Елеутерококу екстракт рідкий

Де придбати? 

ІНСТРУКЦІЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ

Склад лікарського засобу:

Діюча речовина: 1 флакон містить екстракту рідкого кореневищ з корінням елеутерококу колючого (1: 1) 50 мл;

Допоміжні речовини: спирт етиловий 40%.

Лікарська форма: Екстракт.

Рідина темно-коричневого кольору, злегка пекучий на смак, зі своєрідним запахом; при зберіганні допускається утворення осаду.

Фармакотерапевтична група: Тонізуючий засіб. Код АТС: А13А

Фармакологічні властивості: Препарат являє собою спиртовий екстракт (на 40% етиловому спирті) кореневищ з корінням елеутерококу колючого. До складу кореневищ з корінням елеутерококу входять елеутерозіди А, В, В1, С, Д, Е, F і G, похідні кумарину, флавоноїди, ефірна олія, рослинний віск, смоли, крохмаль та інші компоненти. Завдяки присутності елеутерозидів препарат підвищує фізичну і розумову працездатність, стійкість до несприятливих факторів навколишнього середовища, гостроту зору, покращує обмін речовин, виявляє незначний стимулюючий гонадотропну та гіпоглікемічну дію.

Показання для застосування: Препарат призначають всередину при фізичній і розумовій перевтомі, неврастенії і психастенії, функціональному виснаженні нервової системи, яке супроводжується зниженням працездатності, при вегетоневрозах, станах після операцій, в комплексі з іншими засобами - при гострій і хронічної променевої хвороби.

Спосіб застосування та дози: Перед застосуванням препарат Елеутерокока екстракт рідкий необхідно збовтати! Дорослі приймають всередину по 20-30 крапель 1 раз на добу, попередньо розбавивши їх невеликою кількістю води, за 20-30 хвилин до їжі, в першу половину дня, тобто до 15-ї години. Курс лікування становить 25-30 днів.

Побічна дія: Безсоння, дратівливість, тривожний стан, зниження працездатності, порушення з боку травного тракту, підвищення артеріального тиску.

Протипоказання: Артеріальна гіпертензія, підвищена збудливість, епілепсія, порушення серцевого ритму, гострий період інфекційних захворювань, лихоманка.

Препарат не призначають дітям до 12 років, в період вагітності і лактації.

Передозування: При передозуванні виникають порушення сну, порушення з боку травного тракту, знижується працездатність. У таких випадках слід негайно припинити застосування препарату і провести симптоматичну терапію.

Особливості застосування: При прийомі препарату в другій половині дня можлива безсоння.

Умови та термін зберігання: Зберігати при температурі не вище 25 ° С, в недоступному для дітей місці. При зберіганні допускається утворення осаду.

Термін придатності: 4 роки.

Відпускається: Без рецепта.

Упаковка: по 50 мл у флаконах.