fbpx

Ліки від болю та першіння в горлі

Фильтр
Лікарська форма
Торгові марки
Інші фільтри
Термін придатності
Розмір упаковки
Умови відпуску
АТХ-класифікація
Фармгрупа
МНН
Показання
Діти
Вагітні
Годуючі матері
Алергіки
Діабетики
Водії
Без рецепта
Люгс
Люгс

Розчин для зовнішнього застосування у флаконі з механічним розпилювачем допоможе швидко позбутися неприємних відчуттів в горл . . .

Розчин,

Детальніше Де купити

Актуальність

Больові відчуття в гортані можуть бути спровоковані криком, вдиханням холодного повітря або льодяним напоєм, травмою під час прийому їжі. Але частіше ця проблема проявляється як ознака ОРЗ. Неприємне печіння викликає бажання відкашлятися, що погіршує ситуацію, а щільність бактеріального ураження за відсутності стримуючих факторів зростає, вражаючи інші органи. При схильності до простудних захворювань необхідно завжди мати в аптечці добрі діючі ліки для лікування захворювань гланд та мигдаликів, від сильного болю в горлі при ковтанні та мовленні, а також засіб від закладеності та при червоних гландах у хворого, який здатен лікувати проблему, усувати неприємні симптоми, знеболювати та пом’якшувати; крім того, в аптечці повинні бути й дешеві лікарські пастилки для розсмоктування, як гарний народний спосіб швидко й добре зняти першіння та різь у дорозі, та потужний комплексний препарат на основі антибіотиків з антибактеріальним, протизапальнім, противірусним ефектом для усієї родини або недорогий профілактичний знеболюючий сироп для зрошення при ангіні, коли горло дуже сильно пече, болить, ріже під час ковтання або запалюється через сухість та інфекції.

Причини болю

Чутливі слизові буквально вбирають усе, що на них потрапляє. Занести інфекцію можна з їжею або повітрям, знаходжучись в одному приміщенні з інфікованою людиною або просто прогулюючись на морозі. В залежності від супутніх ознак (морозу, підвищення температури, кашлю, висипки, збільшення лімфатичних вузлів), можна припустити один з діагнозів:

  • ОРВІ, грип;
  • мононуклеоз, кір;
  • вітряна віспа або вірусне ураження.

В першу чергу, якщо немає інших відчуттів, виключається механічне пошкодження. Особливо це стосується малят, які не можуть пригадати або пояснити, в який момент з’явилися перші провісники проблеми. Точний діагноз може поставити лише спеціаліст. Самолікування припустиме лише за повної впевненості у правильному з’ясуванні першопричини. При ангіні або стрептококковій інфекції в першу чергу необхідно позбавитися збудника, а при механічному пошкодженні — впевнитися, що травмуючий предмет не застряг й не був проковтнутий. Необхідно розуміти, що швидкий засіб для лікуванні дуже сильного гострого болю в горлі та проти різі при ковтанні, препарат на основі сиропу або мікстури, як і препарат від кашлю — тільки можливість екстрено блокувати симптоми гострого запалення вдома, зробити так, аби зв’язки перестали боліти, снова можна було ковтати їжу і воду, не було боляче приймати інші ліки при застуді та ліквати першопричину. В будь-якому випадку, якщо точна причина не є явною, потрібна діагностика й аналізи, які показують істинний триггер.

Види та форми випуску

Через актуальність проблеми виробники намагаються передбачити форми випуску на всі випадки життя. Щоб швидко усунути або тимчасово загасити гостроту відчуттів на роботі або в дорозі, необхідно тримати при собі льодяники або таблетки для розсмоктування. Таблетки та капсули частіше за все випускають, як комплексний засіб противірусного або протимікробного ефекту. Він виліковує запалення, слугує профілактикою повторного ураження. Сиропи та спреї, що покривають слизові, цінують за повне охоплення поверхні, що дозволяє попередити розповсюдження наліту та висипання, пом’якшити тканини. Концентрація активних речовин в аерозолях також значно вища, ніж у профілактичних типів, — позбавлення від недуги настане раніше.

Головне, що потрібно пам’ятати, — протипоказання, ризик передозування. Навіть сиропи чи льодяники на натуральній основі, що здаються безпечними та продаються без рецепту, неможна без консультації комбінувати та приймати в необмеженій кількості. В першу чергу це стосується дітей, які сприймають фармацевтичний препарат як смаколик. І хоча дозування активних компонентів у них дійсно нижче, ніж у капсульних варіантах, безсистемне приймання небезпечне і побічними реакціями, і алергією на солодке або певні пункти складу. Приписи виконуються беззастережно. Для профілактики звикання обраний тип періодично потрібно змінювати, перевірив назву основного активного інгредієнту.

Застосування

Відчувши біль, краще звернутися до спеціаліста, котрий з’ясує, що запалилося й чому болить, яка мікстура або пігулка допоможе при конкретному болю, та чи потрібно паралельно призначати фізіотерапію. При низці патологій, крім внутрішнього застосування, рекомендується зовнішнє на хворій ділянці, — прогрівання зони шиї та грудей, інгаляції. Полоскання — єдиний вид, у якого не може бути перевищення дозування та практично не буває індивідуального несприйняття та алергічних реакцій, так як рідина не вбирається в тканини та не потрапляє до стравоходу. Але такий спосіб підходить для дому, коли є можливість розвести концентрат та підігріти воду. В дорозі або на роботі, якщо недуга не дозволяє взяти відгул, зручніше компактні варіанти — цукерки з натуальними пом’якшуючими екстрактами, суспензії в одноразових пакетиках, що не потребують запивання, компактні дорожні інгалятори-спреї. Максимальним строком самостійних спроб відновитися вважаються 2-3 дні. При цьому потрібно відразу викликати лікаря, якщо одночасно з’явилися:

  • температура, навіть невелика, як свідоцтво внутрішнього запального процесу;
  • висипання в будь-якій зоні, почервоніння й свербіння шкіри;
  • неприємні давлячі відчуття в зоні серця — непряма ознака стенокардії;
  • труднощі рухів у зоні шиї і верхнього відділу хребта в цілому.

Увагу потрібно звернути і на частоту рецидивів. Якщо побутові заходи, що вживаються, дають тимчасовий ефект, але протягом року такі напади мають місце хоча б 3-4 рази, можна говорити про хронічне протікання та необхідніть глибокого обстеження.

Протипоказання

Окремої уваги потребують призначення для вагітних, годуючих і неповнолітніх. Припустимість такого припису повинна бути вказана в анотації. Для дітей дозування розраховується не лише виходячи з віку, але й у відповідності до ваги. Кожен прийом повинен контролюватися — про всі потрібно повідомити педіатру. За наявності варіантів лікар пропише нутріцевтику, що не навантажує серце та травну систему, але за необхідності — підбере дозування більш агресивного, але життєво необхідного складу.

Переваги фармацевтичної продукції Vishpha

Добрий бюджетний засіб для лікування болю в горлі при запаленні та для знеболення сильної різі після надриву зв’язок надає комплексної дії — незважаючи на те, що ліки, випущені компанією Vishpha, коштують зовсім недорого, вони лікують червоне горло, знімають симптоми, якщо воно поболює при ковтанні та/або ріже так, що боляче ковтати навіть рідку їжу, усують наліт, надають допомогу при зриві зв’язок і одночасно захищають від повторного запалення.

Цілісний підхід не просто знімає гостроту, — ми лікуємо не лише те, що болить, а першопричину хвороби горла, першоджерело болю, щоб більше воно не боліло, а ураження не перейшло у хронічний варіант. Цим протизапальні формули з протимікробною дією відрізняються від домашніх. Дешеві народні методи за засоби можуть загнати патологію всередину, зняти лише зовнішні ознаки. Недороге дешеве лікування при захворюваннях зв’язок та першінні може обернутися помноженими витратами після внутрішнього абсцесу. Те ж саме відноситься і до пропозицій продуктових магазинів — це солодка обманка без реальної допомоги. Діючі препарати зекономлять бюджет, так як навіть недорогі бюджетні сильні знеболюючі від першіння та червоного горла відразу дають не тільки сильне знеболювання, а й надають протизапальну знеболюючу дію.