Заспокійливі засоби

Комбінований лікарський засіб рослинного походження для зняття психічної та емоційної напруги, заспокоює нервову систему, пол . . .
Краплі,
Детальніше Де придбати
Настоянка валеріани виявляє помірно виражений седативний ефект.
Настоянка, 25 мл
Детальніше Де придбати
Настоянка для прийому внутрішньо на основі екстракту кореневищ з корінням півонії. Відноситься до категорії седативних засобі . . .
Настоянка, 50 мл, 100 мл
Детальніше Де придбати
Настоянка трави пустирника для прийому внутрішньо. Чинить седативну (заспокійливу) дію. Застосовується при підвищеній емоційн . . .
Настоянка, 25 мл
Детальніше Де придбати
Краплі оральні по 25 мл у флаконах; по 25 мл у флаконі; по 1 флакону в пачці
Краплі, 25 мл
Детальніше Де придбатиКоли все не в порядку
Надмірно активний ритм життя, недосипання, шкідливі звички, різні події, навіть неправильне харчування — все це негативно впливає на стан ЦНС. Зазнаючи стресів, ми завдаємо колосальної шкоди організму. Але нічого не вдієш, адже людям властиво відчувати переживання з різних приводів — іноді по-справжньому вагомих, іноді дрібних, а часом — неіснуючих.
Більшість з нас не поспішає позбавлятися тривожних симптомів «Саме минеться» — кажемо ми. Але коли не минає дуже довго, то неприємності, що здаються лише «чорною смугою», відчутно змінюють сприйняття дійсності. А найсумніше — це не найкращим чином позначаються на відносинах з близькими людьми. Цей стан надзвичайно негативно впливає і на здоров’я — на діяльність головного мозку (зокрема, є ризик розвитку інсульту). Порушуються сон, серцевий ритм, іноді доходить до інфаркту. Псується самооцінка, не кажучи вже про взаємодію з оточуючими. В такому стані їх дуже легко відштовхнути від себе негарною поведінкою. Але головна небезпека в тому, що якість і сенс життя пропадають. А це загрожує розвитком важкого психологічного порушення, яке може стати хронічним.
Що робити, щоб життя було в радість?
У дорослої людини легко може виникнути ситуація, коли не обійтися без застосування дієвого заспокійливого лікарського засобу. Його приймання сприятиме:
- нормалізації та поліпшенню якості сну;
- зміцненню нервів;
- зняттю тривоги та стресу;
- зниженню напруги та занепокоєння;
- зникненню безсоння;
- полегшенню сильного нервового розладу;
- зникненню підвищеної тривожності, дратівливості.
Легкі снодійні, сильнодіючі заспокійливі препарати, які діють відразу, або інші седативні ліки різної сили впливу може призначати лише особистий лікар. Протягом 10-30 хвилин, після їх прийому, препарати допомагають ЦНС впоратися з процесами перезбудження та перевести їх у нормальний стан. Або підвищують настрій за рахунок стимуляції гормональної діяльності.
При дотриманні призначеного фахівцем лікування вирівнюється пульс, зникає тремор, пітливість та інші гострі симптоми. Зокрема, покращується сон, підвищується концентрація уваги, зникає розсіяність, з’являється апетит.
Не шкодь собі: скажи самолікуванню — ні!
Такі підтримуючі агенти повинен призначати лікар (психолог, психіатр, терапевт). Це пов’язано з тим, що важливо оцінити тяжкість розладу, поставити діагноз пацієнту, переконавшись у відсутності патологічного стану. Крім того, потрібна додаткова терапевтична підтримка, розмови з фахівцем, можливо процедури у вигляді альтернативної психологічної допомоги. Тому перед тим, як приймати краплі або таблетки, обов’язково відвідайте клініку, якщо хочете собі допомогти позбавитися настирливого «паразита», що підгризає ваші нерви.
Боятися не слід! Адже ніхто, крім лікаря, що завжди дотримується медичної таємниці, ніхто не дізнається про вашу проблему. Важливо самому бажати змін, відновлення душевної рівноваги, боротися і щосили намагатися вийти з негативного стану.
Одужання настає лише тоді, коли страждаючий бореться із хворобою зсередини, позбавляючись її коріння, розуміє необхідність лікування. Намагайтеся викорінити у собі «жертву», знайти сили перемогти заради здорового позитивного майбутнього.
Заспокійливі: різновиди та особливості вибору
Препарати можуть бути у формі крапель, масел, мікстури, таблеток, ампул для внутрішньом’язового введення. Форму обирають, ґрунтуючись на зручності для пацієнта. Наприклад, дітям, лежачим хворим складно ковтати пігулки, тому їм більше підходять рідкі форми.
За впливом вони поділяються на:
- Седативні засоби. Надають заспокійливий ефект без снодійної дії, з мінімумом можливих побічних ефектів. Використовуються для заспокоєння нервової системи (при слабких розладах). Дієві ліки, які допомагають нормалізувати здоровий сон, захистити при стресах, відновити ритм серця. Не відносяться до снодійних.
- Транквілізатори — анксіолітики, засоби, що діють на психіку. Рекомендовані, коли у пацієнта підвищена тривожність, нервова перенапруга, почуття невмотивованого страху. Розмаїтість стресів, легкий розлад шизотипічного типу. Також різнопланово діють на інші психічні збої. Дуже часто викликають звикання, тому рекомендується обережність під час систематичного застосування. Чітке дотримання рекомендаціям лікаря, що призначив транквілізатори.
- Нейролептики (антипсихотики). Відносяться до категорії заспокійливих ліків. Призначаються, у разі тяжкої стадії сильного психозу. Потужні, сильнодіючі лікарські препарати, які слід приймати при сильних нервових розладах, хронічній апатії та емоційній млявості. А також фобічних нав’язливих станах, перепадах настрою, психомоторному перезбудженні, тяжкому депресивному синдромі. Доступні лише після пред’явлення рецепту лікаря-психіатра.
- Нормотиміки — стабілізатори настрою, пригнічують сильні розлади, призначаються при сильному стресі. Це швидкодіюча і сильнодіюча зброя для спокою ЦНС, яка добре допомагає при безсонні. Призначається людям, які страждають від тяжких патологій (наприклад афективних розладів біполярного типу, депресій, циклотімій). Нормотиміки пригнічують гострі стадії прояву характеру, допомагають позбутися запальності, імпульсивності, дисфорії.
Без рецепту лікаря можна придбати легкі седативні засоби із заспокійливим ефектом, створені на основі рослинних формул. Перед прийомом переконайтеся, у відсутності алергічних реакцій, побічних дій та інших протипоказань, на рослинні компоненти. Необхідна інформація міститься в інструкції.
Гарний лікарський заспокійливий засіб для дорослих має позитивно впливати на нервову систему, серце. Викликати легкий снодійний ефект, позбавляти тривоги, страхів, усувати стрес, забезпечувати спокій.
Якщо ж заспокоєння не настає, нервова система, як і раніше, дуже сильно страждає, варто задуматися про зміну седативного препарату. Підібрати сильніші заспокійливі ліки миттєвої або накопичувальної дії.
Економія чи плацебо?
Існує думка, що подібні ліки коштують дорого. Проте далеко не всі заспокійливі швидкодіючі препарати, що благотворно впливають на ЦНС і дозволяють не почуватися нервово, мають неймовірні ціни. В будь-якій аптеці знайдуться недорогі заспокійливі засоби для дітей і дорослих, у тому числі трав’яні настої чи вітаміни, здатні зняти напругу, інші тривожні симптоми. Надати м’який седативний ефект
Будьте обережні. Під виглядом хороших ліків ви можете за гроші отримати «плацебо» (часто навіть небезпечну суміш компонентів, що негативно впливають). Недобросовісні фармацевтичні організації або «ліві» спільноти буквально в підвальних умовах створюють «пустушки», а потім продають їх людям після грамотної піар-компанії. Причому навіть досвідчений споживач який завжди відрізнить рекомендовані відгуки від реальних.
Де купити безпечні ліки за розумною ціною?
При виборі виробника слід ґрунтуватися на гарантіях якості продукції. Компанія Vishpha з 1938 року виробляє та реалізує препарати підвищеного попиту для лікування та профілактики різних захворювань.
В аптеках України можна купити недороге заспокійливе від Vishpha, ціна якого вам не буде захмарною. А також інші медикаменти, сильні та легкі, що підтримують нервову систему, внутрішні органи. Допомагають за різних патологій. Компанія має власну виробничу лінію, вся продукція ретельно тестується на кожному етапі: від закупівлі сировини до виходу в ринкові умови.
Vishpha — це якість, якій довіряють!