fbpx
Урохолум краплі

Урохолум

Сила природи для ваших нирок!

Урохолум – краплі, які можна придбати практично в будь-якій аптеці України, ціна на них невисока, а доставка можлива у Львів, Рівне, Луцьк, Івано-Франківськ чи інший регіон. Їхні головні переваги: натуральний склад, висока ефективність, доступний цінник.

Зміст:

  1. Урохолум у краплях – особливості препарату

  2. Урохолум: фармакологічні властивості препарату

  3. Урохолум: склад препарату

  4. Урохолум: показання до застосування

  5. Протипоказання до застосування Урохолум у краплях

  6. Урохолум: можливі побічні ефекти

  7. Урохолум: як пити – дозування, спосіб застосування

  8. Особливі вказівки щодо прийому крапель Урохолум

  9. Урохолум у краплях та інші форми випуску: порівняння

  10. Люди запитують при купівлі крапель Урохолум

Урохолум у краплях – особливості препарату

Урохолум у краплях - особливості препарату

Краплі Урохолум є безрецептурним препаратом комбінованої дії з натуральним складом. Він призначений для орального застосування. Випускається у флаконах об'ємом 25 чи 40 мл. Медикамент виробництва фармацевтичної компанії Vishpha має флакон з дозатором, за допомогою якого легко відміряти необхідне дозування ліків.

Урохолум – краплі темно-коричневого кольору. Завдяки наявності у складі етилового спирту та екстрактів лікарських рослин мають специфічний запах та присмак. Якщо засіб зберігати довго, то в ньому може утворюватися незначний осад. Форма крапель дозволяє активним компонентам ліків швидко проникати в кровоносну систему й створювати необхідний терапевтичний ефект.

Урохолум: фармакологічні властивості препарату

Урохолум: фармакологічні властивості препарату

Інструкція до Урохолуму вказує на те, що препарат належить до групи медикаментів, які застосовуються для терапії урологічних захворювань. Формула засобу складається з біологічно активних компонентів, які легко всмоктуються організмом і швидко потрапляють у кров. Урохолум містить інгредієнти, які комплексно впливають на організм людини. Вони стимулюють кровообіг у печінці та нирках, посилюють утворення сечі та жовчі, добре впливають на гладкі м'язи сечовидільної системи, усувають запалення.

Урохолум – краплі з такими фармакологічними властивостями:

  • діуретичні – компоненти ліків посилюють сечовиведення, завдяки чому зменшується набряклість м'яких тканин, полегшується робота нирок, очищаються сечовивідні шляхи;

  • антисептичні – в основі формули крапель Урохолум використані рослинні екстракти з протимікробними властивостями, завдяки чому ліки ефективно знищують інфекції у сечостатевій системі;

  • протизапальні – деякі компоненти крапель здатні усувати запальні процеси, які локалізуються у сечовивідних органах;

  • спазмолітичні – у складі препарату є речовини, які розслабляють гладку мускулатуру органів сечовидільної системи й тим самим створюють знеболюючий ефект.

Урохолум – краплі, застосування яких також має антиоксидантний та загальнозміцнюючий ефект, що корисно для відновлення організму та прискорення одужання. Крім того, препарат здатен виводити з організму сечову кислоту, сечовину та хлориди. Також є ефективним, коли треба очистити нирки, сечовий чи жовчний міхур від піску, каміння.

Урохолум: склад препарату

Урохолум: склад препарату

Щоб краще зрозуміти, що таке Урохолум, від чого його приймають, слід звернути увагу на склад препарату.

Краплі Урохолум є спиртово-водним розчином з екстрактами лікарських рослин. Спиртова та водна частина в препараті представлені в рівних долях. В 1 мл крапель містяться такі рослинні компоненти у формі екстракту:

  • плоди дикої моркви – мають сечогінні властивості, що корисно для швидкого виведення з організму шлаків і токсинів, а також сприяють загоєнню травмованих запаленням тканин;

  • листя ортосифону тичинкового – компонент із сечогінною дією для боротьби з набряклістю, виведення токсинів, активації роботи нирок;

  • трава споришу – крім сечогінної дії, має антибактеріальну та протизапальну, ефективна у лікуванні захворювань сечостатевої системи, викликаних бактеріями;

  • стовпчики і приймочки кукурудзи – мають виражену діуретичну дію;

  • квіти чорної бузини – компонент має сечогінні та протизапальні властивості, також покращує мікроциркуляцію крові у нирках, нормалізує тиск у ниркових капілярах;

  • трава хвоща – посилює сечогінний ефект інших компонентів, а також має протизапальні властивості;

  • шишки хмелю – знімають запалення, мають загальнозаспокійливу дію;

  • березові бруньки – популярний у фітотерапії компонент із сечогінним, антисептичним та протизапальним ефектом, що в комплексі добре впливає на запалену сечовидільну систему, також містить вітаміни та мінерали для загальнозміцнюючої дії;

  • трава звіробою – заспокоює, знімає запальний процес, має знеболювальну дію, протимікробну активність;

  • листя м'яти – компонент із комплексним впливом на організм при урологічних захворюваннях, заспокоює, знімає запалення і біль.

Про Урохолум є численні відгуки, які підтверджують, що цей засіб є ефективним для терапії широкого спектру хвороб сечовивідної системи.

Склад Урохолум

Компонент

мг/мл

Плоди дикої моркви

200

Листя ортосифону

180

Трава споришу

150

Стовпчики та приймочки кукурудзи

120

Квіти чорної бузини

100

Трава хвоща

100

Шишки хмелю

50

Березові бруньки

50

Трава звіробою

40

Листя м'яти

10

Урохолум: показання до застосування

Урохолум: показання до застосування

Краплі Урохолум – препарат, застосування якого доцільно при низці урологічних захворювань. У яких випадках приймати Урохолум, регламентує інструкція до медикаменту. Засіб традиційно використовується для лікування пацієнтів з різними видами хвороб сечовивідної системи. Урохолум у краплях, згідно з інструкцією, може використовуватися для лікування урологічних захворювань у гострій чи хронічній формі.

Показаннями до застосування крапель Урохолум може бути наявність у пацієнта:

  • циститу;

  • пієлонефриту;

  • уретриту;

  • нефрозу;

  • сольового діатезу;

  • каменів у нирках;

  • хронічного холециститу;

  • дискінезії жовчовивідних шляхів.

Урохолум, згідно з інструкцією, може використовуватися як самостійний лікарський засіб. Однак частіше застосовується як один із препаратів комплексної терапії.

Протипоказання до застосування Урохолум у краплях

Прийом крапель Урохолум можливий лише з дотриманням інструкції щодо застосування та рекомендацій лікаря. Незважаючи на натуральний склад, доведену терапевтичну ефективність і відносну безпечність, цей медикамент має і деякі протипоказання.

Урохолум, згідно з інструкцією до крапель, не слід приймати у таких випадках:

  • наявність алергії чи індивідуальної непереносимості одного з компонентів медпрепарату;

  • обтураційна жовтяниця;

  • зміни реологічних особливостей крові;

  • наявність конкрементів, діаметр яких перевищує 3 мм;

  • діагностована гіперкоагуляція різної природи (якщо терапія із застосуванням крапель Урохолум, на думку лікаря, є обов'язковою, тоді лікування має відбуватися під суворим наглядом терапевта чи уролога).

У будь-якому випадку, перш ніж почати лікування, важливо ознайомитися з інструкцією до препарату й порадитися з лікарем.

Урохолум: можливі побічні ефекти

Урохолум купити за вигідною ціною без рецепта можна у Львові, Рівному, Луцьку чи Івано-Франківську. Але це не означає, що препарат є абсолютно безпечним. Незважаючи на те, що в більшості випадків засіб добре переноситься пацієнтами, але, як і будь-які ліки, Урохолум у деяких пацієнтів може викликати побічні ефекти.

Можливі побічні реакції препарату:

  • алергія, яка може проявлятися висипом, свербінням, ангіоневротичним набряком, анафілактичним шоком;

  • збої в роботі травної системи (нудота, блювання);

  • запаморочення;

  • головний біль.

Зловживання будь-якими ліками з сечогінним ефектом, включаючи Урохолум, може спровокувати порушення водно-електролітного балансу, зниження артеріального тиску, загальну слабкість.

Урохолум: як пити – дозування, спосіб застосування

Урохолум: як пити - дозування, спосіб застосування

Як пити Урохолум у краплях, написано в інструкції. Препарат приймають внутрішньо у чистому вигляді або злегка розведений у невеликій кількості води. Дозування та схема прийому визначаються індивідуально з урахуванням особливостей перебігу хвороби, віку та загального стану пацієнта.

Урохолум за інструкцією традиційно приймають за такою схемою: 10-20 крапель тричі на добу перед їжею. Ця рекомендація стосується дорослих пацієнтів та дітей віком від 12 років.

Тривалість терапії визначається індивідуально. Залежно від стану пацієнта прийом крапель Урохолум може тривати від 5 до 30 днів.

Щоб уникнути небажаних побічних реакцій, не варто перевищувати рекомендовану добову дозу ліків.

Особливі вказівки щодо прийому крапель Урохолум

Незважаючи на переважно натуральний склад, деяким категоріям пацієнтів краплі Урохолум можуть бути протипоказані, або терапія повинна здійснюватися під наглядом лікаря. Зокрема, за наявності в анамнезі гастроезофагеального рефлюксу краплі можуть викликати або посилювати печію. Засіб протипоказаний пацієнтам, у сечовивідній системі яких присутні конкременти більші за 3 мм.

Урохолум в краплях (інструкція про це чітко говорить) не призначають дітям до 12 років, а також вагітним і жінкам, що годують груддю.

Оскільки Урохолум – краплі на спирту, а в складі є екстракти, які можуть впливати на швидкість реакції, на час терапії пацієнту слід уникати керування механізмами, які потребують підвищеної уваги або високої швидкості реакції.

Урохолум у краплях та інші форми випуску: порівняння

Урохолум у краплях та інші форми випуску: порівняння

Урохолум – препарат, який на фармацевтичному ринку представлений у краплях та капсулах. У різних форм препарату Урохолум (краплі, капсули) інструкція та ціна можуть відрізнятися. Але це не всі відмінності. Зрозуміти, який Урохорлум купити (у краплях чи капсулах), допоможе розуміння різниці між двома формами.

Основні переваги Урохолум у краплях:

  1. ефект настає швидше, тому що препарат у рідкій формі швидше всмоктується організмом, ніж таблетки чи капсули;

  2. можливість застосовувати максимально варіативні дози, змінюючи кількість крапель, що у випадку з капсулами неможливо;

  3. низький ризик побічних ефектів, оскільки концентрація активних компонентів у краплях невисока, немає додаткових потенційно небезпечних інгредієнтів.

Що стосується недоліків ліків у краплях, то їх небагато. У деяких випадках використання препарату у рідкій формі може бути проблематичним. Другий мінус крапель – наявність у складі етилового спирту. У зв’язку з цим засіб може бути протипоказаний деяким категоріям пацієнтів.

Але в цілому краплі Урохолум є ефективним та зручним у застосуванні лікарським засобом для лікування широкого спектру патологій сечовидільної системи.

Характеристика

Капсули

Краплі

Склад

Рослинний + допоміжні компоненти

Рослинний + водно-етиловий розчин

Швидкість всмоктування діючої речовини

Середня

Висока

Зручність застосування

Зручно

Не завжди зручно

Особливості застосування різними групами пацієнтів

Має протипоказання

Має протипоказання

Легкість регулювання дозування

Тільки та, що передбачена у капсулі

Широка варіативність

Люди запитують при купівлі крапель Урохолум

Що лікують краплі Урохолум?

Препарат застосовується для терапії гострих та хронічних захворювань сечовивідної системи.

Що краще – Уролесан чи Урохолум?

Обидва препарати мають натуральний склад та застосовуються для терапії урологічних захворювань. Однак містять різні компоненти, тому їх порівняння є недоречним.

Скільки разів на день приймати краплі Урохолум?

Згідно з інструкцією, препарат приймають тричі на добу.

Скільки коштують краплі Урохолум?

Ціна на краплі Урохолум залежить від розміру флакона та аптеки.

Як пити Урохолум – до їжі чи після?

Інструкція із застосування препарату радить приймати ліки до їжі.

Чим можна замінити Урохолум?

На ринку є багато засобів із аналогічної фармакологічної групи, але з абсолютно ідентичним складом немає.

Що краще: Урохолум у капсулах чи краплях?

Обидва препарати мають ідентичний склад. Форма випуску залежить від індивідуальних потреб чи рекомендацій лікаря. Наприклад, людям з порушеним ковтальним рефлексом легше пити ліки у рідкій формі, ніж капсули.

Детальніше