fbpx

Сироп від кашлю

Фильтр
Лікарська форма
Торгові марки
Інші фільтри
Термін придатності
Розмір упаковки
Умови відпуску
АТХ-класифікація
Фармгрупа
МНН
Показання
Діти
Вагітні
Годуючі матері
Алергіки
Діабетики
Водії
Без рецепта
Гедерин
Гедерин

Ефективний препарат для лікування сухого та вологого кашлю у формі сиропу

Сироп,

Детальніше Де купити
Без рецепта
Гедерин мазь
Гедерин мазь

Мазь для розтирання при лікуванні гострих респіраторних захворювань для дітей та дорослих.

Мазь,

Детальніше Де купити

Рідина в дихальних шляхах – ігнорувати чи позбавлятися?

У просвіті повітряноводних шляхів звичайної людини, яка не має респіраторних чи інших захворювань, накопичується в нормі до 100 мл слизу з трахебронхіального секрету. Він відноситься до природних виділень, має бактерицидні, метаболічні властивості і сприяє виведенню сторонніх організмів із дихальних шляхів.

Однак, якщо людина хвора, слизу стає набагато більше, мокротинням заповняються додаткові пазухи носу, дихальна система і навіть травна, виникає сильний вологий кашель. Він може протікати без температури, хворого горла та інших симптомів, навіть самопочуття не завжди негативне. Однак при кашлі, чханні відділяється рідота, схожа за структурою на густі шмарклі.

В окремих випадках її обсяг сягає 4000 мл за добу, вона може дуже легко відкашлюватися у вигляді вологого субстрату, насилу відділятися або проявлятися у вигляді кашлю – спочатку сухого, потім вологого і, нарешті, «мокрого» клекотання в грудній клітині, дратуючи навіть дорослу людину подразнюючим застоєм у бронхах.

Що робити і як лікуватися?

Комплекс позбавлення від неприємного симптому складається з декількох основних принципів лікування.

Найважливіші з них:

  • швидке звернення до лікаря для діагностики захворювання – як дорослому, так і дитині;
  • прийом призначених препаратів (ті, що допомагають відкашлюватися, розріджують мокротиння, в разі потреби);
  • дотримання режиму – необхідно пити багато теплих напоїв, бажано на основі трав'яних настоїв, вживання продуктів для здорового харчування, також важливо дотримуватися режиму дня, якісно відпочивати, повноцінно висипатися і при цьому вести активний спосіб життя, хоча б із супроводом елементів ЛФК;
  • терапевтичні процедури – дихальна гімнастика, прогрівання, інгаляції, ще добре допомагає постуральний дренаж.

Якщо рідина при відхаркувальному кашлі та її надмірна кількість зберігаються тривалий час, необхідно обов'язково відвідати лікаря, щоб отримати належне лікування, бо симптом може бути пов'язаним із важким патологічним захворюванням. Особливо треба поквапитися до поліклініки, коли слиз має дивний колір або в ньому помітні домішки крові. Ні в якому разі не варто займатися самолікуванням. Призначення протикашльового препарату при вологому, мокрому кашлі у дітей та дорослих не тільки не виправдане, але й небезпечне, бо такий засіб буде лише пригнічувати кашель, тим самим працюючи проти хворого, з блокуванням відкашлювання слизу.

Ще одна поширена помилка пацієнтів – ігнорування симптоматики. Більшість людей не поспішають застосовувати сиропи та інші лікарські форми, котрі виводять слиз, якщо проблеми не дуже заважають або перебувають на легкій стадії розвитку. Пам'ятайте, що зайва кількість відокремлюваної рідини з дихальної системи далеко не є нормою і може свідчити про серйозну патологію, котру ні в якому разі не можна ігнорувати. Тривала хвороба здатна перейти в бронхіт, астму, абсцес в легенях, пневмонію.

Дуже важливо звернутися до медиків, якщо виникає задишка, котра супроводжується нападами задухи, слиз набуває незвичайного відтінку та гнильного запаху, втрачається вага, напади тривають більше години. Мокротиння, від якого страждають бронхи під час хвороби, швидше і легше виводиться, якщо призначити ефективні відхаркувальні ліки, як засіб для розрідження та відходження секрету при вологому кашлі.

Перед тим, як звернутися до лікаря, рекомендується пити більше теплої рідини, а також приймати трав'яні збори та краплі з відхаркувальним ефектом або використовувати аналогічні за впливом медикаменти, якщо ви впевнені в їх безпечності та ефективності.

Що обрати для лікування?

Відхаркувальні ліки, котрі мають властивість розріджувати, призначають у комплексному лікуванні наразі з іншими ліками за наявності сильного, сухого, вологого, мокрого кашлю у дорослих та дітей для розрідження і виведення мокротиння – ефективний лікарський відхаркувальний препарат здатний дуже швидко розріджувати та виводити секрет із бронхів, гарантує помітну відхаркувальну дію.

Лікувати мокрий і будь-який інший кашель у дорослих та дітей має тільки лікар, який призначить відповідний, за бажанням пацієнта – недорогий препарат для відкашлювання, відхаркування, визначиться з ліками швидкої дії проти мокротиння, оптимальною формою відхаркувального лікувального засобу: в краплях, сиропі або таблетках.

Де придбати якісні медикаменти?

Купуючи лікарські препарати, слід думати про своє здоров'я і обирати перевірені ефективні засоби. Vishpha – це суворий контроль якості на кожному етапі виробництва, чітко вивірені формули, ліки з потужним впливом, доступні для кожного. Компанія виробляє недорогі, але сильні засоби, зокрема, протикашльові препарати з наявним лікувальним ефектом, здатні допомогти дорослим і дітям, а також вагітним, пацієнтам, схильним до алергічних реакцій.

Ваш організм буде вам вдячний, будьте здорові з Vishpha!