fbpx
Урохолум капсули

Урохолум капсули

Сила природи для ваших нирок!

Урохолум - фітопрепарат для боротьби із захворюваннями сечовидільної системи

Урохолум (капсули, краплі) – комбінований лікарський препарат рослинного походження можна купити недорого з доставкою по Україні вже зараз, скориставшись зручним інтернет-ресурсом; актуальна ціна, інструкція із застосування Урохолум (таблетки) представлена на сайті. Реалізація лікарських засобів фармкомпанії Vishpha здійснюється через аптеки України.

Урохолум (капсули/таблетки, краплі) допоможе в комплексній терапії гострих та хронічних захворювань нирок, сечового міхура, сечовидільної системи; Фітопрепарат активно застосовується як в урології, так і в гастроентерології.

Урохолум (капсули/таблетки) ефективний у боротьбі з циститом, уретритом, пієлонефритом, рослинний комбінований препарат застосовується при лікуванні запалення ниркової балії, нирок, при ураженні ниркових канальців, діурезі зі збільшеною концентрацією солей у сечі та ін.

Зміст:

 1. Урохолум - фітопрепарат для боротьби із захворюваннями сечовидільної системи
 2. Ефективність капсул Урохолум: фармакологічна дія фітопрепарату
 3. Урохолум (капсули/таблетки): показання до застосування
 4. Ціна на капсули Урохолум в Україні
 5. Капсули Урохолум: особливості застосування фітопрепарату
 6. Коли слід приймати Урохолум?
 7. Купити за доступною ціною в Україні капсули Урохолум для лікування хвороби нирок, захворювань сечовидільної системи
 8. Часті питання про Урохолум

  1. Урохолум у капсулах/таблетках широко застосовується в урологічній практиці лікування дисфункції сечостатевої системи різного генезу. Урологічні захворювання можуть мати як інфекційну природу, так і відрізнятись неінфекційним походженням. Запальне ураження сечовивідного каналу - один з патологічних станів, що найчастіше зустрічаються в лікувальній практиці урологічних захворювань, з яким успішно справляється фітопрепарат Урохолум.

   >Ефективність капсул Урохолум: фармакологічна дія фітопрепарату

   Урохолум (таблетки/капсули) містить комплекс біологічно активних компонентів, які легко абсорбуються, потім потрапляють у системний кровотік та стимулюють обіг крові в нирках та печінці.

   Фармакологічні властивості препарату УРОХОЛУМ 

   активізація процесу сечовиділення, зменшення набряклості м'яких тканин, покращення функціональності нирок, очищення сечовивідних шляхів

   бактерицидний ефект забезпечують біологічно активні компоненти фітопрепарату Урохолум, які мають антимікробні властивості, ефективно видаляючи патогенну флору із сечовидільної системи

   протизапальний ефект забезпечує біоактивний комплекс фітокомпонентів, діючі речовини усувають симптоматику запального процесу, що локалізується у сечовивідному каналі

   знеболюючий ефект забезпечують рослинні речовини-спазмолітики, які розслаблюють гладку мускулатуру органів сечовидільної системи, сечовивідного каналу, надаючи болезаспокійливу дію

   антиоксидантна, загальнозміцнююча дія, сприятливий вплив на процес відновлення організму та одужання після курсу терапії урологічних, гастроентерологічних патологій

   Урохолум (капсули) стимулює нирковий та печінковий кровообіг, сприяє посиленню сечовиділення та жовчовиділення, нормалізації тонусу гладкої мускулатури верхніх відділів сечовивідних шляхів та жовчного міхура. Урохолум (капсули) зменшує запальні процеси сечовивідних шляхів, має бактерицидні властивості, забезпечує діуретичний, жовчогінний, спазмолітичний ефект.

   Урохолум у складі комплексної терапії ефективно бореться з підвищеним вмістом у крові азотистих продуктів обміну, що виводяться нирками, сприяє видаленню з організму сечовини, сечової кислоти, хлоридів. Урохолум (капсули) широко застосовується у складі комплексної терапії сечокам'яної хвороби, рослинний препарат сприяє виведенню піску та конкрементів із сечовидільної системи.

   Урохолум (капсули): показання до застосування


   Урохолум у капсулах застосовують для лікування пацієнтів, які страждають на урологічні патології. Урохолум (капсули) призначають у лікувальній практиці, коли необхідно усунути ниркові кольки, впоратися з сечокам'яною хворобою, з утворенням кальцієво-оксалатних конкрементів, зняти ниркове запалення, безболісно зруйнувати та вивести камені з нирок та сечовидільного каналу, перешкоджати подальшому утворенню конкрементів та ін.
   Як ефективний рослинний препарат капсули Урохолум у складі комплексної терапії призначають у наступних клінічних випадках:

   При яких патологічних станах, захворюваннях застосовується УРОХОЛУМ у капсулах у складі комплексної терапії

   запалення сечового міхура

   Запальне захворювання сечовипускального каналу інфекційного генезу

   необструктивний хронічний пієлонефрит, пов'язаний із рефлюксом

   хронічний холецистит, дискінезія жовчовивідних шляхів

   хронічні неінфекційні захворювання нирок 

   нирковий літоїзм, профілактика утворення конкрементів

   сольовий діатез

   сечокам'яна, нирковокам'яна хвороба


   Урохолум (капсули), які можна купити онлайн за доступною ціною в Україні, застосовується в тих клінічних випадках, коли потрібно полегшити стан при сечокам'яній хворобі, розчинити камені, усунути ниркові коліки, коли необхідно зменшити вираженість запального процесу, забезпечити антимікробну, сечогінну, жовчогінну дію з спазмолітичним, антиазотемічним ефектом.
   Ціна на капсули Урохолум в Україні
   Урохолум продається по 10 капсул в одному блістері, по 6 блістерів в упаковці; ціна залежить від упаковки.
   Тверді желатинові капсули Урохолум мають корпус жовтого та темно-зеленого відтінку. Вміст капсул Урохолум – це біологічно активні компоненти у вигляді порошку від жовтого до коричневого відтінку. Урохолум можна купити онлайн за доступною ціною за допомогою аптечної мережі по 60 капсул в упаковці. Безрецептурний препарат Урохолум з обережністю слід приймати алергікам, діабетикам, заборонено використовувати вагітним жінкам, мамам, що годують, дітям до 12 років.
   Капсули Урохолум: особливості застосування фітопрепарату
   Урохолум у капсулах дорослим пацієнтам та підліткам старше 12 років рекомендується приймати перед їдою по одній капсулі/таблетці три рази на добу. Урохолум у твердій дозованій лікарській формі (капсули), що містить діючі біоактивні компоненти, слід приймати повністю, не розжовуючи шляхом проковтування, запиваючи достатньою кількістю чистої води або іншої рідини. Терапевтичний курс визначає лікар з урахуванням особливостей патології, важкості урологічного захворювання, характеру супутньої комплексної терапії. Курс лікування препаратом Урохолум може тривати від 5 діб до місяця. Лікар може призначити повторний курс терапії рослинним препаратом Урохолум (капсули).
   Капсула Урохолум містить кармуазин, який у поодиноких випадках може спровокувати алергічну реакцію. Капсули Урохолум містять лактозу, тому при діагностованій непереносимості молочного цукру слід проконсультуватися з фахівцем перед початком прийому рослинного біологічно активного препарату.
   Урохолум (капсули) не рекомендується приймати під час виношування плода та грудного вигодовування.
   Урохолум (капсули) з обережністю призначають пацієнтам, які страждають на шлунково-стравохідний рефлюкс через підвищення ймовірності виникнення печії та/або посилення дискомфорту, сильного печіння в надчеревній ділянці та за грудиною.
   Урохолум у капсулах не рекомендується призначати у складі комплексної терапії сечокам'яної хвороби, якщо діаметр конкременту понад 3 мм.
   Коли слід приймати Урохолум?

   Залежно від тяжкості захворювання, особливостей перебігу урологічної патології диференціюють кілька форм хвороби: гостра, млява, рецидивна. Якщо виявлено запалення сечового міхура, нирок, запальне захворювання сечівника з інфекційною природою з вираженою симптоматикою, до складу комплексної терапії слід негайно включити капсули Урохолум, щоб зменшити ймовірність розвитку тяжких ускладнень. З урахуванням особливостей уропатології, етіології запального процесу, клінічна картина при запальних захворюваннях сечовидільної системи може мати такі виражені симптоми:

   • різні за біологічним складом виділення з сечовипускального каналу;

   • інтенсивне почервоніння шкіри; гіперчутливість зовнішнього отвору уретри;

   • ущільнення сечовивідного каналу, яке відчувається під час пальпації;

   • больові відчуття, гострі ріжучі внутрішні біль, дискомфорт, печіння при сечовипусканні;

   • часті позиви до сечовипускання.

  2. Клінічна картина захворювання не залежить від причини та умови виникнення хвороб, симптоматика уропатологій неспецифічна для конкретного патогену. Тому лише за скаргами пацієнтів, які описують неприємні відчуття, важко діагностувати хворобу, точно встановити етіологію захворювання, для цих цілей слід провести лабораторну діагностику.

   Симптоматика при захворюваннях сечових шляхів практично завжди однакова, але частина симптомів виникає в результаті наявності високої концентрації патогенної флори, інші ознаки хвороби з'являються через генетичні зміни, треті внаслідок отруєння організму токсичними продуктами розпаду; тому діагностувати уропатологію при дисфункції сечовидільної системи, призначити правильний курс терапії, відповідні лікарські препарати може лише кваліфікований лікар.

   Урохолум (капсули), своєчасно включений до складу комплексної терапії неінфекційних та інфекційних уропатологій, що володіє діуретичними, протизапальними, протимікробними властивостями, допоможе зняти запалення, усуне неприємну симптоматику, попередить розвиток ускладнень в органах сечовидільної системи.

   Купити за доступною ціною в Україні капсули Урохолум для лікування хвороби нирок, захворювань сечовидільної системи

   Фармакологічна компанія Vishpha (Україна) розробляє високоякісні лікарські препарати, пропонує придбати різноманітний асортимент сучасних медикаментозних засобів, у тому числі фармпрепарат Урохолум; урохол для лікування сечокам'яної хвороби, хронічного пієлонефриту, циститу, уретриту у складі комплексної терапії; ліки можна купити за доступною ціною в аптеках у місті Київ чи будь-якому іншому регіоні України.

    Реалізація медикаментозних засобів фармацевтичної фабрики здійснюється через аптечні пункти України, багато з яких працюють у цілодобовому режимі та мають зручне місце розташування для покупця.

   Часті питання про Урохолум

   Навіщо приймати Урохолум?

   Урохолум (капсули) призначений для лікування наступних захворювань:

   • уретрити;

   • цистити;

   • пієлоцистити;

   • пієлонефрити;

   • холецистити;

   • нефрити, нефрози, сольові діурези та ін.

  3. Урохолум приймають у складі комплексної терапії пацієнтів, які страждають на гострі та хронічні форми захворювань сечовидільної системи.

   У чому ефективність препарату Урохолум?

   Рослинний комбінований біологічно активний препарат Урохолум має потужну протизапальну, діуретичну, аналгетичну дію при лікуванні захворювань сечовидільної системи у складі комплексної терапії, залишаючись при цьому безпечним та високоефективним.

   Що випити від каміння у нирках?

   Урохолум у капсулах допоможе безболісно зруйнувати та вивести пісок, каміння (до 3 мм) з нирок та сечовидільного каналу, попередить подальше утворення конкрементів. Урохолум (капсули/таблетки) не рекомендується призначати у складі комплексної терапії сечокам'яної хвороби, якщо діаметр каміння більше 3 мм.

   Урохолум від чого?

   Фітопрепарат Урохолум (капсули, краплі) сприяє виведенню піску та каміння з нирок, сечового міхура та жовчовидільної системи.

   Скільки разів на день приймати капсули Урохолум?

   Урохолум у капсулах дорослим пацієнтам та дітям старше 12 років рекомендується приймати перед їдою по одній капсулі/таблетці три рази на добу. Урохолум продається по 10 капсул в одному блістері, по 6 блістерів в упаковці.

Детальніше