Септил антисептик календула

Де придбати?   YouTube

Коротка інструкція

Засіб призначений для гігієнічної обробки шкіри рук, тіла та/або поверхонь. Виготовлений згідно ТУ

Антисептик дезінфікує, освіжає, зволожує та пом’якшує шкіру рук.

Настойка календули, яка входить до складу антисептика чинить протимікробну та протизапальну дію.

Склад: настойка календули, розчин спиртовий 70% (об/об), саліцилової кислоти 1%, гліцерин, вода очищена, етанол.

ПРАВИЛА ЗАСТОСУВАННЯ

1. Засоби застосовуються зовнішньо — для обтирання, обробки та дезінфекції шкіри, у тому числі рук. Обробки поверхонь. Для компресів, обтирань (з метою запобігання опіку) засіб слід розвести водою у співвідношенні 1:1. Для просочування серветок одноразового використання для очищення і антисептичної обробки шкіри рук і тіла.

2. Гігієнічна обробка рук. Засоби за відсутністю води та обладнання для миття можуть застосовуватися для гігієнічної обробки без попереднього миття рук.

3. Спосіб обробки: на долоні рук нанести не менше 3 мл засобу і втирати у шкіру до висихання, але не менше 30 секунд (для профілактики вірусних інфекцій), звертаючи увагу на ретельну обробку найбільш контамінованих ділянок, зокрема, міжпальцевих просторів і кінчиків пальців.

4. За наявності видимих забруднень рук (біологічні рідини, виділення, загальні забруднення і т.п.) необхідно попередньо вимити руки проточною водою з милом, ретельно висушити, а потім нанести 3 мл засобу і втирати в суху шкіру до висихання, але не менше 30 секунд, не змивати. Також можливо очистити шкіру серветкою, змоченою Засобом, після чого виконати гігієнічну обробку рук за наведеною вище методикою.

Висновок №12.2-18-1/5493 від 17.03.2020