fbpx

Ліки від фарингіту

Фильтр
Лікарська форма
Торгові марки
Інші фільтри
Термін придатності
Розмір упаковки
Умови відпуску
АТХ-класифікація
Фармгрупа
МНН
Показання
Діти
Вагітні
Годуючі матері
Алергіки
Діабетики
Водії
Без рецепта
Люгс
Люгс

Розчин для зовнішнього застосування у флаконі з механічним розпилювачем допоможе швидко позбутися неприємних відчуттів в горл . . .

Розчин,

Детальніше Де купити

Спрей для горла при фарингіті - найпопулярніша фармацевтична форма медикаменту, що застосовується для лікування хвороби у дорослих та дітей. Засоби цієї категорії з ефективним та максимально безпечним складом випускає українська фармацевтична компанія Вішфа.


Зміст:

 1. Як зрозуміти, що це фарингіт?
 2. Як лікують фарингіт?
 3. Спрей при фарингіті – показання до застосування.
 4. Принцип дії спрею від фарингіту
 5. Переваги використання спрею для лікування фарингіту
 6. Спосіб застосування спрею при фарингіті
 7. Можливі побічні ефекти та протипоказання
 8. Препарати від фарингіту Вішфа – у чому переваги?
 9. Популярні питання про спрей від фарингіту

Як зрозуміти, що це фарингіт?

Перш ніж вибрати найкращі ліки від фарингіту, важливо поставити правильний діагноз і підтвердити наявність хвороби у дорослої дитини. Зробити це зможе досвідчений лікар після огляду пацієнта. Але, все ж таки, є ряд характерних ознак, за якими можна запідозрити наявність фарингіту.

Фарингіт – це інфекційне захворювання бактеріальної чи вірусної природи. Характеризується запаленням слизової оболонки глотки та мигдаликів. ЗАхворіти на фарингіт можуть особи різного віку. Найчастіше запалення вражає дітей та дорослих у період сезонних застуд та ГРВІ. Хвороба передається повітряно-краплинним та контактним шляхами. Збудник – бактерії чи віруси, які проникають у слизові оболонки горла, викликаючи запальний процес. У зоні ризику зараження - люди зі зниженим імунітетом, особи з нежитем, під час якого ускладнюється носове дихання, і доводиться частіше дихати ротом. Хвороба може виникати як результат травми горла або глотки, тривалого куріння (у тому числі пасивного), вдихання хімічних випарів, алергенів. Іноді розвивається при тривалому лікуванні антибіотиками.

Симптоматика захворювання може мати відмінності в залежності від стадії та форми, але найчастіше у хворих на фарингіт спостерігаються:

 • дертя та відчуття стороннього тіла в горлі;
 • біль в горлі;
 • осиплий голос;
 • кашель, який посилюється вранці та супроводжується блювотними позивами;
 • збільшення лімфовузлів;
 • підвищення температури тіла (зазвичай не вище 38 ° С).

Своєчасно розпочате лікування із застосуванням спеціальних ліків від фарингіту дозволяє досить швидко позбутися неприємної симптоматики та поширення запалення на навколишні м'які тканини. Якщо ознаки захворювання ігнорувати або застосовувати невідповідну терапію, запалення може перейти в хронічну форму та спровокувати ускладнення, що стосуються інших органів.

Як лікують фарингіт?

Найкращі ліки від фарингіту – це застосування комбінованої терапії, яка передбачає:

 • медикаментозну терапію;
 • фізіотерапію;
 • зміцнення імунітету.

Медикаментозна частина лікування традиційно передбачає прийом препаратів з протимікробною, протизапальною, знеболювальною та протинабряковою дією. З цією метою можна приймати кілька медикаментів із вузькоспрямованим ефектом. А можна вибрати спеціальний спрей для горла із комплексною терапевтичною активністю. В асортименті фармацевтичної компанії Вішфа таким засобом є спрей Люгс.

Спрей при фарингіті – показання до застосування.

Гарний спрей для горла, що застосовується при фарингіті, - це лікарський засіб, який комплексно впливає на уражені інфекцією і запалені тканини мигдаликів, глотки. Зокрема, спреї від фарингіту, розроблені компанією Вішфа, мають властивості антисептика та анестетика. У складі ліків містяться компоненти, які полегшують біль, зменшують дертя та відчуття стороннього тіла у горлі, а також знищують патогенну мікрофлору.

Лікарський засіб з такими властивостями є ефективним для терапії фарингіту на різних стадіях розвитку хвороби. Також антисептичний спрей користується при лікуванні інших запальних захворювань горла і глотки, у тому числі ангіни, тонзиліту, глоситу або афтозного стоматиту. Препарат може бути призначений дорослим та дітям старше 8 років.

Принцип дії спрею від фарингіту

Ефект, який ліки справляють на організм людини, визначається складом медичного засобу. Компанія Вішфа створила спрей для лікування фарингіту, який містить кілька активних інгредієнтів із різним впливом на запалені тканини горла. Завдяки такому складу медикамент може послужити повноцінною заміною одразу кількох лікарських засобів – з антибактеріальною, противірусною, протинабряковою та знеболювальною дією.

Спрей від фарингіту відноситься до препаратів місцевої дії. При зрошенні запалених тканин горла на слизову оболонку потрапляє лікарський розчин та справляє комбінований вплив.

Компоненти спрею від фарингіту та їх вплив на здоров'я горла 

Діюча речовина

Вплив на людський організм

Йод

Класичний антисептик, який має виражену протимікробну дію. Потрапляючи в осередок інфекції, речовина знищує патогенні мікроорганізми, включаючи стафілококи та стрептококи, які є найчастішою причиною болю у горлі.

Йодид калія

Ця речовина активно застосовується у ЛОР-практиці у складі антисептичних розчинів. Ця хімічна сполука посилює протимікробну дію йоду та знищує навіть найстійкішу інфекцію.

Екстракт евкаліпту

Екстракт цієї рослини давно використовується в традиційній та фітомедицині як протимікробний і протизапальний засіб. Потрапляючи на запалені тканини горла, речовина полегшує біль і зменшує набряк, спричинені запальним процесом.

Гліцерин

Введення у формулу спрею цієї речовини дозволило пом'якшити дію етилового спирту. За рахунок цього антисептичний спрей не викликає печіння, не пересушує слизову оболонку горла та гортані.

Переваги використання спрею для лікування фарингіту

Спрей для зрошення горла при фарингіті відноситься до медпрепарату місцевого використання. Це означає, що лікувальний розчин наносять безпосередньо на ділянки тканини, уражені інфекцією. Завдяки цій особливості спрей має ряд переваг:

 • має практично миттєвий ефект, тому що активні компоненти препарату потрапляють відразу на запалену зону, минаючи етап всмоктування в кров, як це відбувається у разі застосування таблеток або ін'єкцій;
 • засоби місцевого застосування не впливають на систему травлення, не створюють додаткове навантаження на печінку та нирки;
 • ризик передозування ліків для місцевого застосування є мінімальним, оскільки через шкіру вбирається мінімальна кількість діючої речовини.

Спрей для горла від ТМ Вішфа, який застосовують при фарингіті, реалізується у невеликих флаконах із насадкою-розпилювачем. Завдяки цьому застосовувати засіб можна в будь-якому місці (вдома, на роботі, під час поїздки або прогулянки) та в будь-якому положенні (стоячи, сидячи, лежачи). Процедура займає кілька секунд і не створює дискомфорту для хворого. Діти охоче погоджуються на лікування горла, якщо процедура передбачає використання аерозолю, а не змащування глотки розчином, полоскання чи прийом таблеток.

Ліки від фарингіту у формі спрею у багатьох ситуаціях є більш ефективним та надійним рішенням. Дрібнодисперсне зрошення горла, глотки та мигдалин дозволяє швидко обробити лікарським розчином всю уражену зону. Дрібні крапельки спрею здатні покривати ті ділянки, які складно обробити методом змащування (особливо у домашніх умовах без спеціальних медінструментів). 

Спосіб застосування спрею при фарингіті

Йодовмісний спрей від фарингіту ТМ Вішфа призначений для лікування хворого горла у дорослих та дітей віком від 8 років.

Покрокова інструкція застосування спрею від ТМ Вішфа при фарингіті

Крок 1

Повернути розпилювач таким чином, щоб його можна було вставити в порожнину рота.

Крок 2

Відкрити рот і вставити трубку розпилювача приблизно на 2-3 см у рот.

Крок 3

Затримати дихання.

Крок 4

Направити розпилювач на праву стінку горла і натиснути на ковпачок флакона, направити на ліву стінку розпилювач і знову натиснути.

 

Зрошення хворого горла можна робити двічі на добу. Важливо, щоб між сеансами пройшло щонайменше 6 годин.

Обробляти запалене горло аерозолем слід після їжі. Відразу після зрошення горла варто утриматися від пиття, вживання їжі чи інших лікарських засобів.

Тривалість терапії визначається індивідуально з огляду на вік хворого, стадію хвороби, відгук організму на медикаментозне лікування. Як ми говорили на початку статті, важливо уникнути хронічного фарингіту, а досягнути цього можливо завдяки своєчасному та відповідному лікуванню.

Можливі побічні ефекти та протипоказання

Йодовмісні аерозолі для лікування горла вважаються одними з найбезпечніших. Препарати з таким складом добре переносяться більшістю пацієнтів за умови дотримання інструкції та правил застосування.

Основними протипоказаннями до застосування спрею йоду від фарингіту є індивідуальна непереносимість компонентів, вік до 8 років, збої в роботі щитовидної залози. Небажано застосування ліків вагітними та жінками, що годують.

Небажані побічні ефекти від використання спрею для горла можуть виникати за умови зловживання препаратом, перевищення рекомендованих дозувань та недотримання правил застосування ліків. Також небажана реакція можлива у осіб з алергією або гіперчутливістю до інгредієнтів лікарського засобу.

Препарати від фарингіту Вішфа – у чому переваги?

Багато отоларингологів і терапевтів рекомендують пацієнтам із запаленнями в горлі застосовувати спрей від ТМ Вішфа. Популярність медикаментів нашої фармацевтичної фабрики зберігається не одне десятирічні. Ми є одним із провідних українських виробників фармацевтичної продукції. Наша фабрика має більш ніж 85-річний досвід створення ефективних, безпечних лікарських засобів з різних фармакотерапевтичних груп.

Головні переваги спреїв від фарингіту та інших ліків ТМ Вішфа – це ефективні перевірені формули та безпечний склад. Фармацевтична продукція фабрики Вішфа, яку можна купити в аптеках України, пройшла сертифікацію. Вона схвалена лікарями-практиками. Має безліч позитивних відгуків від осіб, які лікувалися із застосуванням наших медикаментів.

Популярні питання про спрей від фарингіту

Що має бути у складі якісного спрею від фарингіту?

Запорука успішного лікування фарингіту – знищення збудника хвороби. А для цього не обійтися без медикаменту з антисептичною дією. Дієві ліки від фарингіту мають у своєму складі антисептик. Серед наших препаратів для лікування захворювання підійде йодовмісний аерозоль Люгс.

Чи можна використовувати спрей від фарингіту з антибіотиками?

Спрей для лікування фарингіту, розроблений фармацевтами Вішфа, має гарну сумісність з більшістю медикаментів з різних фармакотерапевтичних груп, у тому числі з антибактеріальною дією. Але доцільність застосування антибіотика при фарингіті може визначити лікар.

Чи можна лікувати спреєм ТМ Вішфа фарингіт у дітей?

Лікарський засіб має безпечний склад та приємний смак, що робить його відповідним препаратом для дітей. Але звертаємо вашу увагу, що засіб призначається лише для дітей віком від 8 років, які не мають алергії та дисфункції щитовидної залози.