Глоду настойка

Де придбати? 

ІНСТРУКЦІЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ

Загальна характеристика

Основні фізико-хімічні властивості: прозора рідина від жовтувато-червоного до червонувато-коричневого кольору, гіркуватого смаку зі слабким ароматним запахом; допускається утворення осаду в процесі зберігання.

Склад:

1 флакон містить:

діюча речовина: настойки плодів глоду (1:10) - 50 мл, 100 мл;

допоміжні речовини: спирт етиловий 70%.

Форма випуску: Настоянка.

Фармакотерапевтична група: Засоби, що застосовуються в кардіології. Код АТС С01ЕВ04.

Фармакологічні властивості: Біологічно активні речовини, що містяться в плодах глоду (флавоноїди, холін, ацетилхолін, дубильні речовини, фітостерини, тритерпенові кислоти) посилюють кровообіг в коронарних судинах і судинах головного мозку, підвищують чутливість міокарда до серцевих глікозидів і зменшують його збудливість, що призводить до певного посилення скорочень серцевого м'яза.

Препарат добре всмоктується при прийомі всередину. Ефект настає через 30 хв-1 год.

Показання до застосування: Глоду настойку застосовують при функціональних розладах діяльності серцево-судинної системи (нейроциркуляторна дистонія та ін.), А також як допоміжний лікарський засіб при легких формах порушень серцевого ритму (миготлива аритмія, пароксизмальна тахікардія).

Спосіб застосування та дози: Глоду настойку приймають внутрішньо до їди. Дорослим рекомендується вживати по 20 крапель настойки 3 рази на день до досягнення терапевтичного ефекту (нормалізація артеріального тиску, зменшення серцебиття і ін.). Дітям з 12 років - із розрахунку 1 крапля на 1 рік життя.

Побічна дія: Рідко спостерігаються сонливість, значне уповільнення серцевого тиску, алергічні реакції (почервоніння та висипи на шкірі, свербіж).

Протипоказання: Глоду настойка протипоказана при індивідуальній непереносимості компонентів препарату.

Безпека і ефективність застосування препарату у дітей не встановлені, тому не рекомендується без призначення лікаря застосовувати препарат для дітей віком до 12 років.

Щодо можливості застосування настойки в періоди вагітності та годування груддю необхідно порадитись з лікарем.

Передозування: Можливе виникнення сонливості, брадикардія, що не потребує відміни препарату.

Особливості застосування Препарат не рекомендується приймати під час їжі, щоб уникнути взаємодії з її компонентами.

Якщо ви приймаєте Глоду настойку, вам слід утриматися від керування транспортними засобами та роботи з потенційно-небезпечними механізмами.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами: Препарат посилює ефекти серцевих глікозидів. Прийом з солями алкалоїдів не рекомендується у зв'язку з можливістю утворення негативних комплексів.

Умови та термін зберігання: Настоянку зберігають у прохолодному (8-15 ° С), захищеному від світла та недоступному для дітей місці.

Термін зберігання: 4 роки.

Відпускається: Без рецепта.

Упаковка: За 50 мл, 100 мл у флаконах.