fbpx

Краплі від циститу

Фильтр
Лікарська форма
Торгові марки
Інші фільтри
Термін придатності
Розмір упаковки
Умови відпуску
АТХ-класифікація
Фармгрупа
МНН
Показання
Діти
Вагітні
Годуючі матері
Алергіки
Діабетики
Водії
Без рецепта
Урохолум краплі
Урохолум краплі

Лікування гострих та хронічних циститів, уретритів, сечокам’яної хвороби та захворювань нирок, у складі комплексної терапії

Краплі,

Детальніше Де придбати

Проблема захворювання циститом сьогодні є досить популярною серед людей різного віку та статі. Попри те, що хворобу найчастіше діагностують у жінок через особливості будови організму, захворіти на цистит можуть також чоловіки. Дане захворювання має цілу низку неприємних симптомів, які здатні значно знизити якість життя та змусити відмовитись від більшості улюблених занять. Тривале відтермінування лікування може призвести до значно гірших наслідків та переходу хвороби в хронічний стан. У цій статті ви дізнаєтесь, як діагностувати у себе цистит та найголовніше - як вилікувати це захворювання якомога швидше й ефективніше. Впоратися з цим завданням зможуть ефективні засоби виробництва фармацевтичної компанії Vishpha.


Зміст:

 1. Що таке цистит та чому він може виникнути
 2. Які симптоми можуть свідчити про те, що у вас цистит
 3. Профілактика захворювання циститом
 4. Краплі від циститу Урохолум: фізико-хімічні властивості та склад
 5. Коли потрібно починати лікуватись від циститу
 6. Які протипоказання використання крапель від циститу
 7. Можливі побічні дії крапель від циститу
 8. Правила прийому та застереження
 9. Поширені питання

Що таке цистит та чому він може виникнути

Цистит - це запальний процес, який відбувається у слизовій оболонці сечового міхура. Це один із найбільш поширених видів захворювань сечостатевої системи, особливо у жінок. Існує поширене хибне твердження, що таке запалення переважно виникає в холодну пору року, проте збудниками захворювання є різноманітні інфекції, тож дебют може відбутися будь-коли. Кореляція з температурою довколишнього середовища можлива через те, що організм людини при переохолодженні гірше протистоїть розвитку інфекцій через зниження імунітету.

Причини виникнення циститу можуть бути наступні:

ПричинаОпис
Бактеріальна інфекціяНайчастіше цистит виникає через потрапляння бактерій у сечовий міхур. Бактерії, які призводять до циститу, часто потрапляють з кишкового тракту, найчастіше це Escherichia coli.
Хімічні подразникиДеякі хімічні речовини, такі як ароматизатори й барвники в туалетному папері, засобах інтимної гігієни, прокладках тощо, можуть подразнювати слизову оболонку сечового міхура й призводити до розвитку циститу.
Травма або подразникиМеханічна травма, отримана під час виконання медичних процедур або внаслідок сексуального акту, може спричинити виникнення циститу. Також певні продукти чи споживання агресивних речовин, серед яких БАДи або ліки, може подразнювати слизову оболонку.
Знижений імунітетОслаблені захисні функції організму можуть зробити людину більш схильною до розвитку бактеріальних інфекцій, включаючи цистит.

Синдром рефлюксу сечоводу
Це стан, при якому потік сечі, який у нормальному стані направлений від сечового міхура, частково повертається назад у сечовий міхур, сечоводи і вище. Внаслідок такого порушення до сечового міхура разом з сечею може потрапляти інфекція.
Інші медичні станиДеякі захворювання, такі як діабет, гормональний збій у жінок (особливо під час менопаузи), анатомічні аномалії сечового тракту тощо, можуть впливати на схильність до циститу.


Це досить невеликий перелік причин, який може доповнюватись залежно від стану вашого організму. Варто також пам'ятати, що негативні зміни в роботі організму може викликати стрес. Своєчасне звернення до лікаря й проходження необхідних досліджень дозволить виявити цистит на ранній стадії та швидко позбутись від цієї проблеми.

Які симптоми можуть свідчити про те, що у вас цистит

Цистит має цілу низку характерних проявів, які свідчать про наявність запального процесу у слизовій оболонці сечового міхура. Ось деякі найпоширеніші симптоми:

 • Дискомфорт при сечовипусканні - відчуття ріжучого болю, печіння або жару під час сечовипускання.
 • Часті позиви до походу в туалет - люди з циститом можуть відчувати таку потребу значно частіше, ніж зазвичай. Це може супроводжуватися відчуттям неповного випорожнення міхура.
 • Надмірний тиск у сечовому міхурі - відчуття наповненості чи тиску в області сечового міхура при тому, що сечі виділяється досить мало.
 • Біль або дискомфорт в нижній частині живота - тягнучий біль різної інтенсивності внизу живота з переходом на лобок, відчуття часткового нагадує менструальні болі.
 • Біль при статевому акті - жінки можуть відчувати ріжучий біль під час статевого акту при відсутності травматизації та достатній кількості змазки.
 • Кров'янисті виділення під час сечовипускання - можуть мати різну інтенсивність. Це можуть бути як окремі вкраплення або сеча може набувати рожевого відтінку.
 • Біль чи дискомфорт в області передньої частини статевого члена у чоловіків - може виникати як під час сечовипускання, так і при спробі вступити в статевий контакт.
 • Лихоманка - в деяких випадках цистит може супроводжуватися підвищеною температурою та супутнім відчуттям ломоти у всьому тілі.
 • Відчуття слабкості та втоми - може відчуватись як з самого ранку, так і протягом дня.

Якщо у вас є перелічені ознаки циститу, особливо якщо симптоми тривають кілька днів, а стан погіршується, важливо звернутися до лікаря для правильної діагностики та лікування. Спеціаліст може призначити аналіз сечі на наявність запальних процесів, ультразвукове дослідження сечового міхура та інші процедури для визначення причин і вибору оптимального лікування.

Профілактика захворювання циститом

Існують певні заходи, які можна вживати для профілактики циститу й зменшення ризику розвитку цього захворювання. Вони будуть актуальні як для жінок, так і для чоловіків.

Ось кілька порад:

 • Правильне підтирання після туалету - важливо витиратися від вульви до лобка й від ануса до куприка. Це дозволить уникнути перенесення бактерій з кишкового тракту в область сечового міхура.
 • Вибір правильного туалетного паперу - використовуйте м'який туалетний папір, щоб уникнути подразнення ділянок навколо сечового міхура.
 • Достатнє споживання води - підтримуйте відповідний рівень гідратації, споживаючи достатню кількість води протягом дня. Це допоможе зменшити концентрацію бактерій у сечі, а також знизить ризик захворювання циститом.
 • Відмова від засобів особистої гігієни, які містять алергени - уникайте використання засобів, що містять різноманітні віддушки, барвники або пересушують чи подразнюють шкіру.
 • Дотримання статевої гігієни - гігієнічні процедури обох партнерів до та після статевого акту дозволять уникнути попадання різноманітних бактерій у сечовивідні шляхи. Це стосується також анальних або оральних практик, а також задіяння рук в процесі.
 • Носіння бавовняної білизни - обирайте бавовняні трусики, які дозволяють шкірі дихати, та уникайте тісної або синтетичної білизни, яка може утримувати вологу, створюючи сприятливі умови для розвитку та розмноження бактерій.
 • Своєчасне сечовипускання - намагайтеся не тримати сечу тривалий час. Часте сечовипускання може допомогти вивести бактерії з сечового тракту.
 • Дієтичне харчування - уникайте частого вживання алкоголю, гострих спецій та інших продуктів, які можуть подразнювати слизову оболонку сечового міхура.

Якщо ви маєте схильність до циститу або у вас вже були випадки захворювання, звертайтеся до лікаря для індивідуальної консультації й рекомендацій.

Краплі від циститу Урохолум: фізико-хімічні властивості та склад

Для профілактики та своєчасного лікування перших проявів циститу ми рекомендуємо використовувати краплі Урохолум. Це препарат виробництва фармацевтичної компанії Vishpha, за допомогою якого ви зможете швидко та ефективно боротись з проявами циститу та цілої низки інших захворювань сечостатевої системи. 

Препарат випускається в формі спиртового розчину, який має темно-коричневе забарвлення та яскраво виражений смак та аромат лікарських трав. Пакування - скляний флакон зі зручним дозатором, об'єм може бути 25 або 40 мл. До складу входять плоди дикої моркви, ортосифон, спориш, стовпчики та приймочки кукурудзи, чорна бузина, хвощ, хміль, березові бруньки, звіробій та м'ята. 

Препарат чинить сечогінну, протизапальну, заспокійливу та антибактеріальну дію. Це дозволяє суттєво зменшити концентрацію бактерій у сечовому міхурі та вивести їх з організму природним шляхом. Також натуральні екстракти, що входять до складу крапель проти циститу, сприяють зниженню активності й розвитку бактерій та подальшому відновленню слизової оболонки сечового міхура.

Коли потрібно починати лікуватись від циститу

Показанням до початку прийому крапель від циститу Урохолум є поява симптомів цього запального процесу, які ми описували вище. При цьому рекомендовано попередньо проконсультуватись з лікарем, оскільки це захворювання може стати симптомів наявності іншого розладу роботи організму.

Окрім циститу краплі Урохолум призначають для лікування таких станів:

 • уретрит;
 • пієлонефрит;
 • нефрит;
 • нефроз;
 • сечокам'яна хвороба;
 • нирковокам'яна хвороба;
 • сольовий діатез;
 • холецистит тощо.

Препарат може призначатись як основний, а також у складі комплексного лікування, при цьому важливо дотримуватись графіка прийому ліків.

Які протипоказання використання крапель від циститу

Як і будь-який лікарський засіб краплі від циститу Урохолум мають низку протипоказань. Це гострі та хронічні стани, при яких препарат принесе більше шкоди, ніж користі, тому з цим списком ми рекомендуємо ознайомитись особливо уважно.

ЗахворюванняДеталізація
Обтураційна жовтяницяНизька прохідність шляхів виведення жовчі, внаслідок чого шкіра, слизова та білки очей можуть забарвлюватись в жовтий колір.
Підвищена чутливість до окремих компонентів препаратуЦей фактор може призвести до появи алергічних реакцій різної інтенсивності.
Порушення в реологічних характеристиках кровіЗанадто високий або низький показник густоти крові. Таке порушення впливає на її здатність виконувати основні функції - транспортування кисню, виведення шлаків тощо.
Камені у ниркахКамені та крупний пісок від 3 мм у діаметрі.
ГіперкоагуляціяПідвищене згортання крові.


Якщо ці симптоми з'явились в процесі лікування, необхідно припинити прийом ліків та звернутись до лікаря.

Можливі побічні дії крапель від циститу

Побічні явища можуть виникати як у наслідок передозування, так і при індивідуальній чутливості до препарату. Під час проведення клінічних досліджень спостерігались такі прояви:

 • висипання;
 • свербіж;
 • гіперемія;
 • набряк шкіри;
 • запаморочення;
 • нудота;
 • блювання.

У разі їх виникнення необхідно припинити прийом крапель від циститу та звернутись до лікаря.

Правила прийому та застереження

Окрім протипоказів та можливих побічних ефектів існує низка рекомендацій щодо використання препарату для різних категорій пацієнтів. Він не рекомендований до вживання:

 • дітям до 12 років;
 • вагітним та жінкам у період лактації;
 • водіям.

Основним фактором є наявність у складі досить великої концентрації етилового спирту, яка може вплинути на здатність керування автотранспортом. Щодо періоду вагітності та лактації, прийом може призначити лише лікар в окремих випадках.

Поширені питання

Для того, щоб наші покупці могли правильно підібрати препарат від циститу, спеціалісти фармацевтичної компанії Vishpha відповіли на найбільш поширені питання.

Як приймати краплі Урохолум?

Препарат призначений для орального прийому. Розбавте 10-20 крапель невеликою кількістю води та випийте. Дозування та тривалість лікування має визначити лікар.

Чи можна їх комбінувати з іншими ліками?

Так, краплі можуть призначати у кладі комплексної терапії, при цьому потрібно обов'язково узгодити їх комбінування з лікарем.

Де можна купити краплі Урохолум?

В аптеках партнерів. Для оцього оберіть меню "Де купити".

Детальніше