fbpx

Спрей для горла при ангіні

Фильтр
Лікарська форма
Торгові марки
Інші фільтри
Термін придатності
Розмір упаковки
Умови відпуску
АТХ-класифікація
Фармгрупа
МНН
Показання
Діти
Вагітні
Годуючі матері
Алергіки
Діабетики
Водії
Без рецепта
Люгс
Люгс

Розчин для зовнішнього застосування у флаконі з механічним розпилювачем допоможе швидко позбутися неприємних відчуттів в горл . . .

Розчин,

Детальніше Де купити

Болить горло: причини та лікування

Болюче дряпання в горлі виникає не тільки через інфекції, як вважає більшість людей, причиною може стати сухе або забруднене повітря, коли до неприємних відчуттів додаються сухість у роті, нестача слини. Біль у горлі говорить про запалення слизової оболонки ротоглотки, на яку потрібно відразу ж реагувати.

Інфекції та лікування

Якщо до болів у горлі додаються температура, сухий кашель, різь в очах, можна впевнено говорити про вірусну інфекцію, у цьому випадку на епітелій діє збудник, уражаючи нервові закінчення.

Серед найпоширеніших захворювань горла лікарі називають:

  • вірусний фарингіт;
  • інфекційний мононуклеоз із запаленням лімфовузлів;
  • аденоїдовірусну інфекцію;
  • герпес.

Дорослими ліками від болю в горлі медики підбирають залежно від діагнозу, але у всіх випадках у хід йдуть протизапальні та знеболювальні засоби, які застосовують для полоскань, інгаляцій, змащувань та розсмоктування. До їх складу входять антисептики, ефірні олії, протимікробні компоненти.

Найпопулярнішими препаратами для лікування хворого горла у дорослих вже багато років залишаються пігулки, пастилки та льодяники. Їх зручно носити з собою, можна вживати без рідини, полегшення настає за лічені хвилини. Завдяки спеціальним технологіям діючі речовини у складі вивільняються повільно, довше затримуються у зоні запалення, прискорюють загоєння.

Інші ефективні ліки

Хороший результат демонструють і такі лікарські форми, як аерозолі, за допомогою яких зручно точніше спрямовувати ліки на слизову. Спеціальні склади успішно борються з мікробами, знімають біль та запалення, іноді лікарі радять чергувати пастилки або льодяники з аерозольним зрошенням.

Склади ліків можуть відрізнятися, але дія у них однакова. Допомагають позбутися болю в горлі антисептики на основі йоду, з камфорою та евкаліптовою олією, на стрептоциді та м'ятній олії. При таких ускладненнях, як фарингіт, ларингіт, катаральна ангіна, вступають у бій потужніші препарати, які вражають мембрани вірусів.

При домашньому лікуванні зручно робити полоскання, тому варто використовувати ще й такий гарний лікувальний засіб, як антисептичні розчини, які не менш успішно борються із запаленням та полегшують біль. Як дитині, так і дорослому пацієнтові розчини потрібно розбавляти водою – залежно від концентрації препарату, в середньому це 1 до 4, але є варіанти і 1 до 20, і навіть 1 до 100, якщо розчин надто потужної концентрації.

Не варто визначати самостійно, яке із засобів від болю в горлі для дорослих найкраще і спрацює ефективніше. Надійніше звернутися до лікаря, адже цей симптом може бути провісником складнішого захворювання, ніж звичайна застуда.

Можливості Vishpha

Вже не один рік пропонує свою продукцію – серію якісних лікарських засобів – компанія Vishpha. Підприємство, засноване ще в 1938 році на базі Житомирської фармацевтичної фабрики, випускає різні ліки, як на основі натуральної тваринної та рослинної сировини, так і штучно синтезовані. Всі вони пройшли перевірку та відповідають вимогам сертифікату GMP, міжнародним стандартам якості.

На сьогоднішній день компанія Vishpha входить до десятки найкращих українських виробників. Окрім вітчизняного ринку, представляє свою продукцію в Америці, Білорусі, Грузії, Молдові і дуже успішно. І робота зі створення нових ліків продовжується, із забезпеченням повного контролю якості на всіх етапах виробництва.