fbpx

Про компанію

01.ХТО МИ Є
Vishpha® c 1938 року

Vishpha® - багаторічний досвід і знання в синергії з висновками сучасної науки і інноваційністю. Ми створюємо високоякісні лікарські препарати таким чином, щоб підтримувати здоров'я кожної людини і нашого суспільства, керуючись цим в кожному нашому кроці, в кожному нашому рішенні, в нашому зростанні. І це визначає, хто ми є.

Ми прагнемо навчати людей тому, як практикувати безпечне та ефективне лікування. Віримо, що наша робота покращує здоров'я, щастя і гармонію людей. Ця місія і їх цінності просувають нас вперед.

02.НАШІ ДЖЕРЕЛА

Компанія Vishpha® українське підприємство з глибокими джерелами, яке розпочало свою діяльність з 1938 року. Протягом усіх десятиріч підприємство постійно розширювалося, щоб задовольнити зростаючий попит на нашу продукцію.

Ми виробляємо ліки, основою яких є як натуральна сировина рослинного і тваринного походження, так і синтетичні формули, засновані на обширних дослідженнях для формування ефективних з'єднань. Це дозволяє нам бути впевненими, що ми отримуємо найкращий результат від кожного лікарського засобу.

03.НАШІ ПРЕПАРАТИ

Наші препарати призначені для роботи
з основними системами організму:

Шкіра

Дихальна система

Опорно-рухова система

Інші системи

Видільна система

Нервова система

Ліки для всіх

У той час як деякі з препаратів краще задовольняють насущні потреби, інші допомагають розвивати здоров'я в довгостроковій перспективі, відновлюючи баланс системи. Наші ліки відповідають потребам різних людей, способу життя і цілям.

04.ВИРОБНИЦТВО

Якісні лікарські засоби починаються з якісної сировини. Ми ретельно досліджуємо кожен етап нашого виробничого процесу.

Якість понад усе

Ми непохитні, коли мова йде про дотримання вимог щодо якості і етики. Ми проводимо сувору оцінку. Звичайно, на додаток до наших власних суворих рекомендацій, ми слідуємо правилам належної виробничої практики підтримуючи високий контроль якості.

Ми створюємо високоякісні сучасні препарати, піклуючись про здоров'я людей як про здоров'я власних дітей.

05.КОНТРОЛЬ ЯКОСТІ

Наш виробничий процес підтверджується сертифікатом вимог GMP, метою якого є поліпшення і забезпечення якості лікарських засобів відповідно до міжнародних стандартів.

Для нас якість - це спосіб життя!Дивитися сертифікати