Ділатіл

Де купити?

Склад: Пропіленгліколь, Олія мінеральна, Парафін білий м?який, Метилурацил, Полоксамер 338, Макроголу 20 цетостеариловий эфір, Цетостеариловий спирт, Лідокаїну гідрохлорид, Дилтіазему гідрохлорид. Рекомендації щодо застосування: Крем для ректального застосування та догляду за шкірою навколо заднього проходу. Для полегшення та в комплексній терапії в проктології: при тріщинах заднього проходу та геморої в якості профілактичного засобу.

Основні спектри дії крему:

  • Допомагає полегшити свербіж та печіння, що пов'язані з гемороєм.
  • Сприяє процесу загоювання ран слизової оболонки.
  • Сприяє оновленню клітин та регенерації тканин.
  • Допомагає захистити подразнені та запальні ділянки при тріщинах заднього проходу.
  • Поліпшує кровообіг в місці нанесення.

Також крем Ділатіл можна використовувати перед інструментальними дослідженнями в проктології для полегшення процесу діагностики.

Спосіб застосування: Крем слід застосовувати ректально. Наносити приблизно 1 см крему 1-2 рази на добу вранці і ввечері.

Використовувати не більше 10 днів, потім необхідно зробити перерву 2-3 тижні, і, за необхідності, повторити процедуру. При діагностиці крем застосовувати за 15-20 хвилин до початку процедури. При внутрішніх гемороїдальних вузлах крем вводити за допомогою насадки, яка вкладена окремо в упаковку та нагвинчується на тубу. Перед застосуванням необхідно зняти з аплікатора захисний ковпачок. Прикріпити аплікатор до тюбика і видавити крем у кількості, достатній для змащування аплікатора. Крем обережно наносити через аплікатор на уражені ділянки ззовні або всередині заднього проходу у кількості, достатній для обробки уражених ділянок. Після кожного використання старанно промити аплікатор теплою водою і помістити його в захисний ковпачок.Особливості застосування. Уникати контакту з очима та чутливими ділянками шкіри. У разі випадкового потрапляння крему в очі необхідно промити їх водою і негайно звернутися до лікаря.

Протипоказання: Підвищена чутливість до компонентів крему, вагітність, період лактації.

Термін придатності: 4 роки.

Умови зберігання: Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С. Не заморожувати. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка: Засіб косметичний по 15 г у тубі.