Маркетинг і продажі

Центральною ланкою корпоративної результативності нашого підприємства є відділ продажів - тобто команда молодих професійних активних і комунікабельних співробітників.

Основним фактором успіху в роботі відділу є здатність створювати міцні відносини з клієнтами, концентрація не на власних цілях, а на мотивах, індивідуальних перевагах і очікуваннях наших покупців.

В роботі відділ продажів керується принципами лояльності, чіткості та результативності.

Нашими покупцями є як найбільші дистриб'ютори фармацевтичного ринку, так і невеликі перспективні компанії, а також аптечні мережі у всіх регіонах України. Важливо зауважити, що в своїй роботі наше підприємство орієнтується не тільки на внутрішній, але і на зовнішній ринок лікарських препаратів (експорт продукції).

Рост Вишфа

Клієнти - це найвища цінність нашої фабрики, а кредит їх довіри - джерело для нових успіхів.

Одним з важливих аспектів у досягненні поставлених цілей нашого відділу є активна співпраця з зовнішньою службою нашого підприємства, яка покликана сприяти створенню та підтримці запасу конкурентної стійкості підприємства на ринку. На сьогоднішній день у всіх регіонах нашої країни працюють висококваліфіковані медичні представники, професійне зростання яких зумовлене налагодженою системою навчання всередині компанії. Пошук нових ідей, навчання, тренінги, досвід, корпоративна культура компанії, усвідомлення вибору професії медичного представника дають позитивний результат в роботі зовнішньої служби.

Фармацевтична фабрика «Vіshpha», як емітент, надає своїм клієнтам і всім зацікавленим особам всебічні дані про діяльність компанії, забезпечуючи доступність і зручність використання інформації, таким чином, виконуючи вимоги Положення «Про розкриття інформації емітентами цінних паперів»

Робота в тандемі дозволяє відділу продажів утримувати довіру наших нинішніх клієнтів на гідному рівні, освоювати нові ринки збуту, гідно конкурувати з виробниками фармацевтичної продукції, сприяти впізнаваності «TM Vishpha®» як в Україні, так і далеко за її межами.