fbpx
Без рецепта
Беліса

Беліса

Комбінований лікарський засіб рослинного походження для зняття психічної та емоційної напруги, заспокоює нервову систему, поліпшує загальний стан організму.

Вікові рамки:

Дозволено дорослим і дітям від 12 років

Категорія відпуску:

Без рецепта

Опис
Інструкції
Статті
Беліса - обирай спокій в будь-якій ситуації!
01.Про препарат

Беліса

заспокійливий препарат на рослинній основі, надає седативну, гіпотензивну, спазмолітичну та протизапальну дію, покращує загальний стан організму

02.Показання

Препарат приймається:

  • При терапії захворювань нервової системи;
  • Неврастенії;
  • Підтримуюча терапія при частих головних болях, обумовлених нервовим перенапруженням;
  • Порушеннях сну;
  • Астенічному стані;
  • При артеріальній гіпертензії легкій та помірній формі.
03.Склад

Діючі речовини:

1 капсула містить: Беліси екстракту сухого, отриманого із водно-спиртового екстракту (1:3) (екстрагент — етанол 40 %) із суміші: пасифлори трави (Passiflorae herba) 100 мг; липи квіток (Tiliae flores) 100 мг; материнки трави (Origani vulgaris herba) 66,7 мг; шавлії листя (Salviae officinalis folia) 33,3 мг; меліси трави (Melissae herba) 33,3 мг, в перерахунку на 5 % вологу (4,3–5,3 % мальтодекстрину, 4,3–5,3 % кремнію діоксиду колоїдного безводного) — 51,2 мг;

Інші речовини:

магнію стеарат; лактоза, моногідрат;
капсула тверда желатинова: желатин, синій патентований V (Е 131), титану діоксид (Е 171), заліза оксид жовтий (Е 172).

Виберіть країну інструкції:

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

 

БЕЛІСА

(BELISA)

Склад:

діючі речовини: 1 капсула містить: Беліси екстракту сухого, отриманого із водно-спиртового екстракту (1:3) (екстрагент — етанол 40 %) із суміші: пасифлори трави (Passiflorae herba) 100 мг; липи квіток (Tiliae flores) 100 мг; материнки трави (Origani vulgaris herba) 66,7 мг; шавлії листя (Salviae officinalis folia) 33,3 мг; меліси трави (Melissae herba) 33,3 мг, в перерахунку на 5 % вологу (4,3–5,3 % мальтодекстрину, 4,3–5,3 % кремнію діоксиду колоїдного безводного) — 51,2 мг;

допоміжні речовини: магнію стеарат; лактоза, моногідрат;

капсула тверда желатинова: желатин, синій патентований V (Е 131), титану діоксид (Е 171), заліза оксид жовтий (Е 172).

 

Лікарська форма. Капсули.

Основні фізико-хімічні властивості: тверді желатинові капсули салатового кольору. Вміст капсул — порошок від червоно-коричнюватого до коричневого кольору, що містить невеликі часточки від світлого до темного кольору.

 

Фармакотерапевтична група.

Снодійні та седативні засоби. Код АТХ N05С М.

 

Фармакологічні властивості.

Комбінований лікарський засіб рослинного походження. Беліса чинить седативну, гіпотензивну, спазмолітичну та протизапальну дії. Препарат спричиняє збільшення сечовиділення та жовчовиділення, регулює обмін речовин (вуглеводів і жирів), поліпшує загальний стан організму.

 

Клінічні характеристики.

Показання.

У складі комплексної терапії захворювань нервової системи (при неврастенії, головному болі,  порушеннях сну, астенічному стані); при артеріальній гіпертензії (легкій та помірній формі).

 

Протипоказання.

Підвищена чутливість до компонентів лікарського засобу, підвищена секреція шлунково-кишкового тракту, артеріальна гіпотензія. Поліноз.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

При одночасному застосуванні з препаратами, які пригнічують центральну нервову систему, такими як барбітурати, транквілізатори, можливе посилення седативної, снодійної дії.

При одночасному застосуванні можливе посилення дії гіпотензивних та протизапальних засобів. Не рекомендується одночасне застосування із синтетичними седативними засобами та з бензодіазепінами. Слід уникати одночасного застосування з дисульфірамом.

Шавлія посилює дію інших протизапальних засобів.

У разі необхідності одночасного застосування будь-яких інших лікарських засобів слід проконсультуватися з лікарем.

 

Особливості застосування.

У пацієнтів літнього віку лікування слід розпочати з мінімальної дози, використовуючи лікарський засіб Беліса у формі крапель оральних.

Лікарський засіб містить лактозу, тому, якщо у пацієнта встановлено непереносимість деяких цукрів, перед прийомом потрібно проконсультуватися з лікарем.

З обережністю застосовувати пацієнтам із тяжкими органічними захворюваннями травного тракту.

 

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Лікарський засіб Беліса не застосовувати у період вагітності або годування груддю.

 

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Під час лікування препаратом Беліса слід утримуватися від керування транспортними засобами та роботи з потенційно небезпечними механізмами.

 

Спосіб застосування та дози.

Приймати всередину по 1 капсулі тричі на добу за 30 хв до їди або через 1 годину після прийому їжі.

Курс лікування залежить від тяжкості перебігу захворювання, а також від характеру супутньої терапії і триває від 14 діб до 1 місяця. У разі необхідності курс терапії можна повторити.

 

Діти.

Лікарський засіб Беліса  не застосовувати дітям віком до 12 років.

 

Передозування.

При застосуванні доз лікарського засобу, які перевищують рекомендовані, можливе виникнення сонливості. При передозуванні можливі запаморочення, в’ялість, зниження концентрації уваги. Лікування: припинити застосування препарату та звернутися до лікаря.

 

Побічні реакції.

Можливі:

З боку травного тракту: нудота, блювання.

З боку серцево-судинної системи: тахікардія, брадикардія.

З боку нервової системи: запаморочення, сонливість.

З боку імунної системи: васкуліт, алергічні реакції, включаючи висип, свербіж, набряк, почервоніння шкіри.

При появі побічних реакцій припинити прийом препарату та звернутися до лікаря.

 

Термін придатності.

3 роки.

 

Умови зберігання.

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 ºС. Зберігати у недоступному для дітей місці.

 

Упаковка.

По 10 капсул у блістері; по 3 або 9 блістерів у пачці.

 

Категорія відпуску.

Без рецепта.

Артеріальна гіпертензія

22.07.2021

120/80 – показання артеріального тиску здорової людини, які прийнято вважати нормою. Однак далеко не всі люди в нашій країні можуть ними похвалитися. Багато хто має артеріальну гіпертензію - захворювання, для якого характерно підвищений тиск 140/90 міліметрів ртутного стовпа і вище.

Читати далі
Ризики артеріальної гіпертензії

22.07.2021

Артеріальна гіпертензія являє собою мультифакторное захворювання, коли спостерігається стабільне перевищення верхнього, нижнього артеріального тиску (АТ) протягом не менше трьох вимірів поспіль.

Читати далі
Артеріальна гіпертензія

22.07.2021

Артеріальна гіпертензія являє собою таке захворювання, при якому спостерігається стійке підвищення систолічного артеріального тиску (АТ), воно тримається на позначці 140 мм рт.ст.і більш протягом не менше трьох вимірів поспіль.

Читати далі
Астенічний стан – що це таке?

22.07.2021

Астенічний стан або нервово-психічна слабкість характеризується підвищеною стомлюваністю і дратівливістю, вегетативними порушеннями, нестабільністю настрою, інсомнією, неможливістю довгостроково розумово працювати, виконувати фізичні вправи, непереносимістю гучних звукових і яскравих світлових ефектів.

Читати далі
Порушення сну у підлітків

22.07.2021

Повноцінний сон є природним фізіологічним станом спокою і відпочинку, запорукою нормального функціонування організму. Підлітки повинні спати близько 9 годин на добу.

Читати далі
Важливість сну для організму людини

22.07.2021

Міцний і здоровий сон необхідний в будь-якому віці і однаково важливий для дітей і дорослих. Під час сну організм людини відновлює життєві сили, витрачені за день.

Читати далі
Головні болі у жінок

22.07.2021

Головні болі відносяться до неврологічних захворювань, можуть мати локалізацію в будь-якій зоні, включаючи волосяну частину, область шийних хребців, особи, внутрішньої частини голови.

Читати далі
Як позбутися головного болю?

22.07.2021

Коли болить голова, навіть улюблена справа не приносить радості і перетворюється в нестерпний процес. Больовий синдром є захисним механізмом організму, контрольованим нервовою системою і сигналізує про небезпеку.

Читати далі
Що таке астенічний невроз або дитяча неврастенія?

22.07.2021

Розлади нервової системи характерні не тільки для дорослих, але і для дітей. Неврастенія у дитини може проявлятися у вигляді різних симптомів: зайвої плаксивості, підвищеною збудливістю, неспокоєм, у підлітків - поведінкою, відмінним від інших, "труднощами".

Читати далі

Показать еще