного чи електролітного балансу.

Капсули Пікосен містять додаткову речовину — сорбіт, тому препарат протипоказаний людям, які не переносять фруктозу.

Капсули Пікосен: особливості використання

Дія капсул Пікосена на вагітних жінок не встановлена (дослідження не проводились). З міркувань безпеки препарат небажано вживати протягом вагітності.

Рекомендується тимчасово припинити прийом капсул Пікосена при вигодовуванні дитини груддю. Активні речовини, які входять до складу ліків, проникнувши в грудне молоко, можуть стати причиною розрідження випорожнень у дитини. Однак, якщо приймати капсули Пікосена з обережністю, дотримуватись дозування та періодичність використання, можна уникнути негативних наслідків.

Також не проведені дослідження впливу капсул Пікосен на фертильність.

Бажано уникати під час прийому капсул Пікосена таких видів діяльності, як керування автомобілем, робота з механізмами, якщо виникають неприємні відчуття у животі.

Капсули Пікосен: передозування

Недотримання дозування при прийомі капсул Пікосен може призвести до появи рідкого випорожнення, болю в животі від спазмів. Можливі й більш грізні стани – зневоднення, вимивання калію, порушення електролітного балансу.

Стан передозування можна усунути промиванням шлунку, прийомом ліків, які усувають спазми. Іноді виникає потреба коригування електролітного балансу. Відомі також випадки ішемічного ураження кишківнику при значному передозуванні препарату.

Ціна на препарат Пікосен залежить від форми випуску (краплі, капсули) та дозування. Замовити та придбати ліки можна в аптеках України. Багато аптек працюють цілодобово, що дозволяє отримати покупку у зручний для себе час.

З капсулами Пікосен неприємна проблема, про яку багато хто соромиться говорити вголос, швидко та безпечно усувається. Можливість застосування капсул Пікосена з іншими препаратами дозволяє лікарям розробити схему лікування, оптимальну для конкретного пацієнта з урахуванням віку, особливостей організму, супутніх захворювань. 

Капсули Пікосен — питання, що часто ставляться

Які показання для застосування капсул Пікосен?

Капсули Пікосен призначені для усунення симптомів запору, а також полегшення дефекації.

Які відмінні риси препарату Пікосен?

Капсули Пікосен поєднують ефективність, безпеку, мінімальні ризики виникнення побічних явищ за умови дотримання.

Чи є побічні дії від прийому капсул Пікосена?

Зазвичай, капсули Пікосена переносяться добре. При передозуванні або алергічних реакціях можуть виникнути такі симптоми, як поява алергічної кропив'янки, ангіоневротичний набряк, спазми та біль у животі, метеоризм. Передозування капсул Пікосена призводить до діареї, зневоднення, порушень електролітного обміну, гіпокаліємії.

У чому перевага капсул Пікосена перед ліками з аналогічним ефектом?

Капсули Пікосен допомагають ефективно позбутися запору. При цьому вони діють безпосередньо в товстому кишечнику. Вміст активних речовин в інших органах та системах – мінімальний.

Як швидко діють капсули Пікосен?

Капсули Пікосен діють протягом 6-12 годин після прийому.

Чи можна за допомогою капсул Пікосен повністю позбавитися проблем, пов'язаних із запорами?

Ні. Капсули Пікосен призначені для епізодичного прийому. Позбутися хронічного запору можна тільки після комплексної діагностики та лікування основного захворювання. Тривалий прийом капсул Пікосен збільшує ризик побічних ефектів.

Детальніше