Гепаринова мазь

Де придбати? 

ІНСТРУКЦІЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ

Загальна характеристика:

Основні фізико-хімічні властивості: мазь білого кольору з жовтуватим відтінком;

Склад: 1 г мазі містить гепарину натрію 100 ОД 1 мг, анестезину (бензокаїну) 40 мг;

Допоміжні речовини: вазелін, соняшникова олія рафінована, кукурудзяна олія рафінована, бензілнікотінат, гліцерин, емульгатор Т-2, ніпагін (метилпарагідроксибензоат), вода очищена.

Форма випуску: Мазь для зовнішнього застосування.

Фармакотерапевтична група: Антикоагулянтні засоби. Код АТС С05В А53.

Фармакологічні властивості: Гепаринова мазь - це комбінований лікарський засіб, при нанесенні на шкіру проявляє протизапальну та місцеву знеболюючу дії, перешкоджає утворенню тромбів, сприяє розсмоктуванню утворених тромбів. Фармокінетіка. При місцевому застосуванні в системний кровообіг всмоктується лише незначна кількість гепарину, яке виводиться переважно нирками.

Показання для застосування: Тромбофлебіти поверхневих вен кінцівок, флебіти, після повторних внутрішньовенних ін'єкцій, тромбоз гемороїдальних вен.

Спосіб застосування та дози: Гепаринову мазь застосовують місцево. Препарат призначають дорослим. При тромбофлебіті поверхневих вен кінцівок мазь наносять на зону ураження тонким шаром (з розрахунку 0,5-1 г на ділянку діаметром 3-5 см) і обережно втирають в шкіру. При тромбозі гемороїдальних вен мазь наносять на серветку з тканини, яку накладають безпосередньо на гемороїдальні вузли та фіксують пов'язкою. Також можна використовувати тампон з нанесеною на нього маззю, який вводять в задній прохід. Мазь застосовують 2-3 рази на добу до зникнення ознак запалення, в середньому від 3 до 14 днів.

Побічні дії: Мазь може проявляти місцево-подразнюючу дію, яке супроводжується почервонінням, сверблячкою або невеликим набряком шкіри. Ці явища швидко пройдуть після відміни препарату.

Протипоказання: Виразково-некротичні процеси в зоні тромбофлебіту, знижене згортання крові. Підвищена чутливість до компонентів мазі.

Передозування: не виявлено.

Особливості застосування: Небажано застосовувати мазь під час вагітності, лактації, при порушенні згортання крові.

Взаємодія з лікарськими засобами: Дія мазі можуть посилювати антикоагулянтну препарати, ацетилсаліцилова кислота, нестероїдні протизапальні засоби. Дія мазі можуть послаблювати препарати наперстянки, тетрацикліни, нікотин, антигістамінні препарати.

Умови зберігання та термін придатності: Зберігати при температурі 8-15 ° С, в недоступному для дітей місці.

Термін придатності: 3 роки.

Відпускається: Без рецепта.

Упаковка: По 25 г в тубі в пачці.