Півонії настойка

Де придбати? 

ІНСТРУКЦІЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ

Склад:

Діюча речовина: настойка з півонії незвичайної трави, кореневищ з корінням (1:10);

Допоміжна речовина: етанол 40%.

Лікарська форма: Настоянка.

Прозора рідина світло-коричневого кольору зі специфічним запахом. При збереженні допускається утворення осаду.

Фармакотерапевтична група: Снодійні та седативні засоби. Код АТС N05C М17 **.

Трава, кореневища та корені півонії незвичайної феноли, дубильні речовини, органічні кислоти.

Настоянка півонії підвищує опір організму до гіпоксії, має спазмолітичні, протисудомні, антимікробні властивості і здатність підвищувати кислотність шлунка.

Показання до застосування: Неврози, нейроциркуляторна дистонія за гіпертонічним типом.

Належні засоби безпеки при застосуванні: При тривалому застосуванні великих доз препарату необхідно контролювати кислотність шлунка у пацієнтів з тенденціями до її підвищення.

Протипоказання: Артеріальна гіпотензія, індивідуальна непереносимість біологічно активних речовин, що є в лікарській рослинній сировині, період вагітності та годування груддю, дитячий вік.

Особливі застереження: Застосування в період вагітності або годування груддю. Препарат не застосовується в період вагітності або годування груддю через вміст етанолу.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами: В період лікування необхідно утримуватися від керування автомобілем та проведення робіт, які потребують підвищеної уваги, швидких психічних реакцій.

Діти: Досвіду застосування препарату у дітей немає, тому не рекомендується його призначати цій категорії пацієнтів.

Спосіб застосування та дози: Настоянку піона приймають внутрішньо за 10-15 хвилин до прийому їжі. Дорослим призначають по 15-20 крапель 3 рази на добу. Тривалість курсу лікування визначають індивідуально для кожного пацієнта з урахуванням характеру, ступеня і особливості перебігу захворювання, стабільності досягнутого лікувального ефекту і переносимості препарату. Рекомендована тривалість лікування - 2 тижні, в разі необхідності курс лікування можна повторити після перерви (через 2-3 місяці).

Передозування: При збільшенні рекомендованих доз спостерігаються зниження артеріального тиску, запаморочення, сонливість. У разі передозування варто зупинити прийом препарату і застосувати заходи симптоматичної та підтримуючої терапії (відповідно до клінічного стану хворого).

Побічні ефекти: Артеріальна гіпотензія, сонливість, загальна слабкість, а також розвиток алергічних реакцій (висипання, свербіж, гіперемія та набрякання шкіри).

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій: Препарат може потенціювати дію седативних, снодійних засобів, транквілізаторів, нейролептиків та антидепресантів з седативною дією.

Термін зберігання: 2 роки.

Умови зберігання: Зберігати при температурі не вище 25 ° С в недоступному для дітей місці.

Упаковка: За 50 мл або 100 мл у флаконі або по 50 мл або 100 мл у флаконі в пачці.

Відпускається: без рецепта.