Статті

Беліса

Артеріальна гіпертензія

22.07.2021

120/80 – показання артеріального тиску здорової людини, які прийнято вважати нормою. Однак далеко не всі люди в нашій країні можуть ними похвалитися. Багато хто має артеріальну гіпертензію - захворювання, для якого характерно підвищений тиск 140/90 міліметрів ртутного стовпа і вище.

Читати далі

Беліса

Ризики артеріальної гіпертензії

22.07.2021

Артеріальна гіпертензія являє собою мультифакторное захворювання, коли спостерігається стабільне перевищення верхнього, нижнього артеріального тиску (АТ) протягом не менше трьох вимірів поспіль.

Читати далі

Беліса

Артеріальна гіпертензія

22.07.2021

Артеріальна гіпертензія являє собою таке захворювання, при якому спостерігається стійке підвищення систолічного артеріального тиску (АТ), воно тримається на позначці 140 мм рт.ст.і більш протягом не менше трьох вимірів поспіль.

Читати далі

Беліса

Астенічний стан – що це таке?

22.07.2021

Астенічний стан або нервово-психічна слабкість характеризується підвищеною стомлюваністю і дратівливістю, вегетативними порушеннями, нестабільністю настрою, інсомнією, неможливістю довгостроково розумово працювати, виконувати фізичні вправи, непереносимістю гучних звукових і яскравих світлових ефектів.

Читати далі

Беліса

Порушення сну у підлітків

22.07.2021

Повноцінний сон є природним фізіологічним станом спокою і відпочинку, запорукою нормального функціонування організму. Підлітки повинні спати близько 9 годин на добу.

Читати далі

Беліса

Важливість сну для організму людини

22.07.2021

Міцний і здоровий сон необхідний в будь-якому віці і однаково важливий для дітей і дорослих. Під час сну організм людини відновлює життєві сили, витрачені за день.

Читати далі

Беліса

Головні болі у жінок

22.07.2021

Головні болі відносяться до неврологічних захворювань, можуть мати локалізацію в будь-якій зоні, включаючи волосяну частину, область шийних хребців, особи, внутрішньої частини голови.

Читати далі

Беліса

Як позбутися головного болю?

22.07.2021

Коли болить голова, навіть улюблена справа не приносить радості і перетворюється в нестерпний процес. Больовий синдром є захисним механізмом організму, контрольованим нервовою системою і сигналізує про небезпеку.

Читати далі

Гедерин

Ні сухий, ні вологий кашель з Гедерин плющ – зовсім не страшно!

01.10.2018

Гедерин плющ - єдине рішення при сухому та вологому кашлі!

Читати далі

Меморин

Меморин – для вашої пам’яті незамінний!

17.04.2018

Сучасний ритм життя провокує масу проблем зі здоров'ям, у тому числі чинить негативний вплив на роботу пам'яті.

Читати далі

Показати ще