fbpx

Ліки від циститу

Фильтр
Лікарська форма
Торгові марки
Інші фільтри
Термін придатності
Розмір упаковки
Умови відпуску
АТХ-класифікація
Фармгрупа
МНН
Показання
Діти
Вагітні
Годуючі матері
Алергіки
Діабетики
Водії
Без рецепта
Урохолум краплі
Урохолум краплі

Лікування гострих та хронічних циститів, уретритів, сечокам’яної хвороби та захворювань нирок, у складі комплексної терапії

Краплі,

Детальніше Де купити
Без рецепта
Урохолум капсули
Урохолум капсули

Лікування гострих та хронічних циститів, уретритів, сечокам’яної хвороби та захворювань нирок, у складі комплексної терапії.

,

Детальніше Де купити

Цистит прийнято вважати одним з найпоширеніших захворювань сечостатевої системи у жінок. Попри те, що збудником хвороби може бути досить велика кількість мікроорганізмів, включно з грибками, паличками й вірусами, які зустрічаються в організмі людини незалежно від її статі, хворіють на нього переважно жінки. Така тенденція пов'язана з особливостями будови жіночої сечостатевої системи. Якщо ви зіштовхнулись з проблемою виникнення гострого або хронічного циститу, й вам потрібні швидкі та дієві ліки від нього, радимо обрати Урохолум - це натуральний засіб виробництва фармацевтичної компанії Vishpha.

Зміст:

 1. Що таке цистит
 2. Причини виникнення циститу
 3. Ліки від циститу Урохолум - форма випуску, властивості
 4. Який склад мають ліки від циститу Урохолум
 5. Показання до використання ліків від циститу Урохолум
 6. Протипоказання до використання ліків від циститу Урохолум
 7. Ліки від циститу Урохолум: спосіб застосування та дозування
 8. Побічні ефекти та застереження при застосуванні ліків від циститу Урохолум
 9. Поширені питання про препарат

Що таке цистит

Цистит проявляється у вигляді інтенсивного запалення сечового міхура, при цьому найбільше страждає його слизова оболонка. В результаті хворий відчуває досить сильний ріжучий біль у верхній ділянці лобка, а також постійну необхідність сечовипускання, яке супроводжується значним дискомфортом. Якщо у вас вже з'явились перші симптоми цього захворювання або ви відчуваєте дискомфорт тривалий час, потрібно відразу почати лікування й купити ефективні ліки від циститу, представлені в цьому розділі препарати підходять як для жінок, так і для чоловіків.

Цистит має дві форми перебігу: гостру та хронічну. Для першого випадку характерний стрімкий розвиток захворювання, який може супроводжуватись підвищенням температури, зміною кольору сечі тощо. Для хронічного циститу характерні схожі симптоми, але вони мають більшу тривалість, інтенсивність при цьому може знижуватись. Щоб гострий не перейшов у хронічний, потрібно починати лікування при перших же проявах та використовувати перевірені ліки проти циститу.

Причини виникнення та симптоми циститу

Діагностувати захворювання та підібрати ефективні засоби від циститу зможе лікар, тож при перших проявах радимо одразу звернутись до спеціаліста. Збудниками запального процесу слизової сечового міхура можуть бути різноманітні патогенні та умовно патогенні організми. До них відносяться грибки Candida, кишкова паличка, стрептококи, уреаплазма, мікоплазма тощо. 

Звернутися за консультацією до уролога варто у випадку, якщо ви виявили в себе такі симптоми:

 • постійні позиви до сечовипускання;
 • відчуття того, що сечовий міхур не спорожняється до кінця;
 • маленька кількість сечі при частих походах в туалет;
 • зміна кольору сечі;
 • поява включень в сечі, це може бути кров, епітелій тощо;
 • ріжучий біль під час сечовипускання;
 • біль в нижній частині живота;
 • підвищення температури.

Цистит може виникнути як самостійне захворювання на фоні зниження імунітету або потрапляння в організм вірусних чи грибкових інфекцій, а також стати ускладненням після тонзиліту, гаймориту, грипу, оперативних втручань тощо. Останнє пояснюється тим, що бактерії можуть поширюватись організмом за допомогою кровотоку. Також посприяти появі захворювання може постійна перевтома, переохолодження та інші навантаження на організм, які можуть послабити його захисний бар'єр. Тому варто подбати про те, щоб препарат від циститу завжди був у вашій домашній аптечці.

Ліки від циститу Урохолум - форма випуску, властивості

Одним з найпопулярніших та найефективніших препаратів, які допомагають швидко вилікуватись від циститу, є Урохолум виробництва фармацевтичної компанії Vishpha. Це краплі, які призначені виключно для орального прийому, вони мають спиртову основу та включають натуральні рослинні екстракти. Саме натуральна сировина надає препарату темно-коричневий колір, а також трав'яний присмак і запах.

Щодо пакування ліків від циститу Урохолум, то препарат продається в невеликих скляних флаконах по 25 та 40 мл. Для зручності вживання флакони мають спеціальний дозатор, який дозволяє відміряти потрібну кількість крапель. Оскільки до складу входять натуральні компоненти, при тривалому зберіганні на дні може утворюватись осад. Це цілком безпечно та не впливає на ефективність препарату.

Який склад мають ліки від циститу Урохолум

Ліки від циститу Урохолум відносяться до препаратів комплексної дії. Такий результат вдалося отримати завдяки додаванню до складу великого комплексу натуральних екстрактів. У таблиці нижче ми навели детальний опис компонентів та спосіб їхньої дії. Це дозволить зрозуміти, чи підходить даний препарат конкретно вам.

КомпонентЕфект
Дика морква (плоди)Сечогінна та загоювальна дії. Сприяє виведенню шлаків й токсинів з організму.
Ортосифон (листя)Сечогінна дія. Зменшення набряків запалених тканин, а також виведення токсинів, які погіршують роботу нирок.
СпоришСечогінна, протизапальна й антибактеріальна дія. Знижує активність бактерій, пришвидшує відновлення тканин.
Кукурудза (стовпчики та приймочки)Діуретична дія, спрямована на виведення токсинів та зменшення набряків.
Чорна бузина (квіти)Сечогінна й протизапальна дія. Сприяє відновленню мікроциркуляції крові й нормалізації тиску в нирках.
ХвощСечогінна та протизапальна. Підсилює дію інших компонентів зі схожим ефектом.
Хміль (шишки)Протизапальна дія.
Березові брунькиСечогінна, антисептична й протизапальна дія. Також сприяє зміцненню імунітету й швидкому відновленню організму.
ЗвіробійПротизапальна, заспокійлива, знеболювальна й протимікробна дія.
М'ятаПротизапальна й знеболювальна дія.

Ліки від циститу Урохолум - це спиртовий розчин, в якому рослинно-водна та спиртова складові використані в рівних частинах. Це дозволило виробнику по максимуму використати природні ресурси й створити формулу, яка забезпечить найкраще засвоєння.

Показання до використання ліків від циститу Урохолум

Оскільки ліки від циститу Урохолум є комплексним препаратом, його застосування доцільне при цілій низці захворювань, які відносяться до розряду урологічних. Своєчасне вживання крапель дозволить не лише полегшити загальний стан, але й запобігти розвитку циститу або його переходу від гострої стадії до хронічної.

Тому засіб проти циститу Урохолум можна застосовувати для лікування таких захворювань:

 • циститу;
 • запалення нирок (пієлонефрит);
 • запалення уретри (уретрит);
 • ураження нирок (нефроз);
 • накопиченням надмірної кількості солей в нирках (сольовий діатез);
 • каменів у нирках;
 • холециститу тощо.

Застосування ліків від циститу та інших урологічних захворювань дозволить зменшити концентрацію хвороботворних організмів в крові та запобігти їхньому розмноженню. Сечогінний ефект, який забезпечує переважна більшість натуральних активних компонентів препарату Урохолум, дає можливість швидко та ефективно вивести їх природнім шляхом, зняти набряк та запалення. Завдяки високій ефективності лікарського препарату Урохолум ви зможете відчути покращення вже в перші дні після початку прийому. При цьому варто дотримуватись рекомендацій лікаря та продовжувати лікування, адже засіб має накопичувальний ефект.

Протипоказання до використання ліків від циститу Урохолум

Попри те, що засіб від циститу Урохолум має високу ефективність та натуральний склад, як і будь-який препарат він має певні протипокази до прийому. Тому особливо важливо попередньо проконсультуватися з урологом, а також дотримуватись призначеного дозування, графіку прийому.

Ліки проти циститу Урохолум не варто приймати в таких випадках:

 • за наявності обтураційної жовтяниці - порушення прохідності жовчовивідних шляхів;
 • при індивідуальній непереносимості або підвищеній чутливості до окремих компонентів препарату;
 • порушення в реологічних характеристиках крові;
 • за наявності каменів у нирках діаметром більше 3 мм;
 • при гіперкоагуляції.

У вищенаведених випадках використання препарату від циститу Урохолум може погіршити стан хворого або не показати бажаної ефективності. Прийняти рішення щодо призначення може лише лікар у тому випадку, коли потенційна користь буде перевищувати ризики. При цьому лікування має проходити під суворим контролем спеціаліста.

Ліки від циститу Урохолум: спосіб застосування та дозування

Точне дозування та період прийому препарату від циститу Урохолум має визначити лікар. В кожному випадку спеціаліст орієнтується на тяжкість перебігу захворювання та особливості організму пацієнта. Також варто взяти до уваги супутні захворювання та препарати, які ви приймаєте для їхнього лікування.

Зазвичай правила наступні:

 • дозування в межах 10-20 крапель;
 • приймати 3 рази на добу;
 • приймати перед їжею.

Тривалість лікування може складати як 5-7 днів, так і 20-30. При цьому важливо слідкувати за своїм станом, при погіршенні самопочуття або появі інтенсивних побічних ефектів слід припинити прийом та негайно звернутись до лікаря. Спеціаліст може замінити препарат, змінити дозування або призначити відновлювальну терапію.

Побічні ефекти та застереження при застосуванні ліків від циститу Урохолум

Побічні ефекти під час прийому препарату від циститу Урохолум можуть виникати як внаслідок передозування, так і через індивідуальну чутливість до його компонентів.

До побічних ефектів відносять:

 • висип;
 • свербіж;
 • ангіоневротичний набряк;
 • анафілактичний шок;
 • нудота;
 • блювання;
 • головний біль;
 • запаморочення.

Оскільки засіб проти циститу має яскраво виражений сечогінний ефект, потрібно дотримуватись питного режиму протягом усього періоду його прийому. Це дозволить уникнути порушення водного балансу.

Щодо додаткових рекомендацій, то завдяки наявності у складі спирту та окремих екстрактів, які можуть впливати на швидкість реакції, засіб має наступні обмеження:

 • не рекомендований дітям молодше 12 років;
 • не рекомендований вагітним та жінкам у період лактації;
 • не рекомендований водіям.

Якщо ви входите до будь-якої з груп та маєте таке захворювання, зверніться за консультацією до уролога. Спеціаліст підбере безпечний препарат, який дозволить досягти найкращого результату саме у вашому випадку.

Поширені питання про препарат

Для того, щоб ви могли якнайкраще подбати про своє здоров'я, ми зібрали найпоширеніші питання наших клієнтів та відповіді на них.

Як приймати препарат проти урологічних захворювань?

Краплі призначені для прийому орально по 10-20 за раз. Препарат можна розвести з водою або просто запити.

Чи можна Урохолум дітям?

Дітям до 12 років він не рекомендований. Дітям з 12 до 18 років можна приймати за призначенням лікаря.

Урохолум випускається лише в краплях?

Ні, препарат також може продаватись в капсулах. При цьому обидва варіанти випуску мають аналогічний склад та ефективність.