fbpx
Де придбати?

Пікосен: проносний засіб, що діє на рівні товстої кишки

Пікосен (краплі) допоможуть швидко і делікатно впоратися із запором, комбінований проносний лікарський препарат можна купити недорого з доставкою по Україні вже зараз, скориставшись зручним інтернет-ресурсом по пошуку аптек-партнерів; інструкція застосування крапель Пікосен представлена на сайті. Реалізація лікарських засобів фармкомпанії Vishpha здійснюється через аптеки України.

Зміст:

 1. Пікосен: проносний засіб, що діє на рівні товстої кишки
 2. Ефективність крапель Пікосен: фармакологічна дія
 3. Фармакокінетика крапель Пікосен: що організм людини робить з ліками?
 4. Краплі Пікосен (Picosen): показання до застосування
 5. Пікосен (краплі): як застосовувати?
 6. Краплі Пікосен (Picosen): ефективні ліки від запорів різної етіології
 7. ПІКОСЕН: коли препарат протипоказаний для застосування?
 8. Пікосен у період вагітності, лактації
 9. Коли варто купити Пікосен (Picosen) у краплях?
 10. Ціна на краплі ПІКОСЕН в Україні
 11. Нерегулярне спорожнення кишківника (запор): як швидко вирішити проблему?
 12. ПІКОСЕН: делікатне вирішення проблеми запорів
 13. Купити за доступною ціною в Україні комбінований препарат Пікосен (краплі) для лікування різних видів запорів
 14. Часті питання про краплі Пікосен

Ефективність крапель Пікосен: фармакологічна дія

Пікосен належить до групи комбінованих контактних медикаментозних препаратів з проносним ефектом. Активною речовиною ліки є пікосульфат натрію (sodium picosulfate). Діюча речовина препарату на рівні товстого кишечника метаболізується під впливом мікробних ферментів з утворенням активного компонента, завданням якого є стимулювання нервових закінчень товстої слизової кишки.


Активна речовина препарату Пікосен (Picosen) натрію пікосульфат має послаблюючу дію після ферментативного розкладання в товстому кишечнику і забезпечує наступні ефекти:


стимуляція слизової оболонки товстого кишечника

покращення перистальтики 

уповільнення абсорбції рідини в товстій кишці, розм'якшення калових мас

збільшення обсягу електролітів у просвіті товстого кишечника, стимулювання акта дефекації 

скорочення часу пасажу


Краплі Пікосен (Picosen) сприяють посиленню рухової активності товстого кишечника, покращенню евакуаторної функції товстої кишки, безперешкодному просуванню, легкому вивільненню з кишечнику калових мас.

Пікосен у краплях містить проносні ефіроподібні сполуки рослинного походження, що подразнюють периферичні структурні одиниці сенсорної системи товстого кишечника, що стимулюють хвилеподібні скорочення стінок товстої кишки, внаслідок чого відбувається нормальне просування її вмісту. Крім того, ефіроподібні сполуки у складі крапель Пікосен сприяють зосередженню рідини у товстій кишці, що сприяє ефективному розм'якшенню калових мас.

Пікосен (краплі) полегшує дефекацію у людини із запором, який спричинений зниженим тонусом кишечника та надмірно твердим калом.

Фармакокінетика крапель Пікосен: що організм людини робить з ліками?

Після орального прийому (через рот шляхом ковтання) діючі речовини крапель Пікосен досягають товстої кишки без явного всмоктування, що виключає їх ентерогепатичний циклічний рух. Час початку дії проносного ефекту крапель Пікосен визначається швидкістю вивільнення активного метаболіту. Краплі Пікосен починають діяти через 6-12 год. з моменту орального застосування лікарського засобу дія крапель Пікосен характеризується вивільненням активної субстанції медикаментозного фармпрепарату.

Пікосен у формі крапель практично повністю перетворюється, перебуваючи в стінках товстої кишки та печінки, на неактивні метаболіти. Після прийому незначна кількість проносного фармпрепарату визначається у системному кровотоку, органах людського організму. Ліки виводяться з організму нирками.

Краплі Пікосен (Picosen): показання до застосування

Краплі оральні Пікосен застосовують для лікування пацієнта, який страждає на запори. Пікосен у краплях призначають також в інших клінічних випадках, коли необхідно полегшити акт дефекації, коли потрібно усунути констипацію, копростаз, болючі спроби випорожнення кишківника. В якості ефективного проносного препарату краплі Пікосен призначають у наступних клінічних випадках:

При яких патологічних станах, захворюваннях застосовується Пікосен у краплях

запор, зумовлений атонією та гіпотонією товстого кишечника (у тому числі у людей похилого віку, лежачих пацієнтів після оперативних втручань, у період після пологів);

констипація, спричинена прийомом медикаментозних препаратів;

регулювання випорожнення при розширенні вен нижнього відділу прямої кишки, проктитах, анальних тріщинах з метою розм'якшення калових мас;

функціональні хвороби жовчного міхура, синдром подразненого кишківника з уповільненням добового ритму евакуаторної функції кишківника;

порушення акта дефекації, обумовлене зміною мікрофлори кишківника, зміною харчування.

Краплі Пікосен, які можна купити онлайн за доступною ціною в Україні, застосовують у тих клінічних випадках, коли потрібне полегшення акту дефекації, коли необхідно стабілізувати добовий ритм евакуаторної функції кишечника.

Пікосен (краплі): як застосовувати?

Щоб отримати проносний ефект уранці, необхідно прийняти краплі Пікосен напередодні увечері перед сном. Ліки не потребують обов'язкового розчинення в рідині.

Пікосен у краплях призначений для вживання через рот шляхом проковтування. Краплі Пікосен можна приймати нерозведеному вигляді. Якщо пацієнт бажає, ліки можна розбавити невеликою кількістю води перед пероральним прийомом.

Пікосен (краплі зі проносним ефектом) бажано приймати на ніч, оскільки проносний ефект настає не відразу, а розвивається протягом 6-12 год. Тривалість прийому лікарського препарату та точні дози крапель Пікосен визначає лікар. Підліткам, дорослим пацієнтам, зазвичай, призначається 10-20 кап. фармпрепарату Пікосен (Picosen) на добу.

Краплі Пікосен не рекомендується приймати щодня або протягом тривалого періоду без визначення причин констипації, порушення акту каловиверження (запору).

Краплі Пікосен (Picosen): ефективні ліки від запорів різної етіології

Що таке запор? Запор (або констипація, копростаз) має на увазі нерегулярне, зі значними за часом інтервалами між актами дефекації, скрутний, болісний пасаж, неповноцінне звільнення кишечника.

Констипація є дисфункцією кишечника, що досить часто зустрічається; таке функціональне порушення процесу каловиверження може бути діагностовано в будь-якому віці, але частіше зустрічається в дитячому віці, людей похилого віку.

У багатьох випадках уповільнення добового ритму евакуаторної функції кишечника пов'язують із неправильним харчуванням, з недостатньою кількістю раціону клітковини. Рідкісні епізоди запорів можуть виникати через похибки в харчуванні або пов'язані з функціональним розладом травного тракту.

Часті запори, затримки звільнення кишечника призводять до розширення нижнього відділу товстої кишки, порушення його кровопостачання, зниження чутливості нервових закінчень, що сприяє прогресуванню констипації, хронізації копростазів, появі гемороїдальних утворень, інших патологічних явищ.

Пікосен у зручній для прийому формі – краплях швидко допоможе впоратися з нерегулярним випорожненням, хронічною констипацією, усунути разові розлади дефекації. Краплі Пікосен, купити які можна онлайн за доступною ціною в аптеках України, ефективні при короткочасному використанні, підійдуть як швидкодіючий симптоматичний фармпрепарат, у проносних крапель Пікосен передбачуваний терапевтичний ефект - їх зазвичай приймають перед сном, щоб вранці отримати результат.

ПІКОСЕН: коли препарат протипоказаний для застосування?

Не рекомендується застосовувати краплі Пікосен із проносним ефектом при наступних клінічних випадках:

 • підвищена сприйнятливість до діючих допоміжних компонентів препарату;

 • порушення проходження вмісту кишечника, закупорювання кишечника, гострий біль у животі нез'ясованої етіології, гострі запалення кишечника;

 • болючі відчуття в ділянці живота, які супроводжуються нудотою, блюванням;

 • виразка шлунка та 12-ти палої кишки, шлункові, кишкові кровотечі, запалення тканин очеревини, ін.;

 • функціональні розлади ШКТ, гепатити, органічні ураження печінки, захворювання підшлункової залози та ін;

 • тяжке порушення співвідношення в організмі солей та рідини;

 • генетична непереносимість левулози;

 • запалення сечового міхура;

 • ущемлена грижа;

 • та ін.

Ліки не слід приймати щодня або протягом тривалого часу без з'ясування причин виникнення копростазу. У пацієнтів з хронічними запорами необхідно провести повну діагностику та визначити їхню етіологію у разі, якщо вона не виявлена.

Пікосен (оральні краплі) призначений для застосування у разі виникнення епізодів копростазу. Тривале в часі, часте використання ліків може викликати порушення водно-електролітного балансу, знижений рівень калію в крові людини, посилення атонії кишечнику. Були відгуки при використанні Пікосен (краплі) про епізод запаморочення та/або непритомність, що збігається за часом виникнення з прийомом проносних ліків. Існуючі дані дозволяють припустити, що вищезазначені явища можуть пов'язані з реакцією на біль у животі при запорах.

Пікосен у період вагітності, лактації

Достатні дослідження щодо застосування крапель Пікосен у період виношування дитини, грудного вигодовування не проводилися. Виходячи з безпеки, Пікосен не слід використовувати під час виношування плода. На період лікування запору із застосуванням крапель Пікосен (Picosen) рекомендується призупинити природне вигодовування, оскільки речовини, що діють, здатні потрапити в материнське молоко і викликати прискорене випорожнення кишечника у малюка. Однак при рекомендованому дозуванні побічні ефекти у дитини є малоймовірним.

Коли варто купити Пікосен (Picosen) у краплях?

Клінічна картина нерегулярного випорожнення, запору, уповільнення добового ритму евакуаторної функції кишечника характеризується такими симптомами:


Коли варто купити ПІКОСЕН

кишечник насилу випорожнюється менше трьох разів на тиждень

каловиверження відбувається зневодненими, надмірно твердими, «фрагментованими» каловими масами

необхідна надмірна кількість зусиль, безуспішних потуг, напружень м'язів живота з метою евакуації калу

спостерігається занепокоєння, болісні відчуття при випорожненні кишечника

є відчуття недостатньої дефекації, закупорки виходу прямої кишки

збільшений об'єм живота при запорі

Найчастіше констипаційний синдром кишечника (запор) – це тимчасове явище, позбутися якого допоможе Пікосен у краплях, а також скориговане харчування. Слід пам'ятати, що нерегулярне випорожнення кишечника не завжди є патологією (наприклад, ситуаційний запор, спровокований стресовою ситуацією або побічним ефектом після прийому лікарських засобів).

Ціна на краплі ПІКОСЕН в Україні

Ціна на ПІКОСЕН у краплях залежить від обсягу флакона. Рідка лікарська форма препарату оранжево-коричневого кольору з вираженим ароматом має солодкуватий смак, реалізується за доступною ціною через аптечну мережу по 15 мл або 25 мл. При зберіганні крапель Пікосен (Picosen) у флаконі допускається утворення природного осаду.

Нерегулярне спорожнення кишківника (запор): як швидко вирішити проблему?

Без зміни харчових звичок, коригування харчування, епізоди нерегулярного спорожнення кишечника можуть трансформуватися в хронічний копростаз. При цьому симптоматика такого функціонального порушення погіршується, збільшується ризик неприємних наслідків: гемороїдальних вузлів, анальних тріщин, ректальних кровотеч, проктосигмоїдит.

Краплі ПІКОСЕН контрольовано та делікатно вирішують проблему запорів, а також усіх випадків, коли потрібно полегшити процес випорожнення кишечника.

Якщо замучили запори, рекомендується купити ПІКОСЕН – комбінований препарат рослинного походження з дозованим проносним ефектом, який пропонує фармацевтична фабрика Vishpha (Україна); засіб від нерегулярного випорожнення, запорів різної етіології можна купити без рецепта за доступною ціною в будь-якій аптеці вашого міста.

ПІКОСЕН: делікатне вирішення проблеми запорів

Безрецептурний препарат – ПІКОСЕН у краплях особливо ефективний одночасно із зміною харчових звичок, що призвели до запорів. Оскільки важливу роль у боротьбі із запором, із уповільненням добового ритму евакуаторної функції кишківника відіграє коригування харчування. Нерідко зміна харчових звичок здатна усунути констипацію, запор, який не пов'язаний з функціональними захворюваннями шлунково-кишкового тракту, а також попередити повторну появу копростазу.

Купити за доступною ціною в Україні комбінований препарат Пікосен (краплі) для лікування різних видів запорів

Фармацевтична фабрика Vishpha (Україна) розробляє високоякісні лікарські препарати, зокрема медикаментозні засоби від запору, які можна купити за демократичною ціною вже сьогодні, скориставшись зручним інтернет-ресурсом. Продаж лікарських засобів фармкомпанії здійснюється через аптеки України.

Часті питання про краплі Пікосен

Що лікує Пікосен?

Пікосен лікує запори, а також застосовується у випадках, коли потрібно полегшення акта дефекації.

Як діє Пікосен?

Лікарський засіб діє контрольовано, делікатно, сприяючи пом'якшенню та полегшенню просування калових мас у товстій кишці, стимулюючи природний рефлекс дефекації.

Скільки крапать, як часто застосовують Пікосен?

Спосіб застосування та дози дорослим та дітям віком від 12 років зазначені в інструкції. Приймати рідку лікарську форму препарату Пікосен слід по 10-20 крапель один раз на добу на ніч, щоб спорожнення кишечника відбулося наступного ранку. Ліки не можна застосовувати щодня або протягом тривалого без встановлення етіології запору.

Який найкращий засіб від запорів?

Пікосен – ефективний сучасний препарат для лікування запорів, а також це найкращий лікарський засіб для терапії інших патологічних випадків, при яких потрібне полегшення акту дефекації.

Які ліки можуть швидко впоратися із запором?

Пікосен (краплі зі проносним ефектом) приймають на ніч, а вранці можна спостерігати терапевтичний ефект. Проносний ефект крапель Пікосен настає не відразу, оскільки ліки діє контрольовано та м'яко, ефект розвивається протягом 6-12 год.

Детальніше