fbpx
Без рецепта

Живокост Артолія

Живокост Артолія з оливковою олією тамує біль для впевненого руху

Форма випуску:

Мазь

Вікові рамки:

Дозволено від 18 років

Категорія відпуску:

Без рецепта

Опис
Інструкції
01.Про препарат

Живокост Артолія

Поліпшена класична формула, для полегшення болю при хронічних захворюваннях суглобів, м’язів і болях в наслідок ударів, розтягування сухожиль, закритих переломів кісток.

02.Показання

Препарат приймається:

Ревматичний біль, невралгія, ішіас, люмбаго, радикуліт, міалгія, артралгія, остеохондроз, артрити;

03.Склад

Діючі речовини:

Сomfrey roots, Vitamin E

Живокост Артолія - впевнений рух без болю в суглобах

Живокост Артолія (мазь) – лікарський засіб рослинного походження для здоров'я суглобів та м'язів, можна купити недорого з доставкою по Україні вже сьогодні, скориставшись зручним інтернет-ресурсом; актуальна ціна, інструкція застосування Живокосту Артолія представлена на сайті. Реалізація мазі Живокост Артолія, а також інших лікарських форм препаратів (гель, крем, бальзам) для полегшення болю та впевненого руху від фармкомпанії Vishpha здійснюється через аптеки України.

Зміст:

 1. Живокост Артолія - впевнений рух без болю в суглобах
 2. Живокост Артолія (мазь): особливі вказівки щодо застосування
 3. Використання мазі Живокост Артолія: важливі рекомендації
 4. Коли слід купити мазь Живокост Артолія: показання до застосування
 5. Як діє мазь Живокост Артолія?
 6. Живокост Артолія: перевага застосування мазі
 7. Мазь Живокост Артолія від остеохондрозу, радикуліту, ішіасу, люмбаго, міалгії, артралгії
 8. Ціна на мазь Живокост Артолія з оливковою олією для симптоматичного лікування болю в суглобах, м'язах в Україні
 9. Часті питання про мазь Живокост Артолія


Живокост Артолія (мазь) допоможе в комплексній терапії гострих та хронічних болів суглобової, м'язової тканини, захворювань опорно-рухової системи; фітопрепарат активно застосовується в сучасній ортопедії, неврології.

Живокост Артолія (мазь) ефективний у боротьбі з болями, неприємними відчуттями в суглобах або м'язовій тканині.

Живокост Артолія (мазь) зменшує, усуває запальні процеси в суглобах, м'язах, скорочує, притуплює, знімає суглобовий біль, має антимікробну дію, посилює регенерацію, відновлює хрящову тканину, сприяє прискореному зрощенню (швидкої консолідації) кісткової тканини при переломі, позбавляє больових відчуттів при вивиху, забитому місці.

Мазь Живокоста Артолія застосовують для полегшення болю внаслідок забитих місць, розтягування сухожиль, закритих переломів кісткової тканини, при хронічних захворюваннях скелетної мускулатури, рухомих з'єднань кісток скелета, ревматичних болях та ін.

Живокост Артолія (мазь): особливі вказівки щодо застосування

Застосування мазі, а саме процес нанесення лікарського препарату на шкіру не вимагає спеціальних знань, але існує кілька корисних порад-рекомендацій, дотримання яких дозволить підвищити ефект від Живокосту Артолія. Рекомендації включають заходи, що стосуються всіх етапів процедури нанесення мазі Живокост Артолія (лікувальної аплікації).

Етапи нанесення на шкіру мазі Живокост Артолія

Очистити шкіру перед лікувальною аплікацією

Обробити (промити теплим мильним розчином, очистити водою) область шкіри, на яку наноситиметься мазь Живокост Артолія. Обробка шкіри необхідна для видалення з її поверхні надлишкового секрету сальних залоз, який може перешкоджати ефективному всмоктуванню мазі Живокост Артолія.

Ретельно просушити шкірний покрив

Ретельно просушити ділянку шкіри за допомогою рушника, видаляючи надмірну вологу.

Підготувати шкірний покрив для нанесення мазі Живокост Артолія, повільно розтираючи легкими круговими рухами. Дана маніпуляція дозволить покращити кровообіг в оброблюваній зоні, дозволить мазі Живокост Артолія швидко досягти осередку запалення.

 

Нанести на шкіру невелику кількість мазі

Мазь, гель, крем, бальзам Живокост Артолія слід наносити невеликими точками на шкіру, де відчувається біль, дискомфорт, де передбачається запальний процес.

Розтерти мазь по шкірі легкими круговими рухами

Після точкового нанесення на осередок запалення мазь Живокост Артолія необхідно почати розтирати аналогічними легкими круговими рухами. Розтирання шкіри припиняють після зникнення блиску на шкірі, не домагаючись почервоніння покриву шкіри.

Накрити оброблену ділянку шкіри серветкою

Після вбирання мазі, гелю, крему Живокост Артолія слід накрити оброблену ділянку шкіри, використовуючи чисту серветку, м'яку тканину, створюючи додатковий ефект, що розігріває.

Використання мазі Живокост Артолія: важливі рекомендації

Не рекомендується використовувати мазь при індивідуальній непероносимості. Не використовувати ліки під час вагітності або годування груддю. Не можна наносити препарат на подразнену шкіру з вираженими ознаками алергічної реакції, на слизові оболонки та відкриті рани. Не допускати попадання мазі Живокост Артолія у вічі. 

Наносити мазь Живокост Артолія необхідно суворо на очищену шкіру лише за необхідності. Оскільки м'яка лікарська форма Живокосту Артолія (мазь) має рослинне походження, то до зберігання лікарського препарату слід підходити серйозно. Недотримання рекомендацій щодо зберігання мазі призведе до швидкого псування фітопрепарату.

Тюбик з маззю Живокост Артолія можна зберігати при кімнатній температурі, але не рекомендується тривале перебування мазі у відкритому стані. Контакт із повітрям призведе до швидкого випаровування спиртового компонента з тюбика, що відповідає за лікувальний ефект.

Після нанесення на шкіру мазі Живокост Артолія необхідно обов'язково промити руки мильним розчином. Оскільки залишки лікарського препарату на руках можуть легко проникнути з пальців на кон'юнктиву, слизову оболонку носа або в ротову порожнину, викликавши роздратування (печіння, дискомфорт в очах, ротової порожнини, сльозотечу, чхання тощо). Щоб позбавитися небажаних симптомів при попаданні залишків мазі на слизові оболонки, слід негайно та ретельно вимити уражені області, використовуючи слабкий розчин питної соди.

Коли слід купити мазь Живокост Артолія: показання до застосування

Лікування опорно-рухового апарату вимагає обов'язкової комплексної терапії, але для локального знеболювання, зняття больового синдрому застосовують місцеві засоби, наприклад, мазь Живокост Артолія з протизапальним та болезаспокійливим ефектом.

Мазь Живокост Артолія рекомендується застосовувати в комплексній терапії, коли наявне захворювання чи патологічний стан не потребує більш серйозної медичної допомоги. Живокост Артолія (мазь) дозволяє ефективно усунути легку та помірну симптоматику, яка спричинена тимчасовими порушеннями в опорно-руховому апараті.

Живокост Артолія доцільно використовувати для терапії наступних захворювань та хворобливих станів

Захворювання, хворобливі стани

Фармакологічна дія мазі

Живокост Артолія

незначні закриті механічні пошкодження внутрішніх м'яких тканин або органів без сильного порушення їхньої структури

рання і регулярна лікувальна аплікація мазі Живокост Артолія дозволить зменшити больовий синдром, а також скоротити розміри гематоми, що формується в області осередку запалення. Будь-які синці внаслідок забитих місць можна лікувати за допомогою Живокосту, який прискорить їх зникнення

функціональний суглобовий біль, дискомфорт у зв'язковому апараті, сполучної тканини, викликані перевантаженням після інтенсивної важкої роботи або фізичних тренувань

терапевтична дія мазі Живокост Артолія практично завжди дозволяє повністю усунути біль, неприємні відчуття у суглобах, м'язах


остеохондроз на ранній стадії

мазь Живокост дозволить позбутися больових відчуттів у спині, попереку, а також усуне скутість м'язової тканини в осередку запалення

артроз крупних, дрібних суглобів на ранній стадії

захворювання, патологічний стан можна лікувати за допомогою Живокосту Артолія, який ефективно усуває больові відчуття, будь-який дискомфорт у стані спокою, а також під час помірних рухових навантажень


спортивні, побутові травми

радикуліт, артрит, невралгія, міалгія, артралгія, здавлення або подразнення сідничного нерва, гострий біль у попереку

відновлення після перенесених травм (закриті переломи, вивихи, розриви зв'язок, розтягнення)

в період відновлення мазь Живокост Артолію включають до складу комплексної терапії, препарат активізує процеси регенерації у тканинах

будь-які дистрофічні процеси шкірного покриву (сухість, тріщини, лущення)

мазь Живокост Артолія має зволожуючі властивості, пом'якшуючий ефект, дозволяє усувати симптоми, що супроводжують патологічні зміни складу шкіри

М'язовий біль, болючі відчуття в суглобах можуть з'являтися у людей будь-якого віку. Біль буває фізіологічним або патологічним, але у всіх випадках завдає людині значного дискомфорту. Для його усунення лікар може призначити знеболювальну мазь Живокост Артолія від фармкомпанії Vishpha, лікарський засіб можна купити за допомогою зручного інтернет-ресурсу в будь-якій аптеці України.

Як діє мазь Живокост Артолія?

Рослинні екстракти, речовини, що діють Живокосту Артолія у формі мазі забезпечують наступні ефекти:

 • зменшують запальні процеси в суглобовій тканині, в ділянці спини, попереково-крижового відділу, м'язах та зв'язковому апараті;

 • прискорюють регенеративні процеси, відновлення пошкодженої тканини при закритому переломі, розтягуванні зв'язок, забиття;

 • форсують процеси загоєння ран та виразкових уражень;

 • стимулюють ріст кісткової тканини, регенерацію епітелію, зменшують біль, дискомфортні відчуття;

 • мають гемостатичну, протизапальну дію.

Важливу роль усуненні м'язового, суглобового болю грає медикаментозне лікування. У сучасній ортопедії, неврології у складі комплексної терапії активно застосовують засоби локальної дії, а саме мазь Живокост Артолія.

Живокост Артолія: перевага застосування мазі

Препарати від болів у спині, попереково-крижовому відділі хребта, верхніх або нижніх кінцівках випускають у різних лікарських формах: гель, мазь, лініменти, крем, спрей, настоянка, пластир та ін.

Знеболюючий лікарський засіб у формі мазі Живокост Артолія має найбільш щільну текстуру, повільно вбирається, завдяки чому відрізняється тривалим впливом. Легкий гель здатний швидко проникати углиб тканин, забезпечуючи прискорений, але короткочасний знеболюючий ефект. Крем має більш ніжну консистенцію, він часто розтікається по поверхні шкірного покриву.

Суглобовий, м'язовий біль для сучасної людини — не рідкість. Больові відчуття суттєво здатні обмежувати рухи тіла, знижувати якість життя людей. Впоратися з дискомфортними відчуттями допоможуть лікарські засоби для зовнішнього застосування.

Ефективну, недорогу мазь Живокост Артолія від болю в суглобах, м'язах можна придбати у будь-якій аптеці України; на нашому сайті покупці можуть замовити онлайн та купити за доступною ціною лікарський препарат зовнішнього застосування вже сьогодні. Для зручності покупців пропонується при оформленні та оплаті замовлення вказувати адресу найближчого до вас аптечного пункту, де можна буде забрати замовлену мазь Живокост Артолія.

Важливо пам'ятати, такі препарати зовнішнього застосування лише усувають симптоматику. Щоб виявити та усунути причину болю, дискомфортних відчуттів у суглобах, необхідно звернутися до лікаря.

Мазь Живокост Артолія від остеохондрозу, радикуліту, ішіасу, люмбаго, міалгії, артралгії

Патологічні стани часто провокуються дегенеративно-дистрофічними змінами в хребті, компресійними переломами хребців, травмами попереково-крижового відділу, зміщенням міжхребцевих дисків, артритом різного походження, неправильною поставою. Захворювання опорно-рухового апарату можуть бути викликані надмірним фізнавантаженням, перенесенням важких предметів, переохолодженнями, застудою, різкими незручними рухами, тривалою некомфортною позою, а також вагітністю, зайвою вагою, гіподинамією.

У терапії захворювань хребта з ураженням міжхребцевих дисків, тканин самих хребців, нападом гострого болю в попереку, патологій периферичного відділу нервової системи, попереково-крижового радикуліту, затискання сідничного нерва, інших хвороб кістково-м'язової системи велика роль приділяється медикаментозному лікуванню, спрямоване відновлення повноцінної передачі імпульсів по нервових волокнах.Терапія захворювань часто починається із призначення специфічних лікарських препаратів, здатних усунути больовий синдром, знизити інтенсивність болю. Найчастіше призначають болезаспокійливі фармпрепарати, що ефективно усувають біль, наприклад, мазь Живокост Артолія, яка є одним з найкращих ефективних засобів від остеохондрозу, ішіасу, люмбаго, міалгії, артралгії, радикуліту, застосовується при симптомах невралгії.

Мазь Живокост Артолія має місцеву дію, не надає негативного, клінічно значущого системного впливу на людський організм. Медикаментозний засіб зовнішнього застосування починає свою дію практично відразу ж після нанесення, добре вбираючись через шкіру, досягаючи осередку запалення.

Комплекс виражених симптомів при захворюваннях опорно-рухової системи часто характеризує стискання нервових закінчень, що відходять від спинного мозку. Запальний процес може розташовуватися в будь-якому відділі хребетного стовпа. Попереково-крижовий відділ людини зазнає інтенсивних навантажень через те, що тіло здебільшого приймає вертикальне положення. Тому поперек, криж найбільше схильні до розвитку дегенеративно-дистрофічних явищ у хребті і пов'язаних з ними болів, вимушеним обмеженням рухової активності людини, рефлекторним перенапругою, спазмуванням м'язів

Мазь Живокост Артолія з знеболюючим ефектом надає можливість людині нормально пересуватися, знімає больовий синдром, усуває скутість у м'язах, розширює судини, надає місцеву подразнювальну дію, покращує кровопостачання ділянки запалення, при цьому пацієнт може відчувати легке тепло в місці нанесення.

Ціна на мазь Живокост Артолія з оливковою олією для симптоматичного лікування болю в суглобах, м'язах в Україні

Фармакологічна компанія Vishpha (Україна) виробляє високоякісні лікарські препарати на основі натуральної сировини рослинного, тваринного походження. Медикаменти розробляються з використанням інноваційних формул, що ґрунтуються на масштабних наукових дослідженнях, орієнтованих на виготовлення високоефективних лікарських сполук.

Vishpha пропонує придбати різноманітний асортимент сучасних медикаментозних засобів, у тому числі мазь Живокост Артолія, настойка, корінь живокосту для лікування суглобового болю, больових відчуттів у м'язах; ліки можна купити в апиеках за доступною ціною у будь-якому місті України.

 Реалізація медикаментозних засобів фармацевтичної фабрики здійснюється через аптечні пункти України, багато з яких мають цілодобовий режим роботи та зручне розташування для покупця.

Часті питання про мазь Живокост Артолія

Навіщо мазь Живокост Артолія?

Якщо турбує артрит, радикуліт, остеохондроз, біль у попереку, спині, суглобах, то необхідно купити мазь Живокост Артолія; ліки сприяє зменшенню запалення в суглобовій, м'язовій тканині, прискорює регенерацію пошкоджених кісток при закритих переломах, розтягненнях зв'язок, забитих місцях.

Які захворювання лікує мазь Живокост Артолія?

Мазь Живокост Артолія призначають при ішіасі, радикуліті, міалгії, остеохондрозі, розтягах, забитих місцях; препарат активізує відновлення хрящової та кісткової тканини, покращує еластичність хрящів, відновлює місцевий імунітет, усуває запалення, зменшує біль у поперековому відділі хребта, спині, суглобах, зв'язковому апараті та м'язах.

Як діє мазь Живокост Артолія?

Мазь Живокост Артолія містить рослинні компоненти, які мають ранозагоювальну, протизапальну дію, заспокоюють біль, усувають неприємні відчуття в області запалення, а також сприяють відновлювальним процесам у пошкоджених тканинах та живленні клітин.

Як застосовувати мазь Живокост Артолія?

Дорослим пацієнтам рекомендується наносити мазь Живокост Артолія 2-3 рази на добу на болісну ділянку. Перед сном можна нанести шар мазі Живокост Артолія під пов'язку. Тривалість лікування визначає лікар, тривалість використання мазі залежить від супутньої терапії, особливостей хвороби, характеру, стадії, тяжкості захворювання, але загалом лікувальна аплікація має перевищувати 4–6 тижнів на рік.

Детальніше

Виберіть країну інструкції: