Брильянтовий зелений

Де придбати? 

ІНСТРУКЦІЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ

Загальна характеристика:

Основні фізико-хімічні властивості: прозора інтенсивно зеленого кольору рідина із запахом спирту;

Склад: 100 мл розчину містить брильянтового зеленого - 1 г;

Допоміжні речовини: спирт етиловий 60%.

Форма випуску: Розчин для зовнішнього застосування, спиртовий 1%.

Фармакотерапевтична група: Антисептичний засіб. Код АТС D08А Х08.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка Антисептичний засіб для зовнішнього та місцевого застосування. Надає антимікробну дію, не проявляє подразнюючої ефекту. Препарат активний щодо грампозитивних бактерій.

Фармакокінетика Препарат місцевої дії. Даних про всмоктування в кров і участі в метаболічних процесах організму не виявлено.

Показання для застосування: Препарат застосовують зовнішньо при легких гнійно-запальних процесах шкіри (піодермія, фурункульоз, карбункулёз, мейболеіт, блефарит), а також для обробки операційного поля, шкірних покривів після операцій та травм.

Спосіб застосування та дози: Наносять на поверхню шкіри, охоплюючи при порушенні її цілісності навколишні здорові тканини. При захворюваннях очей змазують препаратом краї повік.

Побічна дія: Алергічні реакції (свербіж, кропив'янка). При попаданні розчину на слизову оболонку ока виникає печіння, сльозотеча, можливі опіки.

Протипоказання: Алергічні реакції до компонентів препарату. Підвищена чутливість до компонентів препарату.

Передозування: Не спостерігалися.

Особливості застосування: Не слід допускати попадання розчину на слизові оболонки, оскільки спирт, що міститься в препараті, може викликати опіки, сильне подразнення. Активність препарату суттєво зменшується у присутності сироватки крові.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами: При одночасному застосуванні з препаратами для зовнішнього застосування, що містять органічні сполуки, може денатурувати білки, створювати нові сполуки.

Умови та термін зберігання: Зберігати в прохолодному (8-150 ° С), захищеному від світла та недоступному для дітей місці, подалі від вогню.

Термін придатності: 2 роки.

Відпускається: Без рецепта.

Упаковка: По 10 мл, 20 мл у флаконах.