fbpx

Мазь від герпесу

Фильтр
Лікарська форма
Торгові марки
Інші фільтри
Термін придатності
Розмір упаковки
Умови відпуску
АТХ-класифікація
Фармгрупа
МНН
Показання
Діти
Вагітні
Годуючі матері
Алергіки
Діабетики
Водії
Без рецепта
Лабіум
Лабіум

Лікування герпесу та застуди на губах з курсом застосування 4-дні

Крем,

Детальніше Де придбати

Протигерпетичні засоби

Останнім часом фіксується значний ріст кількості хворих на герпес. Збудником цього інфекційного захворювання є вірус, який передається повітряно-краплинним, статевим чи контактним способом. Існує чимало факторів, які провокують рецидиви інфекції. З-поміж основних можна назвати: лікування з застосуванням гормональних стероїдних препаратів, неправильно вибрана терапія при респіраторних захворюваннях, слабкий імунітет. Найчастіше герпес проявляться на верхній чи нижній губі, слизовій оболонці, крилах носа тощо. Незважаючи на те, що понад 90% жителів планети є носіями вірусу герпесу, проте симптоми захворювання проявляються не у всіх.

Позбутися застуди на губах чи обличчі допоможуть спеціальні противірусні засоби. Назавжди вилікуватися від збудника хвороби неможливо — проникнувши в організм, вірус назавжди залишається в ньому. Проте за останні роки в методиці лікування проявів недуги відбувся суттєвий прогрес. Проти герпесу на губах сьогодні використовують ефективні противірусні препарати, які миттєво діють на осередок запалення. На нашому сайті знайдете хороші засоби проти герпесу, які можна купити онлайн, а також в офлайн-аптеках за доступною ціною.

Основна інформація

Зважаючи на розвиток сучасних технологій в Україні та прорив у медицині, недивно, що фармацевтичні компанії пропонують широкий вибір ефективних засобів проти герпесу на губах у формі пігулок та мазей, які продаються за доступною ціною. Аналогічна ситуація й з лікуванням статевого герпесу — ліки постійно вдосконалюються, допомагають за максимально короткий час усунути симптоми хвороби.

Вірус герпесу доволі живучий, тож недивно, що вчені досі не змогли знайти способу, як повністю елімінувати його збудник з організму інфікованої людини. Проте в час проявів герпесу на губах не слід нехтувати симптоматичним лікуванням, а варто одразу ж купити ліки в формі мазі.

Вірус передається кількома шляхами:

 • через повітря — якщо в ньому є часточки слини, що виділяється у процесі чхання, кашлю інфікованого;
 • під час близьких контактів із зараженими особами;
 • генітальний герпес можна підхопити під час статевого контакту;
 • через користування предметами побуту;
 • від матері до дитини під час вагітності.

По людському організму вірус поширюється з кровотоком. Може проникати в нервові клітини та вражати геном нейронів. Після цього залишається в організмі інфікованого на все життя.

Спектр дії

Лікарський препарат проти вірусу герпесу для лікування губ діє на тканини, усуваючи неприємні симптоми. Вивчаючи клінічну симптоматику, етіологію, патогенез, фахівці для лікування герпесу використовують противірусний препарат та низку інших допоміжних засобів, зокрема імунокорегуючі та етіотропні ліки. Залежно від способу дії, протигерпетичні препарати можна розділити на 3 основні категорії: імуномодулятори, хіміопрепарати, інтерферони та їхні індуктори.

Дієвий та недорогий засіб проти герпесу — використання препаратів, які через хіміотерапевтичний вплив вибірково руйнують процес взаємодії збудника та клітини. Противірусна хіміотерапія дає статичний ефект, зупиняючи процес реплікації частин вірусу. Завдяки цьому вдається максимально знизити інтенсивність ураження внутрішніх органів, ЦНС та інших систем організму. Цю групу лікарських препаратів від герпесу застосовують при лікуванні новонароджених та маленьких дітей.

Причини прояву симптоматики хвороби

Існує декілька причин, які можуть спровокувати виникнення клінічних симптомів герпесу:

 • емоційні розлади чи стресовий стан;
 • застудні захворювання;
 • ВІЛ;
 • цукровий діабет;
 • зловживання цигарками, спиртним;
 • отруєння чи інтоксикація;
 • перегрів чи переохолодження;
 • опромінення ультрафіолетовими променями;
 • менструальний цикл;
 • збої в харчуванні або розлад шлунку.

Вплинути на виникнення та подальший розвиток вірусу можуть й інші індивідуальні супутні фактори.

Після «пробудження» вірус концентрується на поверхні шкірних покривів. Проникає в нервові клітини, викликаючи запальний процес в тканинах.

Фахівці умовно поділяють розвиток вірусу на кілька етапів. Спершу людина відчуває нездужання, згодом на окремих ділянках шкіри з’являються біль, почервоніння, легке пощипування. Стадія запалення супроводжується появою на шкірі невеликої бульбашки, заповненої рідиною. За декілька днів вона лускає і з неї виходять мільйони вірусних тіл. Завершальний етап — поява виразки та утворення лусочки. Прояви герпесу можуть з’являтися не лише на губах, але й інших частинах обличчя.

Склад ліків

Основним компонентом лікарських засобів, які застосовуються для противірусної терапії, є ациклічний нуклеозид (ацикловір). Він довів свою ефективність при лікуванні гострої та рецидивуючої форм інфекції, незалежно від локалізації уражених ділянок. Основна діюча речовина потрапляє в клітину, вражену збудником, і під впливом певних процесів переходить в активну форму. Цей дієвий недорогий засіб від герпесу, чи застуди на губах, дозволяє швидко позбутися неприємних симптомів та усунути проблему.

Існує низка похідних основної діючої речовини, що дозволяє значно розширити можливості лікування. Другим поколінням ліків проти вірусу герпесу губ, слизових оболонок, статевих органів є валацикловір. Це L-валіновий ефір препарату першого покоління. Він має більшу проникність, що дозволяє створювати більш високу концентрацію ацикловіру в організмі інфікованого. Ще один різновид протигерпетичного препарату — фармцикловір. Це потужний засіб, хоч і не настільки універсальний, як попередні форми. Ефективно діє на клітини, вражені ВПГ-1 і 2.

Можливості сучасної медицини дозволили розробити окрему групу ліків, які використовуються проти герпесу губ, статевих органів, шкіри. Це ІФН-препарати, які діють на організм хворої людини комплексно. Інтерферони та їхні індуктори стимулюють в людському організмі формування ендогенних ІФН клітин. В майбутньому цей метод може стати одним з основних для лікування герпесу.

Характеристика та види противірусних препаратів

Сучасна фармакологія випускає противірусні препарати в різних формах. Найбільш поширені в Україні — у вигляді таблеток, суспензій, мазей, проте не менш потрібні креми, розчини для внутрішньовенних ін’єкцій, ціна яких є доволі прийнятною. Лікарський засіб від герпесу у формі мазі допомагає в лікуванні герпесу на губах. Такий засіб можна без будь-яких проблем придбати в Україні. Його головна перевага — простота у використанні.

У противірусних препаратів, які використовують для лікування проявів герпесу на носі, статевих органах та інших частинах тіла, є чимало переваг:

 • невисокий ступінь токсичності;
 • частково створюють імуномодулюючий ефект;
 • різні способи застосування (зовнішнє, пероральне, ентеральне, парентеральне);
 • ефективність;
 • низький відсоток резистентності;
 • доступна вартість.

Препарати другого покоління ефективніші за попередників. Завдяки цьому можливе зменшення кількості ліків, які використовуються для терапії. Для прикладу, лікування валацикловіром у таблетках ідентичне ін’єкціям ацикловіру. Крім того, одночасно застосовуючи таблетки, крем або мазь можна посилити противірусну дію засобу. Медикаменти проти герпесу на губах випускаються в Україні і в таблетованій формі. Їхні головні переваги: зручність у застосуванні, системний вплив, зменшення ризику порушення схеми лікування. До того ж вони довели свою ефективність в якості засобу для профілактики застуди на губах.

Профілактика

Найефективнішим способом профілактики проявів герпесу є підвищення імунітету. Міцна імунна система не дозволить вірусу розмножуватися та відведе прояви рецидиву.

Для підвищення імунітету потрібен час та дотримання комплексу заходів. Необхідно регулярно пити вітаміни та не забувати про загартовування. Також слід дотримуватися режиму дня, стежити за психоемоційним станом, правильно харчуватися.

Фахівці дають декілька рекомендацій, які допоможуть зміцнити імунітет. Для прикладу, восени для профілактики можна приймати трав’яні настоянки. Хороші засоби — ехінацея, лимонник, родіола.

Не варто забувати й про раціон. Добре пити вітамінізовані напої. Оптимальний варіант — чай з лимоном чи медом.

Звертайтеся регулярно до фахівців з проханням призначити вітамінні комплекси. В таких випадках часто рекомендують приймати риб’ячий жир.

Можна вакцинуватися від грипу. Це знизить можливість зараження вірусом.

Слід виробити режим сну та активності. Це допоможе нормалізувати режим дня та уникнути недосипання.

Варто уникати стресових ситуацій, стежити за психоемоційним станом. За необхідності можна звернутися до невролога для призначення спеціальних препаратів.

Важлива рекомендація — уникайте жорстких дієт, не виключайте з раціону потрібні групи продуктів (крупи, вуглеводи). Це може викликати в організмі стрес, який суттєво послаблює імунітет.

Переваги покупки

Ліки від герпесу, створені компанією Vishpha, можна придбати за доступною ціною. Широкий спектр засобів дозволяє підібрати те, що буде найефективнішим. Україна входить до списку країн, жителі якої на 90% є носіями вірусу. Тому ліки від застуди на губах, обличчі, носі тощо для багатьох є доволі актуальними. Кваліфіковані фахівці компанії допоможуть підібрати недорогий хороший засіб від герпесу на губах. Наприклад, варто звернути увагу на Лабіум, який випускається в формі крему, за ціною, що підходить будь-якій категорії покупців.

Компанія Вішфа займається виробництвом та продажем власних фармацевтичних препаратів, що виготовляються здебільшого з натуральних природних компонентів. Проте серед великого асортименту каталогу є також і засоби, що містять ефективні синтетичні сполуки.

Купити якісні ліки Лабіум або Ацикловір-Вішфа проти герпесу губ можна будь-яким зручним способом. Великий вибір препаратів нашої компанії представлений в офлайн-аптеках, розташованих у різних містах країни. Враховуючи популярність інтернет-покупок, компанія Vishpha подбала про те, щоб її продукцію можна було замовити й онлайн. На нашому сайті представлений весь асортимент препаратів, що забезпечують ефективне лікування різних захворювань. До цього списку входять й антивірусні засоби Ацикловір-Вішфа та Лабіум.

Правила замовлення

Замовити онлайн противірусний препарат проти герпесу для дітей (з 12 років) у вигляді мазі (Ацикловір-Вішфа) чи крему (Лабіум) та оформити доставку до Києва чи будь-якого іншого міста країни можна за декілька хвилин. Ціна ліків у вигляді мазі для лікування герпесу від компанії Вішфа приємно здивує. Використовуючи засоби нашої фармкомпанії для лікування герпесу на губах, можна досягти хорошого ефекту, оскільки лікарські засоби, представлені в каталозі, вирізняються високою якістю.

Експерти компанії Vishpha постійно проводять лабораторні дослідження та працюють над покращенням ефективності препаратів у формі мазі та крему проти застуди на губах. Мазь від герпесу Ацикловір-Вішфа, яка усуває зовнішні симптоми захворювання, а також пригнічує активність та синтез молекули ДНК патогену, доступна для покупки в Києві та інших містах.

Чому слід звернутися до нас

Головна мета компанії Вішфа — запропонувати покупцям якісну продукцію, яка відповідає стандартам GMP. Завдяки провідним спеціалістам в Україні створюються нові покоління ліків, тому застосовуючи антивірусні препарати проти герпесу на губах та інших частинах тіла, можна не переживати щодо можливого розвитку резистентності.

Противірусний препарат від герпесу у формі мазі чи крему для дорослого за доступною ціною в Україні можна придбати онлайн. З нашою допомогою у вашої застуди не буде жодного шансу.

Детальніше