Ехінацеї пурпурової корневищ з коренями свіжих настойка

Де придбати? 

ІНСТРУКЦІЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ

Загальна характеристика:

Основні фізико-хімічні властивості: прозора рідина жовто-коричневого кольору, ароматного запаху, пряного смаку; при зберіганні можливо випадання осаду.

Cклад:

Діючі речовини: 1 флакон містить ехінацеї пурпурової кореневищ з корінням свіжих настойки (1: 5) - 40 мл;

Допоміжні речовини: спирт етиловий 48%.

Форма випуску: Настоянка.

Фармакотерапевтична група: Біостимулятор (імуномодулятор) АТС-КОД. L03А Х13.

Фармакологічні властивості: Імуностимулюючу, мітогенний, противірусну дію. Підвищує активність гранулоцитів, макрофагів, стимулює гуморальний і клітинний імунітет, підвищує продукцію ендогенного інтерферону.

Показання до застосування: Знижений імунітет, викликаний різними причинами (тривале лікування антибіотиками, систематичне охолодження, перегрів, підвищений радіаційний фон, протипухлинна радіо- і хіміотерапія, гострий і хронічний стрес, високі фізичні і нервнопсіхіческіе навантаження, перевтома), часті простудні захворювання та грип (профілактика), гострі інфекційні захворювання (профілактика і лікування), хронічна втома.

Особливості застосування: Про призначення препарату дітям, вагітним і жінкам, що годують груддю, вирішує лікар індивідуально, в кожному окремому випадку. Перед застосуванням настойку необхідно збовтати.

Спосіб застосування та дози: Всередину по 20-40 крапель (1-2 мл) 3-4 рази на добу. Тривалість курсу не менше 1 і не більше 4 тижнів. Повторні курси, при необхідності, можуть проводитися через 2-3 тижні. При гострих інфекціях - спочатку по 5, потім по 10-20 кап. щогодини протягом 4-8 годин, на 2-е і 3-ю добу - по 20 кап. 5-6 раз в день. Дітям: у віці від 1 року до 6 років - по 5-10 кап. 2-4 рази на добу (розбавляти водою у співвідношенні 1: 3), 6-12 років - по 10-20 кап. 2-4 рази на добу; тривалість курсу не менше 1 і не більше 4 тижнів.

Побічна дія: При підвищеній чутливості до складноцвітим в окремих випадках можуть спостерігатися алергічні шкірні реакції, що вимагають відміни препарату. Чи не впливає на можливість керування транспортними засобами.

Ефекти передозування: не встановлені.

Протипоказання: Гіперчутливість (в т. Ч. До складноцвітим), туберкульоз, лейкоз, розсіяний склероз, аутоімунні захворювання, грудної вік (до 1 року).

Взаємодія з іншими лікарськими засобами: Не виявлено.

Умови зберігання та термін придатності: При температурі 8-15 ° С в захищеному від світла та недоступному для дітей місці. При зберіганні можливе випадання осаду.

Термін придатності: 2 роки.

Відпускається: Без рецепта.

Упаковка: По 40 мл у флаконах.