fbpx

Мазь від забоїв для дітей

Фильтр
Лікарська форма
Торгові марки
Інші фільтри
Термін придатності
Розмір упаковки
Умови відпуску
АТХ-класифікація
Фармгрупа
МНН
Показання
Вагітні
Годуючі матері
Алергіки
Діабетики
Водії
Без рецепта
Меновазан
Меновазан

При побутових травмах, забиттях, що супроводжуються болем. Допомагає швидко позбутися болю.

Мазь,

Детальніше Де купити
Без рецепта
Спирт камфорний
Спирт камфорний

Спиртовий розчин для зовнішнього застосування на основі камфори рацемічної.

Розчин, 40 мл

Детальніше Де купити
Без рецепта
Меновазан Флекспрей
Меновазан Флекспрей

Спрей для зовнішнього застосування при гострих травмах супроводжуючих болем.

Розчин, 50 мл.

Детальніше Де купити

Мазь від забоїв для дітей

Забиті місця, синці, садна — часті травми, які отримують діти під час підвищеної рухової активності. Дитячий травматизм — актуальне питання, яке обговорюється педіатром з батьками дитсадків, дітей старшого та молодшого шкільного віку. Походи в школу та садок, прогулянки, активні ігри на майданчиках, перші невпевнені кроки однорічних малюків часто призводять до забій м'яких тканин, появі синців та садна на шкірі. М'язова тканина, жирова клітковина і зовнішній шар шкіри зазнають падіння травмування, при цьому зовні цілісність поверхні не порушується. У місці забитого місця у дитини з'являються припухлість, набряк, що супроводжуються больовим синдромом.

У цій ситуації дитяча знеболювальна мазь є першою допомогою при саднах, синцях, забиттях, гематомах, отриманих як дитиною старшого віку, так і малюком до року під час падіння. Мазі діють безпосередньо у місці, де травмовані тканини, тому ефективно знімають набряк та біль. У зв'язку з підвищенням показника травматичності у дітей останнім часом збільшилася потреба у мазях, кремах зовнішнього застосування. Сьогодні в аптеках представлено безліч препаратів для лікування посттравматичних патологічних станів. Вони відпускаються без рецепта, використовуються самостійно та як додаткове лікування у комплексі з основною терапією.

Дитячі мазі: різновиди та спектр дії

Препарати, що застосовуються на забитих місцях, представлені широкою серією засобів. Кожна мазь має певний склад, покликаний забезпечити той чи інший лікувальний ефект. Засоби з цієї лінійки поділяють на підвиди:

  • охолоджуючі - швидко знімають біль, використовуються як перша допомога;
  • протизапальні – за короткий проміжок часу зменшують запальний процес у м'яких тканинах;
  • розсмоктуючі - зменшують набряклість, сприяють швидкому розсмоктування гематом, ущільнень;
  • розігріваючі - зменшують синці та гематоми, використовуються через 48 годин після травмування, коли прибраний запальний процес.

Підвищеним попитом користується лінія засобів, що мають комплексний вплив на травмовані ділянки тіла. Такі мазі мають у своєму складі кілька компонентів, що ефективно впливають на тканини.

Одним із затребуваних препаратів для лікування забоїв є лінімент зовнішньої дії Віпратокс, який має комбінований склад. Головними діючими речовинами в ньому виступають: отрута гюрзи, камфора, ялицева олія та саліцилова кислота. При нанесенні на травмовану ділянку мазь має знеболювальну та протизапальну дію. Після втирання лінімент легко проникає через епідерміс шкіри, подразнює закінчення чутливих нервів, що сприяє покращенню трофіки. Застосовується при травмах у дітей та при захворюваннях опорно-рухового апарату у дорослих.

Вибір препаратів для лікування забоїв від Vishpha

При виборі лікарського засобу батьки віддають перевагу натуральним препаратам, які є безпечними для дітей. Компанія Vishpha - вітчизняний виробник, який розробляє ліки на основі рослинних та тваринних матеріалів. Завдяки технологіям, які застосовуються у виробництві, виходить лікарський продукт, що забезпечує результативне лікування за короткий час. У серії препаратів представлені дитяча мазь, гель і крем, які призначаються дітям при травмах із супутніми синцями, забоями, гематомами та саднами: у лінійці є засоби для немовлят, малюків від 3 років, а також ліки, які підійдуть дитині віком від 12 років..

Фармацевтична компанія Vishpha входить до десятки лідерів серед виробників медикаментів в Україні. У лінійці препаратів фабрики представлені засоби, які успішно застосовують у педіатрії, ревматології, гінекології тощо. Усі ліки, які виготовляє компанія, виготовляються з високоякісної сировини та відповідають міжнародним стандартам. Купуючи медикаменти фармкомпанії Vishpha, споживачі можуть бути впевненими у препаратах. Необхідну лікарську продукцію клієнти можуть купити в аптеках або на сайті компанії, де можна самостійно ознайомитись з повним каталогом лікарських засобів.