fbpx

Рослинні препарати від безсоння

Фильтр
Лікарська форма
Торгові марки
Інші фільтри
Термін придатності
Розмір упаковки
Умови відпуску
АТХ-класифікація
Фармгрупа
МНН
Показання
Діти
Вагітні
Годуючі матері
Алергіки
Діабетики
Водії
Без рецепта
Беліса
Беліса

Комбінований лікарський засіб рослинного походження для зняття психічної та емоційної напруги, заспокоює нервову систему, пол . . .

Краплі,

Детальніше Де купити
Без рецепта
Беліса капсули
Беліса капсули

Комбінований лікарський засіб рослинного походження для зняття психічної та емоційної напруги, заспокоює нервову систему, пол . . .

,

Детальніше Де купити

Безсоння - одне й найпоширеніших порушень, з яким зіштовхуються люди різного віку у всьому світі. Причини можуть бути різноманітні - від регулярного стресу до більш серйозних захворювань, але наслідки завжди негативно впливають на якість життя. Зниження концентрації, постійне відчуття втоми та поганий настрій - ось лиш невеликий перелік наслідків, які можуть виникнути внаслідок тривалих проблем з засипанням. Найефективнішим та найбезпечнішим рішенням стануть рослинні препарати від безсоння виробництва фармацевтичної компанії Vishpha.

Зміст:

 1. Що таке безсоння які його причини
 2. Які признаки свідчать про те, що у вас безсоння
 3. Рослинні препарати від безсоння - принцип дії, форма випуску
 4. Які компоненти входять до складу рослинних препаратів бід безсоння
 5. Коли потрібно вживати рослинні препарати від безсоння
 6. Які є протипоказання до вживання рослинних препаратів від безсоння
 7. Рослинні препарати проти безсоння: інструкція з використання
 8. Побічні дії та особливі примітки до рослинних препаратів від безсоння
 9. Часті запитання та відповіді

Що таке безсоння які його причини

Безсоння - це порушення сну, при якому людина тривалий час не може заснути або в неї спостерігаються проблеми з тривалістю та глибиною відпочинку. Зазвичай ця проблема є систематичною, тобто вищенаведені порушення спостерігаються на постійній основі або мають високу періодичність. В результаті пацієнт може відчувати безсилля, запаморочення, погіршення концентрації та постійне виснаження, адже такий відпочинок не є повноцінним. Якщо у вас виникла така проблема, варто купити дієвий препарат від безсоння, найкращі засоби представлені на сайті vishpha.ua.

Причиною виникнення безсоння й необхідності вживати ліки від порушення сну можуть бути наступні:

 • стрес;
 • відсутність стабільного графіка;
 • наявність психічних розладів;
 • наявність захворювань, які супроводжуються больовими відчуттями та іншим дискомфортом;
 • вживання деяких препаратів;
 • вживання надмірної кількості стимуляторів (кофеїн, нікотин, алкоголь тощо).

Обираючи засіб від безсоння важливо розуміти, що навіть найкращі ліки не зможуть повністю вирішити проблему без комплексного підходу. Тож перед початком прийому варто звернутись до лікаря або відкоригувати графік самостійно, якщо є така можливість.

Які признаки свідчать про те, що у вас безсоння

Ознак наявності безсоння є досить багато, вони можуть мати різну інтенсивність та проявлятись з різною періодичністю. Тому, якщо ви хочете підібрати дійсно дієвий засіб від безсоння, варто врахувати усі особливості вашого стану.

До найпоширеніших ознак безсоння відносять:

 • проблеми з засинанням;
 • періодичне пробудження протягом ночі;
 • раннє пробудження і неможливість повторно заснути;
 • відчуття втоми після сну;
 • проблеми з засинанням вдень навіть при великій втомі.

В результаті тривалого порушення сну можуть спостерігатись небажані наслідки, які також здатні погіршувати поточний стан. В результаті гостре тимчасове безсоння може перерости в хронічне, тож, якщо ви хочете уникнути наступних ускладнень, варто почати прийом рослинних препаратів від безсоння якомога швидше.

Порушення сну може спричинити наступні наслідки:

 • хронічна втома;
 • дратівливість;
 • проблеми з концентрацією;
 • тривожність;
 • відчуття розчарування;
 • погіршення працездатності;
 • головний біль;
 • дискомфорт у животі;
 • перепади настрою тощо.

При довготривалому безсонні й супутніх розладах може виникнути депресія, яка потребуватиме серйознішого медикаментозного або терапевтичного лікування. Використання рослинного препарату від безсоння у такому разі дозволить уникнути зниження рівня якості життя.

Рослинні препарати від безсоння - принцип дії, форма випуску

В цьому розділі представлені рослинні препарати від безсоння, які дозволять або повністю позбутись цієї проблеми, або відчутно покращити стан хворого. Препарати, як правило, мають комбіновану дію, адже містять у складі екстракти лікарських трав, які діють на організм комплексно. До таких засобів відноситься Беліса виробництва фармацевтичної компанії Vishpha. Вона має доведену ефективність та зручну форму випуску.

Форма випускуОписОб'єм упаковки
КрапліВодно-спиртовий розчин. Краплі мають насичений темний з червоним відтінком колір та специфічний трав'яний аромат.25 або 40 мл
КапсулиТверда капсула з желатину. Всередині міститься порошок червоно-коричневого кольору, який може мати нерівномірне забарвлення за рахунок різнокольорових вкраплень.30 капсул


Обирати форму випуску рослинного препарату від безсоння слід на власний розсуд або за рекомендацією лікаря. Краплі продаються у флаконі зі зручним дозатором, тож ви без проблем зможете відміряти потрібну кількість препарату. капсули запаковані в надійні блістери та повністю захищені від зовнішнього впливу.

Які компоненти входять до складу рослинних препаратів бід безсоння

Рослинний препарат від безсоння Беліса має ідентичний склад незалежно від форми випуску. Різницю становить наявність етанолу в краплях, оскільки він використовується у якості екстрагенту.

КомпонентОпис
Трава пасифлориСедативна та снодійна дія
Квітки липиДіуретична, протизапальна, жарознижувальна, потогінна та ін
Материнки траваСедативна, протизапальна, антисептична, антиоксидантна дія
Шавлії листяЗміцнює стінки судин, регулює функцію ШКТ
Трава мелісиСедативна дія


Окрім яскраво вираженого седативного ефекту препарат має сечогінну та жовчогінну функції. Це дозволяє вивести з організму токсини та шлаки, відрегулювати обмін речовин. При правильно підібраному дозуванні помітно покращується загальне самопочуття та стан організму.

Коли потрібно вживати рослинні препарати від безсоння

Рослинний препарат проти безсоння Беліса можна використовувати як складову комплексної терапії, так і як самостійний засіб для покращення якості сну. Важливо розуміти, що попри натуральний склад засіб є медичним препаратом, тож його дозування, частоту прийому та правила комбінування з іншими медикаментами має визначити лікар. Це дозволить не лише отримати найкращий ефект, але й не зашкодити вашому здоров'ю.

Рослинні ліки від порушень сну можуть призначати у таких випадках:

 • при неврастенії;
 • головних болях;
 • порушенні сну;
 • астенічному стані;
 • артеріальній гіпертензії.

Також за рішенням лікаря препарат може бути доданий при лікуванні інших хвороб, перебіг яких супроводжується порушеннями сну внаслідок больових відчуттів або побічних ефектів, спричинених іншими препаратами. У таких випадках до використання рослинного препарату від безсоння слід поставитись з особливою уважністю та відмінити у разі погіршення стану або виникнення побічних дій.

Які є протипоказання до вживання рослинних препаратів від безсоння

Як і будь-який засіб, який має доведену ефективність, рослинний препарат від безсоння Беліса має протипокази до вживання. Їх перелік пов'язаний як з індивідуальною чутливістю організму, так і з можливою взаємодією компонентів препарату з речовинами, які можуть міститись в супутньому лікуванні.

Тож, вживання рослинного препарату від безсоння Беліса не рекомендоване в таких випадках:

 • підвищена чутливість або алергічні реакції на окремі складники препарату;
 • порушення в секреції ШКТ;
 • артеріальна гіпотензія.

Такі обмеження визначені через наявність яскраво вираженого сечогінного ефекту препарату, оскільки він може призвести до порушення водного балансу або ще більшого зниження артеріального тиску відповідно. Якщо у вас є будь-яке з вищевказаних порушень, потрібно обов'язково повідомити про це лікаря. Прийом рослинного препарату від безсоння Беліса можливе тільки у випадках, якщо користь буде більшою за потенційні ризики та під пильним наглядом лікаря.

Рослинні препарати проти безсоння: інструкція з використання

Якщо ви раніше не приймали рослинні засоби проти безсоння, варто починати лікування з мінімальної дози незалежно від того, обрали ви капсули чи краплі. препарат потрібно запивати великою кількістю води, краплі можна попередньо розвести. Дозування та тривалість лікування має визначити лікар.

Щодо рекомендованої схеми застосування рослинного препарату від безсоння, то вона наступна:

 • 10-20 крапель або 1 капсула за один прийом;
 • 3 рази на день за 30 хвилин до або через годину після їжі;
 • курс прийому 14-30 днів.

Якщо ви паралельно приймаєте інші лікарські препарати, прийом рослинного засобу від безсоння Беліса може бути скориговано відповідно до особливостей терапії. При цьому варто утриматись від самостійного змінення дозування або частоти вживання.

Побічні дії та особливі примітки до рослинних препаратів від безсоння

Правила прийому препарату від безсоння Беліса, які описані вище, дозволять вам уникнути його передозування. Попри те, що діючі речовини засобу мають повністю натуральну основу, зловживання може призвести до небажаних наслідків. У разі, якщо ви виявили одну або декілька ознак передозування, потрібно припинити прийом препарату та звернутись до лікаря.

При передозуванні препаратом спостерігались такі симптоми:

 • сонливість;
 • запаморочення;
 • в'ялість;
 • погіршення концентрації.

Також є ряд загальних рекомендацій:

 • не можна застосовувати вагітним та жінкам, які годують груддю;
 • варто утриматись від керування автомобілем та іншими транспортними засобами;
 • варто утриматись від керування складними механізмами, які можуть становити потенційний ризик для життя та здоров'я;
 • не можна давати дітям до 12 років.

Дані застереження щодо прийому препарату базуються на седативному ефекті, який може вплинути на швидкість реакції, що особливо критично у випадках з керуванням різноманітними механізмами.

Часті запитання та відповіді

Оскільки проблема безсоння сьогодні є досить поширеною, ми вирішити зібрати найпопулярніші питання про препарати, які дозволяють ефективно боротися з цією проблемою, а також відповіді на них.

Що краще: краплі чи капсули Беліса?

Обидві форми випуску мають ідентичний склад та ефективність. Основна різниця - наявність етанолу в краплях, то ж ви можете обрати будь-який варіант.

Чи безпечний препарат?

Засіб має натуральну основу, при цьому є певні протипокази до прийому. За дотримання усіх правил та рекомендацій лікаря він не становить загрозу для здоров'я.

Чи можна поєднувати Беліса з іншими ліками?

Препарат призначений для комплексного лікування, тож його можна поєднувати з іншими медикаментами. Процес має контролювати лікар, також важливо дотримуватись призначеної схеми.

Яка ціна препарату?

Вартість залежить від форми випуску, а також об'єму упаковки. Актуальну ціну ви зможете побачити на сторінці препарату.

Чи можна давати засіб Беліса дітям?

До 12 років препарат не рекомендований. До 18 лише за призначенням лікаря.